От кога детска кухня при късно захранване?

  • 1 846
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 205
Записах го на годинка, като ядеше само определни манджи - примерно не съм му давала десертите, някои и досега не ги давам. В началото ми се налагаше да пасирам храната, защото не желаеше да дъвче. Постепенно и това отпадна и сега яде почти всичко.

# 31
  • Мнения: 753
Има една книжка "Детска кухня" от Свиленка Пантелинова - там има манджите от кухнята. Готвя на бебо оттам или мои измислици. Става ми ясно какво слагат и какво да елиминирам оттам Wink. Спазвам съотношенията, даже и меря на една ел везничка. НОООО, от седмица-две моят бебо е в зор май от зъбки и мнооого малко яде Sad друго освен кърма..........Та давам любимата му тиква на Хипп, паситани плодове от мен или каша готова разтварям - това понякога яде.
Смятам да мина бебо на наша храна, т.е. да готвя за всички едно, а не две неща както досега. След5 дена ставаме на 1 годинка и сме захранени на 6 мес и 10 дена.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
В Бургас кухнята е от 9 месеца. И ние сме в група от 9 месеца до - 1 година. Записах сина си буквално преди дни, но още не съм вземала храна, дано да е съобразена наистина с възрастта му.

Общи условия

Активация на акаунт