Бургаски кърмачески срещи

  • 12 676
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 267
първо искам да честитя със закъснение, въпреки голямото си желание да се включа вчера

Мoonlady, честит рожден ден!
Много здраве и късмет ти желая, на теб и най-близките ти хора!
Успех във всичко!




Рени, честит рожден ден!
Много здраве и късмет от мен!
Успех и удовлетворение във всяко едно начинание ти желая!




Ей много жени-стрелци в нашия отбор. Все хубави хора  Grinning

Момичета, благодаря много за милите пожелания послучай именния ми ден.

Наистина оредяха срещите, дано само да не се видим чак на пролет. В този ред на мисли, дайте поне снимки да видим промяната. Кой знае колко са пораснали всички мъници. При тях промяната е по-голяма, отколкото при Стефан, макар че и той е вече голям мъж, с дълга коса. Снимки в доказателство

Стефан


пак той


Скоро имаме и рожденници - Нора, Пешик ( както аз наричам галено всички Петъровци Simple Smile )
Moonlady, Никки, приятна подготовка за този невероятен празник. Сигурна съм сега често се връщате година назад и си спомняте за предродилната треска. Въпреки напрежението, това е един много вълнуващ момент.

Мери, как си, как е Ивето, как е коремчето? Simple Smile
Въобще как се чувстваш?

На всички желая предпразнично и истинско празнично настроение през целия месец. За мен лично коледните празници са най-хубавите празници.

Хубав ден!

# 286
  • Мнения: 373
Честит рожден ден на Рени и на Бени! Желая ви здраве , много детски смях край вас и нека живота ви носи само хубави моменти!
 
 smile3525

Никки, мила, извинявай, че те пропуснахме на Никулден. Embarassed Да си жива и здрава и много радост и усмивки има в живота ти!
 smile3525

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 10:19 от krasi72

# 287
  • България
  • Мнения: 3 621
Честито на Ники и на Албена ( на патерици) По едно букетче и за двете. Да сте все така мили, добри, отзивчиви, обичани и глезени в къщи

А сега благодаря за милите пожелания  Hug  Heart Eyes  Hug
Почерпете се за мое здраве  Grinning

# 288
  • България
  • Мнения: 3 621
Забравих да кажа колко красив голям мъж е Стефко  Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 320
Благодаря за поздравите момичета! Hug Hug Hug
Наистина много именни дни, рождени.....а колко още празници предстоят!
Reny27 и ти ли Стрелец? Wink Желая ти много радости, много здраве за теб и цялото ти семейство!  bouquet Много лични и професионални успехи на всички поприща.
Нора и Пеш са рожденици тоя месец, предрожденна треска сме..
Ани, чесит празник на патерици и на теб! Много любов и щастие ти желая!Вярно днес с Никки си спомняхме миналата година по това време как се разхождахме "разбирай търкаляхме" Joy по улиците в очакване...
Голям мъж е станал Стефчо. Peace
Май трябва да пуснем втора тема, че стигнахме 15-та страница.
Днес беше много хубаво времето, ама няма как да знаем предварително. Може да направим уговорка за навън с резервен вариант.

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 16:11 от moonlady

# 290
  • Мнения: 700
Рени и Бени честит рожден ден!Бъдете здрави,щастливи и около вас да греят сладки усмивки и пуханести бузки!!!

ЗА РЕНИИ ЗА БЕНИ

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Бунги пускай нова тема  Grinning

# 292
  • Мнения: 1 267
добре дошли в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт