Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 340
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 4 406
и уискито в порцеланова чаша и кажи, че е чай! Децата не обичат чай. А ако обичаш да пиеш от бутилка, го сложи в шише от Нестий, разликата в цвета е незабелижима.
този съвет може да се окаже притеснителен, ако детето докопа бутилката... изпробвано с ракия в бутилка от минерална вода....

# 781
  • Мнения: 2 891
Ето, една работеща градина. Аз все още чакам знак от медиите...

# 782
  • Мнения: 442
доня, звучи ми като deja vu  

# 783
  • Мнения: 516
джей джей, нашата стачкува само вчера. обаче днес в бързината забравих да му сложа пижама. обадих се на учителката от работа, да и обясня, каква ужасна майка съм. тя се смя, каза, че имал някаква пижама резервна в шкафчето. а аз дори това не помня.  Sad

# 784
  • Мнения: 4 406
аз съм майка_зайка и съм сладкохолик. Sad
някой с такъв проблем?

аз съм Бумеранг и съм пържолохолик...
освен това си се объркала- ти си  Maika_Zaika . Майка зайка е една друга особа в този форум!!!

# 785
  • Мнения: 183
Снощи, след дълъг и гаден цял ден, извадих листчето на което съм си записала смешните думички на Ели.
Боли ме коремчето - к т бъли кемелчето.
Как съм й разбирала?А, тогава искрено се ядосвах, че другите не й разбират.Какво друго може да е "но но", освен вода?
Добре, че съм си ги записала.С превод.
Много ме развесели.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 09:43 от Ел

# 786
  • Мнения: 2 070
Споделям - вкъщи стана весело. детето намери подарено отдавна детско барабанче, тропаме с едни моливи по него, пеем, танцуваме...хванах ритъма, дали да не си купя малка тарамбучка, сестра ми поне ги продава, много е весело. О соооле миииоооо

# 787
  • Мнения: 442
аз съм майка_зайка и съм сладкохолик. Sad
някой с такъв проблем?

аз съм Бумеранг и съм пържолохолик...
освен това си се объркала- ти си  Maika_Zaika . Майка зайка е една друга особа в този форум!!!

добре де! вижда се коя съм.  Crossing Arms
исках само малко приятелско гуш  Sad 
в абстиненция съм, все пак. не си ли личи!?

# 788
  • Пловдив
  • Мнения: 23 799
Споделям, че нещо ми е скучно във форума напоследък, няма какво да се чете, нито какво да се пише.

А "отново за акото" не те ли вълнува  #Crazy:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226115.msg4591443;boardseen#new
Просто невероятна тема. Изпълнена с дълбок философски смисъл. Съдържа в себе си екзистенциални въпроси за смисъла на човешкото съществуване. Ядем за да серем или серам за да ядем.  Mr. Green

# 789
  • Мнения: 293
Агейн паника покрай майка ми. Споделям, че някой ден няма да мога да съм това, което съм, ако й открият още някоя болест.

Но ние сме силни, уверени, винаги се справяме.
Да повърнеш, направо. Иде ми да легна и да ритам, крещейки.

Както и да е. От вчера обмислях да споделя, че толкова ми е досадно някой да ми определя тон в живота, т.е. - да ми прави плановете за уикенда, че съвсем сериозно си мисля как да го отсвиря, като отида да копам картофите на Мяу Laughing
Ще кажа, че си имам важни приоритети.

# 790
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Споделям, че Дени и днес не е на училище. Баба и не успява да я накара да пише, защото "не се знае кога ще ми трябва писането" Shocked
Споделям, че не знам защо Бу се е прекръстила, но ще "разкажа" виц:
Входът на Рая. Две врати. На едната надпис Мъже под чехъл, на другата - Мъже, държали жена си под чехъл. Пред първата - опашка. Пред втората - само един мъж. Питат го: А ти защо стоиш тук? А той отговаря: Жена ми така каза... Mr. Green

Димана на Кифлето има рожден ден днес Heart Eyes Да им е жива и здрава и да ги прави щастливи и горди!  bouquet

# 791
  • Варна
  • Мнения: 1 795
аз съм майка_зайка и съм сладкохолик. Sad
някой с такъв проблем?

Аз съм Саня и също съм сладкохолик. С абстиненцията се преборвам чрез физически дейности. Готвене (на солени, не на сладки неща), разходка, чистене...такива неща. Понякога действам и със самовнушение-не ми се яде сладко, аз не обичам, ще стана дебела, ето стяга ми панталона...понякога действа.

Чесън, не допускай друг да определя плановете ти за живота, пък били те и планове за уикенда. Колкото пъти съм допускала подобно нещо, толкова пъти съм съжалявала.

Споделям, че се чувствам раздвоена, разтроена, разчетворена. Как ви звучи-счетоводител, не владеещ ни една счетоводна програма, но владеещ Ауто кад?

# 792
  • Мнения: 442
Споделям, че се чувствам раздвоена, разтроена, разчетворена. Как ви звучи-счетоводител, не владеещ ни една счетоводна програма, но владеещ Ауто кад?

звучи ми като схватлив човек, кой то щом владее ауто кад, няма да има проблеми с овладяването на която и да е счетоводна програма.
и това ти го казва счетоводител, владеещ няколко счетоводни програми, но ауто кад - не.

# 793
  • Мнения: 2 212
Не съм писала, защото не се чувствах добре...но може би по-добре да споделя. А може някой да ми помогне. Не се чувствам добре, тялом и духом. Тялом - болки в гърба, гръдния кош, усещане за буца в гърлото, която се предава като тежест надолу към гръдния кош. Бях на лекар, ЕКГ-то ми е ок, бели дробове само от преслушване - чисти, исках рентгенова снимка, ама тя каза да изчакам засега, защото днес ми взеха кръв за пълна кръвна картина. Утре ще види резултатите джипито. Вчера бях много зле, не ям нищо щото на психическа основа ми се струва, че оттам ми засяда буца, а докато ям при преглъщане не усещам болка или нещо такова. Дори и при преглъщане с празна уста няма болка, по-скоро като буца. Та вчера ми прави разни рефлекторни такива неща и каза - невроза. Изписа ми Денаксит, от днес го започнах, но продължава това усещане. Осъзнавам, че само като го мисля, още повече т.е. че напълно възможно е да е изцяло на психологическа основа, но не успявам да котролирам проклетите си мисли. Т.е. явно съм много зле емоционално, за да си предизвикам такива усещания и тялом.
Не знам как да си помогна  Confused Cry Тежко ми е.

# 794
  • Мнения: 7 474
ester   Shocked съжалявам за това, което ти се случва Confused.
Бързо оздравяване ти пожелавам  Praynig Hug  bouquet
И само позитивни мисли Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт