DUREX

  • 75 487
  • 170
  •   2
Отговори
# 60
  • Burgas
  • Мнения: 35
на максим пръстена е гаден.на durex е къде къде по-добър.не е толкова лош.ние го пробвахме снощи.странно чувство,ама поне си начесах...любопитството  Joy

# 61
  • Мнения: 3 830
Абсолютна глупост е този пръстен... Пак преброяват населенията в Бг  Laughing

# 62
  • Мнения: 2 336
Пусти реклами , доста се замислях за този пръстен ама след толкова изчетени негативни постове сега още повече ще се замисля JoyПък и нали за това са ни мъжете, те няма да почиват я hahaha hahaha hahaha

# 63
  • Мнения: 809
Ние ползвахме на Максим.
Ама не знам от пръстена ли, от мъжа ми ли,  newsm78 пак стана работата.
Не ще да е от пръстена. Mr. Green
Сега сериозно.
Според мен ролята на пръстена е да стимулира кл...ра. Така че да се изпитат два оргазма едновременно.  newsm78

# 64
  • Мнения: 730
Определено ми харесва пръстена.

# 65
  • Мнения: 32
И аз мисля скоро да го пробвам,пък каквото излезе.Все пак нищо не губя-само 10-тина лева...,а може и да ми хареса

# 66
  • Мнения: 7 640


Упс, чак сега влизам в темата - та лубрикантите са 3 вида(червен, син и зелен), ние си взехме Play да пробваме. Бях хвърлила око на ментовия , щото на мен презервативите Tingle ми харесват, макар че тука някои изказвания за него ме потресоха  Shocked. Но както и да е, доволна съм, повече ми харесват от Глайтгелен примерно, обаче имат 1месец срок на годност след отваряне, а е доста голямо шише ooooh!

това със срока е изискване на комисията за лекарствата, не се разваля.
Та неутралния ли пробва последно

# 67
  • Мнения: 1 925
Едни приятели си взеха и отзивите са такива : "голям смях падна, не вибрира кой знае колко, повече шуми, заслужава си 10-те лева заради смеха". Лошото обаче е според мен, че не може да се регулира, една позната каза, че не е станал на мъжа и.  Thinking
Иначе и на мен ми е мерак, но по-скоро ще пробвам лубрикантите, за пръстена може да купя да "пожужим " малко  hahaha
За ментовите презервативи - имам опит с едно гадже, така ми лютеше - ужас направо 1 ден не можех да си намеря място - според мен са за разни мазохисти
  Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 804
Подариха ми скоро един такъв пръстен. Mr. Green
Та по този повод се запознах с неговото действие.


Първо искам да поправя Ла Бомба,че не може да се изключва.
Напротив,може.
От копчето,което стартира вибрацията,може и да се изключи.


За действието му...  Sick Sick Sick
Не ми допадна.Мъж ми се справя чудесно и сам. Mr. Green


Определено няма да повторя.

# 69
  • Мнения: 10 758
Подариха ми скоро един такъв пръстен. Mr. Green
Та по този повод се запознах с неговото действие.


Първо искам да поправя Ла Бомба,че не може да се изключва.
Напротив,може.
От копчето,което стартира вибрацията,може и да се изключи.


За действието му...  Sick Sick Sick
Не ми допадна.Мъж ми се справя чудесно и сам. Mr. Green


Определено няма да повторя.
Да, бе, верно се изключва.
Пълна простотия е това Naughty
Но грях ти на душата, ако кажеш, че подаръка не е бил хубав Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 804
Но грях ти на душата, ако кажеш, че подаръка не е бил хубав Crossing Arms
Напротив. Peace
Много ми хареса,но за действието му вие нямате отношение.
Просто не са го измислили като хората.

# 71
  • Мнения: 17 546

Моля - 45 лв, за многократна употреба и с доказан ефект! А що се отнася до зелените презервативи на Дюрекс - просто са върха! Има на касите в Пикалили и такъв лубрикант, по 6,80  и смятам да си закупя. Уникално усещане!

# 72
  • Countryside
  • Мнения: 11 637

това със срока е изискване на комисията за лекарствата, не се разваля.
Та неутралния ли пробва последно
Ето този,
Вече е на почти 3 месеца и си го ползваме  Blush не мирише зле, нито нещо му има  Thinking Аз съм доволна, усещането е приятно за мен и за  него  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 10 758

Моля - 45 лв, за многократна употреба и с доказан ефект! А що се отнася до зелените презервативи на Дюрекс - просто са върха! Има на касите в Пикалили и такъв лубрикант, по 6,80  и смятам да си закупя. Уникално усещане!
Ммммм, изкушаваш ме Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 886
Някой ползвал ли е новия продукт на ДЮРЕКС? newsm78



Отзиви??? Whistling
не е лош ама на опаковката пише че е за 1 кратна употреба това което мисля че  е най гадното иначе върши работа Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт