HEROES - season2

  • 7 793
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
Старата тема за сериала изчезна и понеже остават броени дни до началото на новият сезон пускам нова.


"Герои" е сериал в който се разказва как обикновени хора по целия свят откриват,
че имат свръхестествени способности и как тези промени повлияват на живота им.
Те не само разбират какво означава да имаш суперсили, но и откриват защо това се случва с тях.
Постепенно те се събират заедно, бягайки от антигероя, който иска да получи тяхната супер ДНК.
Съдбата им, е да спасят света...


Разкрития за сериала "Heroes"


HEROES - season 1 на ДВД с БГ субтитри   в http://avatarbg.info/ :

HEROES DVD 1

HEROES DVD 2

HEROES DVD 3

HEROES DVD 4

HEROES DVD 5

HEROES DVD 6

HEROES DVD 7

------------------------------------

 Всички епизоди от сезон 1:
HEROES - season 1 в DMCA-removal-from-Google

Heroes S01E00 (неизлъчваният епизод)

Пълният саундтрак към  "Heroes":
"Heroes" OST (Season 1 Full)

"Heroes" графичните новели/комикси от брой 01 до 50:
"Heroes" Graphic Novels (01-50)

------------------------------------

Всички епизоди от сезон 1:
HEROES - season 1 в DMCA-removal-from-Google

------------------

Информация в IMDB

Сезон 2:

Епизод 1: Original Air Date:   24 септември 2007
Епизод 2: Original Air Date:     1 октомври  2007
Епизод 3: Оriginal Air Date:     8 октомври  2007
Епизод 4: Оriginal Air Date:   15 октомври 2007
Епизод 5: Original Air Date:   22 октомври 2007
......... това е обявено за момента.

        
 

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 14:27 от Бонбони_със_сол

# 1
  • Мнения: 2 180
Благодаря за синтезираната информация! Чакам новия сезон с нетърпение!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 941
Моменталически се записвам... Има ли някаква информация какво се случва във втория сезон? Чух преди време, че действието се развива в средновековието в Япония, където се събуди Хиро. Но, дали е така? Ако действието се пренесе там няма да ми е много интересно май Sad и дали ще бъдат същите герои????

# 3
  • Мнения: 750
И аз започнах да броя дните.
Така или иначе "LOST" има доста да го почакам още. Поне Героите ще са ми утеха!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 042
В предишната тема някой беше писал, че във вторият сезон ще се разказва за предишното поколение герои - Линдерман, мама Петрели.........
 newsm78 Може би Хиро след "посещението" на древна Япония ще се пренесе в близкото минало. Мисля, че ако действително сезонът разказва за предишното поколение герои ще се опитат да изяснят събитията довели до избухването във първи сезон. Пък нищо чудно и Хиро по някакъв начин да успее да предотврати избухването. Thinking Но това са само предположения. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
Новата серия Heroes S02E01  Party

# 6
  • Мнения: 3 042
Чакам само субтитрите и ще гледам.  Party

# 7
  • Мнения: 3 042
Вече са готови субтитрите
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=download&attach_id=7963

След малко сядам да гледам. Party

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828

Блазе ти, аз чак довечера  Confused

# 9
  • Мнения: 3 042
Много е интересна серията. Ако и нататък върви така сериалът ще е супер. Peace
От началото на 3-тият сезон на Бягство от затвора не бях чак толкова впечатлена, колкото съм сега  от началото на Герои. Нямам търпение да видя какво ще стане по-нататък.

# 10
  • Мнения: 1 999
Heroes S02E02

За съжаление първата тема за Heroes изчезна, след като повече от 4 месеца не се писа в нея.
Браво за новата тема. Hug

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много повече ми харесва от ЛОСТ. Първия сезон нямаше нито един слаб епизод, донякъде нормално за първи сезон на сериал с претенции, втория също започва така. Харесва ми че отговориха долу горе на всички въпроси преди да почне втория сезон - това е, което не харесвам на ЛОСТ, а и повечето хора. А сравнението е неизбежно. Иначе - имам въпрос - Питър някога виждал ли е хаитянина? Не че имаш друг повод да си изгубиш паметта от избухване на километри височина, де. Единственото, което ме притеснява е, че създателите на сериала започват да правят нов - това може да доведе до спад на качеството му, би било бла.

