Гащите ни стягат вече, а ДЕКЕМВРИ още е далече!

  • 11 597
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 17
 newsm59  fifelota!
Много здраве и любов и едно здраво и красиво бебче през декември!
  Iarisa,ти вчера беше на пазар,я раздухай какво си купи.За теб или за бебето?Че аз още нищо не съм купувала за бебчо,ама има време...

# 256
  • Мнения: 17
Биска, тука ли си?И аз нямам нищо против другата седмица да се видим когато сме свободни,даже ще се радвам.
  А,докато писах,ти си ме търсила!

# 257
  • Мнения: 630
Лариса, направо не ми се мисли. Съпружеството заминава за 1 седмица извън страната и то точно от 24-ти. Ако и времето не става за разходки - сигурно ще лудна с Марина в къщи. Нервната ми система нещо е изопната напоследък и лигавенето на дъщеря ми ме изкарва от равновесие. Иначе прави са си хората - няма второ мнение по въпроса! Само дано не продължи много  Praynig

# 258
  • София
  • Мнения: 294
Добро утро и от мен.
Фифелота, smile3510  честит рожден ден. Пожелавам ти много здраве, щастие и късмет.

# 259
  • София
  • Мнения: 1 020
Честит рожден ден и от мен на Fifelota.  Да имаш лека бременостт (това което ти остава) и едно сладко сладко и послушно бебе.  bouquet
Вещичка   тъй като и аз съм при Савова да ти кажа как процедира при мен - всеки път ме гледа на видеозон, което включва и тоновете на бебето. А после в онзи кабинет с картоните (и аз не му знам номера) ми мерят кръвното, кг, и корема. А все си мисля че трябва да си оставяш картона там, защото като ти излезнат изследванията къде ще ги сложат?
И исках да питам тези които са ползвали пликовете за които говорите (на които им  се изкарва въздуха с прахосмукачка) дрехите на какво приличат като се извадят от тях и лесно ли се гладят, защото ме изплашиха че като седят дрехите повече време в тези пликове после се гладят с ужасни усилия. Нека някоя от вас която ги е ползвала сподели.
Лек ден, и не забравяйте, че е петък!!!  Party Party Party

# 260
  • Мнения: 42
Честит рожден ден фифелота   bouquet newsm59
Моного щастие и любов ти пожелавам.

# 261
Амадис , и аз нямам нищо против нека стачкуват ама защо няма да приемат деца.Това не мога да го приема.Има толкова начина да изразят стачката си...Като вчерашния ден в училищата-Грозно и Глупаво според мен,да стоиш 40 мин срещу 20 човека и да мълчиш като пукал.Това не го приемам.Биска,пазарувах си за мен Blush,за бебо си имам от каката <нали пак ще е мома>даге оше нови с етикетите дрещки.Купих си 2 долнища анцунг,Няколко прашки и 2 супер готини сутиена ,че в старите не ми се побират близначките. EmbarassedТърсих и за бебо някой неща ,ама само информативно.Мисля да копувам по нататък.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 2 337
Фифелота, Честит Рожден Ден и от мен! bouquet Желая ти най-вече здраве и късмет - другото се купува Simple Smile А между другото и аз празнувам днес - племенничката ми става на 1 г! Hug
Иве, ще си позволя да предложа заглавие за следваща тема: "До Декември дните броим, тогава сладки бебчета ще си родим!" Предлагам обаче да ползваш първо и другото предложение на бабаТонка от предната тема, че много ми хареса! Simple Smile
Относно закуската: продължавам да си хапвам препечена филийка (черен или пълнозърнест хляб) с масло и сирене + доматче, или домашно сладко, или морковчета + чаша мляко. Това към 8-8:30 преди да изляза за работа. После около 10-10:30 хапвам плод (обикновено ябъка или праскова или грозде - каквото има под ръка...), а на обед хапвам готвено, ама без хляб. За вечерята съм съгласна с Бабчето - салата - богата с натрушено сиренцеееее, или супичка... а ако много прегладнея междувременно - кисело мляко с плодове и орехи и мед! Така си ядях и преди да забременея, само дето по-често пропусках плодовете и си позволявах повечепърженко за обед Blush Е, разказах си режима и ми олекна  Joy
Лек и приятен ден, мами! Hug

# 263
  • Мнения: 127
Здравейте,мами,ама толкова много сте писали от вчера,че едва ви изчетох!
 Честит Рожден Ден на Фифелота, newsm59бъди здрава,щастлива,обичана и се радвай на прекрасно здраво бебче през декември!
 И моята докторка досега само един път ми е измерила кръвното,но иначе всеки път ме гледа на ехограф и слуша тоновете на бебето.
 А за тези пликове-вчера се замъквам до Метро,защото видях в сайта им,че от четвъртък ги имат на промоция-пет плика за 30лв,и се оказва,че доставчикът не дошъл и още ги няма!Идеше ми да  #2gunfire някой,защото пустото му Метро хич не е близо до нас и аз специално заради тези пликове се бях замъкнала!А най-вероятно е вярно това,че дрехите след престоя си в тях са доста смачкани,ама аз и сега където ги държа-по разни торби и чували-не са по-добре!Но поне няма да се прашат,да се завъждат молци и други такива гадости!
  Количката ,дето си е харесала Шантал е супер!Ние последно мислим за Плико комплето на Пег перего.Но тъй като мислим да я купуваме чак декември,дотогава кой знае какво ще ни хрумне!
  Лек ден на всички! Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 294
За въпросните пликове не съм ги ползвала, но видях, че са на промоция от 20 .09- до 03.10.  Пет броя за 29.99 лв. Не пише размера обаче.

# 265
  • София
  • Мнения: 1 078
nonich ,ама на мен никой не ми каза,че всеки път трябва да ходя там за тези неща Crossing ArmsЗначи след прегледа при Савова трябва да се нареждам и там за да ме премерят,така ли? ooooh!Иначе аз само последен път си взех картона,т.к. реших,че само за да го взема и върна после не си струва да се блъскам,ама щом и там ще трябва да се виси...какво да се прави.Егати ЖК-то,преди всичко се правеше в един кабинет,а сега се виси пред два и не се знае,кога ще влезнеш Close

а за пликовете - още не знам какъв ще е резултата,т.к. не съм взела още.Но така или иначе имам разни якета,възглавници,а и омаляли неща,които ще ги слагам в тези пликове.Все ще има полза,мисля.

# 266
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Здравейте момичета!
Фифелотаnewsm59   ura желая ти много здраве, лесно раждане и едно здраво и спокойно бебче!

# 267
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Fifelota, ЧеСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много здраве и щастие ти пожелавам и най-прекрасния подарък след няколко месеца!

Бабо Тонке, аз не си падам по зрели мъже и сигурно затова не харесвам доктора и даже и сега като чуя за някой, че е на 35 например и аз викам, че е дърт без да съобразя, че и аз самата гоня трийсетака Mr. Green Той в други филми участвал ли Грегъри  защото малко ми прилича на един от "Отчаяни съпруги". Колкото за менструалните болки и аз ги имах на няколко пъти пък още не съм родила- някой казват, че ги има около датата на която ти е идвало преди така, че не се плаши излишно.

 Вчера от алчност накупих сума банани понеже бяха много свежи и евтини и аз като невидяла награбих няколко чепки, ама по-добре тях да ям отколкото сладкишите с които напоследък закусвам, та сега хапнах един банан, ама нещо пак съм си гладна Wink

# 268
  • София
  • Мнения: 1 020
Вещичке аз още в началото като се записах при Савова (понеже съм на абонамент) ми обясни каква е процедурата всеки път като ходя при нея. Първо картона, после при Савова на преглед, после лабораторията за кръв, после пак в стаята с картоните, там ме мерят, дават ми бележки за следващия път (за кръв и  урина), дават ми и час за следващата консултатция и така. Дано да си ме разбрала, че нещо май не го обясних като хората.

# 269
  • София
  • Мнения: 1 078
Разбрах те, nonichPeaceБлагодаря.

Общи условия

Активация на акаунт