HEROES - season2

  • 7 771
  • 138
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
Показаха я, разбира се, но не я обясниха. А брат и някак абсорбира тая течност... Някакво неразбрано е.

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
малко мудно върви втори сезон Confused

# 32
  • London, baby
  • Мнения: 800
На мен този сезон не ми харесва, нямам я тръпката към сериала както преди.. Не ми харесва за сега, ще видим по-нататък как ще е  Thinking

# 33
  • Мнения: 15
и сега маи излиза че и бащата на Паркър е замесен,става все по-заплетено,супер.Утре ще си имаме вече новата сериика.

# 34
  • Мнения: 929
Ама всъщност той ли е гадняра от които се страхува моли - защото аз си мислех,че е Сайлър  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 042
Ама всъщност той ли е гадняра от които се страхува моли - защото аз си мислех,че е Сайлър  newsm78

Определено този,  от който се страхува Моли и го нарича "Торбалан" не е Сайлър.
Още в края на предният сезон тя за него каза, че не иска да види къде се намира, защото много я е страх. А за Сайлър каза къде се намира.

4-та серия още не съм гледала. ooooh!

# 36
  • London, baby
  • Мнения: 800
Кой е Паркър??? Не беше ли полицая? И кой е баща му... май много съм изтървала..  ooooh!

# 37
  • Мнения: 3 042
Кой е Паркър??? Не беше ли полицая? И кой е баща му... май много съм изтървала..  ooooh!

Мат Паркман e полицаят да. За бащата стана дума в 4-тата серия, която след обяд успях да изгледам.  Grinning Явно баща му е от старото поколение герои. Но дали все още е жив и каква ще е ролята му в сериала.  Thinking
 Бащата ли е този, от който Моли викаше Паркман да я спаси или търсейки го попадна на този, от когото се страхува!?  Thinking Или пък бащата на Паркмън и този, от който моли се страхува са едно и също лице.  newsm78

# 38
  • London, baby
  • Мнения: 800
Много объркано става.. този сезон ми е пълна мъгла  Crazy Хиро отиде да се бие.. изобщо нищо не разбирам  ooooh!

# 39
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не е объркано. Моли каза, че не иска да търси бащата на Паркман, защото той е мъжа от сънищата й. После опита да го намери и той някак я "хвана" - тя още в първия сезон си каза, че има един човек, когото никога няма да потърси, защото ако се опита, той също може да я намери. Бащата на Паркман.

# 40
  • Мнения: 15
Точно от бащата на Паркман се страхува Моли,интересно ми е какво ще стане когато се срещнат баща и син  newsm78

# 41
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E05 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E05 - в DMCA-removal-from-Google

Следващи епизоди според tv.com :

Епизод   6:   29 октомври 2007
Епизод   7:     5 ноември 2007
Епизод   8:   12 ноември 2007

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 09:35 от Бонбони_със_сол

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кристен Бел! Кристен Бел!!!

Ужасно много я харесвам, много е готина и тук, нищо че май е лоша. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 663
В новата серия ли участва?
Сега прецъках и я видях, сядам да гледам. Laughing

# 44
  • Мнения: 3 042
Да и аз бях приятно изненадана да я видя в сериала. И пак в малко дедективска роля. Wink

Общи условия

Активация на акаунт