Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 318
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 837
Направихме си дълга разходка в нейпълския зоопарк, возихме се на корабче, ядохме пица. Защо почивните дни винаги минават по-бързо...

# 571
  • Мнения: 488
Мда, царевицата е гадна. Много боде шумата. Обаче усещането при бране на хубави, здрави, изпълнени мамули един след друг е ...хм, удовлетворяващо  Laughing

Чесъне, чакам те. Вземи и Амарена ако ти е на път, майната му на отслабването, аз нещо сдадох багажа тая седмица, ПМС, иде ми да изям всичкото сладко на света!
А гроздето не успяхме да го очистим, много е. Да се оправя баща ми утре. И мачкането не е вече така романтично, с една машина го мелят, обаче ако пусна Боян да се увърти вътре в кацата, и зрънце няма да остане цяло  Grinning

# 572
  • Мнения: 4 392
Да се очисти гроздето и да се намачка. Tired
Направо ми развихряш сексуалните фантазии Joy Joy
Не ме е страх, неее! Party

П.П.
И мачкането не е вече така романтично,
А, не съм значи сама с тоз акъл. Hug

# 573
  • Мнения: 2 070
А какво ще кажете за сокчето дето изтича от машинката..мммм...тук при нас е направо черно, отгоре с розова пяна два-три пръста. Толкова сладко, че ти става лошо. Дядо казва, че се казвало гроздето терзия, белгия..нещо такова, само за вино е, за ядене не става. А виното е много силно и езика ти става лилав... Ама сокчето е...ммм...ако трябва да дам определение за елексира на живота - еми нещо такова си го представям...

# 574
  • Мнения: 1 616
А какво ще кажете за сокчето дето изтича от машинката..мммм...тук при нас е направо черно, отгоре с розова пяна два-три пръста. Толкова сладко, че ти става лошо. Дядо казва, че се казвало гроздето терзия, белгия..нещо такова, само за вино е, за ядене не става. А виното е много силно и езика ти става лилав... Ама сокчето е...ммм...ако трябва да дам определение за елексира на живота - еми нещо такова си го представям...

ДеЩоВиди, за ширата ли говориш - онзи първия гроздов сок, който е лепкаво-сладък, а после ферментира и става на вино? Ех, благодат! А каква прелестна каша става от него! Heart Eyes Прави се с нишесте и орехови ядки! Разкош!
А моето дете е болно. Следващите дни ще го гледа мама, че не ми се ще да отсъствам от работа. Знам, че е тъпо, ама не искам да се забатачва всичко (ако аз не си свърша работата, няма кой), че и контролни ще правя утре... Айде лека ви нощ!

# 575
  • Мнения: 6 997
Ще си имам котенце  Mr. Green

# 576
  • София
  • Мнения: 4 423
Споделям, че вчера ни разбиха колата на пазара, откраднаха столчето за кола на Джули, очилата на мъжът ми ( без тях трудно кара, защото му сълзят очите и кръвясват), счупиха ни стъкло за 100лв, столче за 150лв, очила за 80лв....
Омръзна ми от крадци, престъпници, гадове..., в най - тежките ми моменти ми се струпват такива гадости.
Защо така се получава мамка му - когато ти е зле, имаш проблеми, се струпват още и още, а когато ти е добре, почти си оправил нещата, никога не става още по - добре.

# 577
  • Мнения: 516
Защо почивните дни винаги минават по-бързо...
Това ме попита и синът ми минутка преди да заспи. Simple Smile

# 578
  • Мнения: 4 392
Айде, стига бе.. ShockedАз си мислех, че е легенда това с кражбите на столчета.. ooooh!
Буболина , бели кахъри са това. Да сме живи и здрави! Peace
Гадното е ,че обикновено престъпниците остават ненаказани. Sad

# 579
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, и аз така се успокоявам - да сме живи и здрави Praynig  bouquet

# 580
  • Мнения: 4 392
Защо така се получава мамка му - когато ти е зле, имаш проблеми, се струпват още и още,
Гледай филма "The Sеcret" ! Peace

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 00:32 от Amarena

# 581
  • София
  • Мнения: 4 423
От къде да го дръпна? Rolling Eyes

# 582
# 583
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти, както винаги - много отзивчив и мил  bouquet Hug

# 584
  • Мнения: 3 835
Честно, не ви разбирам сексуалните фантазии, с мачкането на гроздето. Ние с мъжа ми, след като омачкахме гроздето, се трупясахме като заклани. Дори само мисълта за мачкане на грозде, убива всякакви сексуални помисли у нас. Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт