Флиртувате ли със съфорумки?

  • 2 417
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
Флиртувам с Хамелеона и Стоян, щото ме кефят.

Чувствам се прередена  Sad Ох...
И аз! Sad

# 46
  • Мнения: 7 837
А, ето че се заформя фенклуб. Няма само Сопрано да е със свалени гащи, я.

# 47
  • Мнения: 103
В реалния живот флиртувам постоянно и неуморно, във форума - не.
В реалния живот не се подмазвам, не виждам защо да го правя и във форума. Дреме ми на гъзо, че някой бил зелен или син, който ми харесва му го показвам недвусмислено, който не ми харесва - също. Е, и си нося последиците от това, ма тва се преживява.
Харесвам тези, които така или иначе са ми приятелки в реалния живот и пишат тук, около десетина мамчета са, харесвам и нямам нищо против да се запозная с агнешка, агата, амарето, исайкова, дарла, черешка, кристалс и.. да не се сърдят тези, които пропуснах, пуши ми главата от учене в момента. От потребителите ясно кои не харесвам. От модераторите също. Да не се повтарям. Не флиртувам с тях: омъжени са Wink

# 48
  • Мнения: 5 370
Флиртувам, и още как, ма виртуално-к'ва полза от някой усмихнат до ушите емотикон. Аз си вилнея реално.... Mr. Green..........особено ако има "подгряване" преди това.
А, да не забравя-с жени определено не флиртувам. Stop

# 49
  • Мнения: 4 473
Така и не успях да овладея това изкуство, наречено подмазване. Всъщност, парадоксът е, че бия в другата крайност. Абе, мразя лигавщини и се дразня, когато някой ми се слага. Тези, с които общувам и реално, предполагам, са го разбрали и не го правят.

Общи условия

Активация на акаунт