Гащите ни стягат вече, а ДЕКЕМВРИ още е далече!

  • 11 607
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 280
Не мога да разбера защо се получава така, цял ден се прозявам ,а вечер като легна и ...нъцки, няма сън. Хем днес гледах да посвърша повече неща у дома ,нали разчиствам за ремонта, и пак не се уморих достатъчно. Ени тъпи филми по каналите ...
Бабе ,днес твоя как ме разсмя като се надруса и взе да се блъска из мебелите  Laughing

# 241
  • Мнения: 1 210
Аз уж станах работа да върша, че да мога да си тръгна от работа към 15 - ама не спори. Ще взема да метна след малко едни макарони да се сварят, че нещо огладнявам. Пък и после мъжете като станат ще хлъцнат, че има закуска.
Тази седмица ги глезя - почти всяка сутрин топли бутерки. Ама на мен нещо ми се яде тесто Simple Smile

# 242
  • София
  • Мнения: 210
Почна ли да закусвам, качването на килограми с повишени темпове ми е в кърпа вързано. Всички диетолози твърдят, че закуската била най-важна и дрън-дрън, но на мен хич да не ми ги разправят. Naughty Изпитаната схема е - до 12ч. плодове, на обяд - въглехидрати, вечер - салата и месо. Сега като ми се налага да пия лекарства, ям сутрин по 2 банана и 1 праскова, та да не са на гладно. И в този ред на мисли - вие по кое време пиете витамини - преди/след ядене, сутрин или когато през деня се сетите?
Дари, мен пък ти много ме разсмя с това твояJoy

# 243
  • Мнения: 1 210
Витамините - сутрин след закуска. Всичко останало - magne B6, железа и т.н. - когато се сетя. А като си помисля, че желязо от 1 месец почти не съм пила се чудя какви ли са ми резултатите от изследванията. По-късно ще докладвам. А моята порция макарони е вече на софрата.

От 1-2 седмици такъв глад ме е налегнал, че думи нямам - вчера от кабинета на доктора до офиса - около 40 минути с кола в задръстването - изядох 2 банички. После в офиса си изпих и айряна. На обяд хапнах пълнена чушка и от 15 натам докъм края на работния ден се тъпках с грозде. А вечерта да не разправям. Обилна вечеря и огромна плодова салата.

# 244
  • София
  • Мнения: 210
Грозде много обичам, но то вдига до небесата хипоглекимичния индекс и като изгори захарта те оставя още по-гладен от преди. Уффф спирам с подобни напътствия, даже на себе си станах досадна. Утешавам се с това, че проявявам някаква отговорност спрямо себе си, защото тия нарастнали килограми тежат и на кости и на всичко. Но ще взема да си забраня да говоря, мисля и пиша по тоя въпрос. stopuu
Шест часа е чудесно време за преглед на печата. И ето какво забелязвам:
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2763&sectio … =2&id=0000699
Като изключим ПР акцията (аз като лежах след секциото, Софиянски пък откриваше нещо из болницата) новината е чудесна, още повече, че в детското отделение имаше някои сериозни липси.
А ето нещо, което лондонските мами могат да посетят. Завиждам им най-благородно! http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2763&sectio … =7&id=0001804

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 06:41 от babaToHka

# 245
  • Мнения: 534
добро утро момичета,
ей, пишете, не се шегувате...днес ще трябва да мисля за нова темичка Hug
Фифи, честит рожден ден!  bouquet Много здраве, любов и хубаво бебче! Hug
Аз се приготвям пак за болницата, че вчера са пропуснали да ми вземат венозна кръв и да видят бебчо, така че се надявам да я видим тази хубавица на къде върви...заритала ме е от ранни зори Crossing Arms
хайде лек и хубав ден от мен, макар, че е доста мръчно Sad

# 246
  • София
  • Мнения: 1 078

Еееей,изядохте тортата бе!
Честит рожден ден,Фифелота  bigdance2Нека щастие,любов,късмет и благоденствие съпътстват те цял живот!
Аз тук се замислих newsm78През целия период,докато съм на ЖК,само веднъж ми измериха кръвното,мериха мен самата и май и тоновете слушаха (това вече не помня) и това беше в първия ден,когато се записах.Искам Клер да питам дали Савова я слуша всеки път и мери корема?На видеозон ,като преглежда,се чуват тоновете и затова не съм сигурна дали трябва да се слушат на друго място,но корема не го мери,макар че пак на видеозона излиза теглото на бебока ThinkingНещо в чуденка съм.Клер,помагай.аз в онзи 113 или 131 кабинет,където седят картоните реших да не оставям вече,че първо трябва да изчакаш блъсканицаа и някой да благоволи да ти отвори за да подаде картона,а после пак за да го върнеш.

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!
Фифелота.честит рожден ден!Много здраве.любов и живо и здраво бебенце през декември!
Изпратих детето на градина.Сега ще поправя малко.Незнам Вие как сте.но много ми се мени настроението.на моменти ставам една кисела.не се седи около мен.От хормоните е сигурно Laughing
Ще отида да поизчистя леко в новото жилище.че днес идва новия диван.
Усмихнат ден!    

# 248
  • София
  • Мнения: 165
Добро утро, момичета. Явно не само аз не спя нощно време. Сигурно сто пъти се будих и гледах тавана, ама нещо не ми се ставаше, а гледам добре сте се забавлявали тука  Wink
fifelota  bdbaloni  party023 newsm38 Да си ни жива и здрава и хубаво бебче! Hug

Какво стана с тортата? Замириса ми и на едни бухтички.....нямате милост и това си е !!!

# 249
  • София
  • Мнения: 1 078
Отивам да се надрусвам с боичките пак,че ме чакат чекмеджета да ги боядисвам.А вие пишете,че да има какво да чета,докато ми съхнат детайлите или миризмата ми дойде в повече Mr. Green

# 250
  • Мнения: 630
Добро утро ранобуднички   bouquet
 nbirthday Фифелота! Много любов, щастие и сбъднати желания!
Катюша, аз се влюбих в триколката на Грако, но сигурно ще я купуваме януари, та до тогава може друга да я измести от сърцето ми. Още повече, че много ми допадна системата Ауто-фикс на столчетата за кола, но такава имат Пег Перего и Чико. А там цените на подходящата комбинация надвишават 1000лв.
Анайс - тези сгъваеми кошарки са наистина много удобни - имаме такава на Хаук, но сега ще купим допълнително 2-ро ниво.
Нашата чешмяна вода не става за пиене и сме на кана Брита. В комбинация с бързозагряващата кана - мисля, че въпроса с водата на бебка е решен. А за мързеливите дни - има готова вода на Хип в бутилки от литър и половина.
Баба Тонка - и аз до забременяването закусвах само плодове, но сега нещо не им минава номера. И тъй като се изкушавам от баничките на ОМВ, задоволявам тази си страст с нещо по-здравословно - корнфлейкс Фитнес с кисело мляко.

# 251
  • Мнения: 57
Мами много ви благодаря за хубавите пожелания! Hug

# 252
  • Мнения: 1
Добро утро мами Grinning Първо честит рожден ден на фифелота  bouquetБъди здрава, а скоро и щастлива мама на прекрасно бебче  Gift  bigdance2 Цвети не се плаши и мето бебче излезе вампирче така че ще споделяме опит Grinning Wink

# 253
Фифелота, hbday baloniи от мен.Момичета вчера като отидох да взема малката от децка и ме зарадваха страшно:в понеделник няма да има децка,щели да стачкуват.Ще бъдат в градините но няма да приемат деца.Уф.А така ми е спокойно в къщи сама. Mr. GreenВие какво мислите за тези стачки?Най вече мамите които имат деца вДГ

# 254
Биска, тука ли си?И аз нямам нищо против другата седмица да се видим когато сме свободни,даже ще се радвам.

Общи условия

Активация на акаунт