ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 25 238
  • 328
  •   1
Отговори
# 315
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
здравейте и от мен, очаквам информация от вас дали ще има МагДоналдс в нашия град, че там има много ммммммммммммммммм неща

# 316
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
В Зоната има само едно междублоково подобие на бивша площадка, пързалка, пясък и остатъци от люлка. А децата са мнооого. Освен това, ако някоя майка с количка от Пишмана и Зоната иска да се добере до най - близкия парк с дървета, Габровски,  то се налага да пресича пътя София_Варна баш на едно пренатоварено и нерегулирано кръстовище, където от тротоара трябва да скокне на пътя от 50 сантима височина...

# 317
  • Мнения: 211
Аз също се включвам в инициативата с площадките -ако може Велико Търново Hills да обнови площадката в парка на Триъгълника.Много е стара и се нуждае от нови съоръжения.Същото е положението на площадката под "Стиви" .Бяха дори писали във вестник Янтра Днес,че ще се обновят,но нищо не се случи.

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 19:29 от Dory_28

# 318
  • Мнения: 2 567
Момичета благодаря ви за включването!
 Значи предложенията до момента са:
1. парк "Дружба" - до битака
2. площадка на Пишмана - Летисия моля те уточни къде се намира, до кой блок или нещо друго

Предлагайте вече съществуващи, но в окаяно състояние площадки, за нови са необходими много повече средства. По данни на Общината в града има около 90 площадки - кои си заслужава да се реновират и ще бъдат посещавани от много деца.


На Пишмана тази, която си я има и е в отвратително състояние е точно до ЦБА-то, което преди беше мисля магазин Стиви.
Тя май е единствената за целия не малък квартал.
Аз предложих да се направи нова до голямото ЦБА, което е в началото на квартала, но явно няма да стане щом политиката е да се обновят само съществуващите  Tired
Все пак инициативата е похвална и ще зарадва не малко деца.

# 319
  • Мнения: 2 567
Сетих се за още една в квартала. Има си я, ама и тя е кофти. Само, че ми е трудно да обясня къде, защото не знам кои номера блокове са там.
Ще погледна тези дни и ще пиша. Пада се в предната част на квартала, но наистина не знам между кои номера блокове е .

# 320
  • Мнения: 60
1. парк "Дружба" - до битака - честно да си призная тази площадка според мен е обречена...започнаха да строят до самата площадка, даже намалиха ограждението, което е за разходка на кучета само заради новостроящата се сграда. Така като чувам - ще има блокове по целия скален венец на парка - от край до край - и ще има път!!!!! Което би обрекло една площадка за деца...въпреки че - докато стигнат до там сигурно ще минат 1-2 години, така че ...може и да я оправят

това е мнението ми за парка до битака

# 321
  • Мнения: 203
Над старата болница на Старата чешма - намира се  над  Американския колеж.

# 322
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Над старата болница на Старата чешма - намира се  над  Американския колеж.

Там не е ли "Сухата чешма" newsm78

# 323
  • Мнения: 60
Абе аз да попитам мамите, вече минали по пътя на бременността...
тук в Търново някой постарал ли се е да ни осигури курсове за бременни? Или някакъв (дори и платен) , може и едночасов курс за това какво предстои на майката...Как да се предпази от пред- и следродилен шок...Как ще излезе бебото и защо не винаги веднага си поема въздух....ей такива елементарни неща.
Направо съм бясна на тая нехайна държава...И после - гласувай! Тц, Тц...
да не говорим че гледах в София че има курс за бременни с медитация и йога!!! Искам и аз....ама съм от Търновоооо!!!

извинявам се от емоционалния си тон, ама понякога толкова ме е яд че живея в Търново , а иначе го обожавам този град... 

# 324
  • Мнения: 203
Да, Сухата чешма - не знам защо съм написала старата...

# 325
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
polinita има едни курсове на списание 9 месеца, но те са през седмица, виж програмата  им в сайта. Аз ходя редовно и съм доволна  newsm44

# 326
  • Мнения: 1 546
polinita има едни курсове на списание 9 месеца, но те са през седмица, виж програмата  им в сайта. Аз ходя редовно и съм доволна  newsm44

 smile3521 Аха, и аз ги посещавам. Следващата лекция ще е на 9ти в сладкарница Неделя (което си е малко издевателство над моите килограми.... Mr. Green)

Това с ремонтиранет на площадките е чудесна идея! PeaceЩе помисля и аз за някое прелдожение. Simple Smile

# 327
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДИТА!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЕДНО ЗДРАВО И ХУБАВО БЕБЕ!

# 328

Общи условия

Активация на акаунт