Луд доктор!

  • 4 630
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 044
Все едно, че гледах кадър от филма 4Девет месеца с Хю Грант и Робин Уйлямс! LaughingТам Робин Уйлямс бе такъв шашав доктор и падаше голям майтап!

# 76
  • Мнения: 1 424
Няма да раждам при него, а ще отида в понеделник с придружител задължително.  hug
thumbsupСамо така!Не ти трябва такъв!
Подкрепям  thumbsup

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Успех  bouquet

# 78
  • Мнения: 7 640
тоя кабинет е супер странен. Как сестра, впрочем, сигурно имаш предвид акушерка, ще взема цитонамазка Shocked

# 79
  • Мнения: 8 917
Явно този си е луда калинка, или просто е бил нервак, но каквото и да е теб не те засяга, нито пък има причина да го мислиш. Да си гледа работата! Не можеш ли да вземеш от сестрата необходимите ти документи и изследвания, а ако не стане го заплаши, че ще се оплачеш в НЗОК.

# 80
  • Мнения: 474
Той и да ти се извинява и да не се извинява - след дъжд качулка...... #2gunfire
PolarFox - не се учудвай, акушерка може да взима цитонамазка.........Работя в частна гинекологична клиника и се е случвало даже пациентката да пожелае ние да вземем изследването.
Dante - радвам се, че "приключението" ти приключи и се надява от тук нататък  да ти се случват само хубави работи.......   bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 1 541
i az imax podoben sly4ei - s doktor v mai4in dom - kaza mi , 4e sam prosta,4e ne my dadox "da me barka"v ranen mesec-otidox s parite si -tova mejdy drygoto-be6e gryb -yjasen,az sa6to se razplakax ot obida - ne moje taka da se darjat -nie sme xora!smenix go vednaga s dryg-pak v sa6tata bolnica!sega sam dovolna - onzi mi pri4ini "straxova nevroza",no go otdavam na vazrasta my...za tova vseka jaba da si znae giola-kato ne moje6 da se darji6 milo s pacientite...da  si napravi izvod ,4e ne e za tam!

# 82
  • Мнения: 4 447
То вече няма за кога да го сменяш тоя идиот, но и Личния ти лекар мисля, можеда издаде пбменна карта, все пак, ако обясниш за какво става дума....

Аз се чудя няма ли място на което се подават оплаквания за такива нещастници. Crossing Arms

# 83
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
вземи си документите и му кажи, че истерии не ти се търпят Peace
Точно така Peace.това,че е лекар не му дава право да се държи както си иска,ти не си зависима от него,така че взимай каквото трябва и хич не се ядосвай на такива мерзавци.

# 84
  • София
  • Мнения: 672
Мила, и аз много се дразня на тези мануални работи, но няма как.

Моята Доки миналия път ми каза, че е нормално да ми е по - неприятно и да ме понаболява, защото вече съм в напреднала фаза, тъканите са ми се пдули, по чувтвителна съм...

Я кажи кой е този доктор, тегли му една майна и кракът ти да не стъпва повече там!

# 85
  • Мнения: 354
Вземи си резултатите и бягая от какъв полудняк

Общи условия

Активация на акаунт