Епизода излезе преди почти седмица, защо чак сега пускате линк... Simple Smile

Аз нали си имам фен вкъщи, та винаги съм осведомена. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 999
Епизода излезе преди почти седмица, защо чак сега пускате линк... Simple Smile

Срам, срам, аз чак днес видях, че са излезнали първите 2 серии. Embarassed hahaha И реших да пусна линк, ако има и други като мен неосведомени. Laughing

# 13
  • Мнения: 3 042
Аз не си спомням Питър да е виждал хаитянина.  Thinking

Вторият епизод нямах време да го гледам, но днес дребният е на градина и ще наваксам. Wink

# 14
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E03 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E03 - в DMCA-removal-from-Google

# 15
  • Мнения: 663
Толкова сериали следя, че забравям на кой до коя серия съм стигнала. ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 180
Толкова сериали следя, че забравям на кой до коя серия съм стигнала. ooooh!
Oлеее и аз, ама срам не срам си записвам в един тефтер.  Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 2 163
Аз съм мазохист . Чакам да излязат няколко серии за да си ги гледам наведнъж  Mr. Green  Ама вече откачам от любопитство  Crazy

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
строхотно на4ало .. много ми харесаха първите 3 серии ..много силен сериал
Малката Госпожица Мърморана какъв нов сериал запо4ват .. знаеш ли името . не вярвам да спадне ка4еството- все пак има сценарии които не се пише в момента .. пък и си ли4и 4е не е от евтините сериали (когато има пари има и ка4ество Simple Smile ).
как ви се вижда Питър в "новото си амплоа " на мусколест мъжака разбиващ женски сърца а Simple Smile  Mr. Green

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам какъв е сериала, само казаха в едно от предшестващите ЕМИтата предавания, на ТВ Гайд, което даваха по Фокс Лайф къъъсно в събота и неделя последните две седмици. Там го казаха, не знам подробности.

Иначе - искам си косата на Питър, толкова по сладък беше, а аз по принцип не си падам по такива перчеми. Иначе не съм забелязала друга промяна в него...

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Кой ли убива старите Герои? Мислих си за Питър, но май не е той newsm78

# 21
  • Мнения: 1 546
как ви се вижда Питър в "новото си амплоа " на мусколест мъжака разбиващ женски сърца а Simple Smile  Mr. Green

Хихи, и на мен Питър много възмъжал ми се стори...едни мускули едно чудо!Бе, не е зле! Wink

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хубав, хубав. Веднага го добавих към колекцията си от хубави мъже.

# 23
  • Мнения: 1 802
И аз гледах 1-ви сезон на този сериал, но ми е много сухарски, дори се чудя дали изобщо  да започвам със втория сезон...

# 24
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E04 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E04 - в DMCA-removal-from-Google

# 25
# 26
  • Мнения: 1 526
И какво сега и родителите се оказаха намесени  Thinking
а къде ли "остана" Моли

# 27
  • Мнения: 663
Аз пък не мога да разбера това новото момче(не му помня името) не знае ли, че бащата на Клер е "човекът с очилата", при условие, че доста време висеше   около прозорците на къщата им? Rolling Eyes

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, той не е гледал баща й, ами нея. Късмет, не го е срещнал някъде.

Продължава да ми е интересно обаче. Историята с мексиканците ме дразни малко, трябваше да изяснят какво могат вече, не само да показват, защото не е ясно, а и тъпия Сайлър как пък се появи точно на пътя им като ден преди това беше ранен и трудноподвижен на километри навътре в някаква гора... Да не би да си е взел способностите обратно? Че не изглеждаше да е ранен...

# 29
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не съм гледала последните 2 серии, но на мексиканката и показаха способността-да убива хора и от очите им изтича нещо черно.... Sick

# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
Показаха я, разбира се, но не я обясниха. А брат и някак абсорбира тая течност... Някакво неразбрано е.

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
малко мудно върви втори сезон Confused

# 32
  • London, baby
  • Мнения: 800
На мен този сезон не ми харесва, нямам я тръпката към сериала както преди.. Не ми харесва за сега, ще видим по-нататък как ще е  Thinking

# 33
  • Мнения: 15
и сега маи излиза че и бащата на Паркър е замесен,става все по-заплетено,супер.Утре ще си имаме вече новата сериика.

# 34
  • Мнения: 929
Ама всъщност той ли е гадняра от които се страхува моли - защото аз си мислех,че е Сайлър  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 042
Ама всъщност той ли е гадняра от които се страхува моли - защото аз си мислех,че е Сайлър  newsm78

Определено този,  от който се страхува Моли и го нарича "Торбалан" не е Сайлър.
Още в края на предният сезон тя за него каза, че не иска да види къде се намира, защото много я е страх. А за Сайлър каза къде се намира.

4-та серия още не съм гледала. ooooh!

# 36
  • London, baby
  • Мнения: 800
Кой е Паркър??? Не беше ли полицая? И кой е баща му... май много съм изтървала..  ooooh!

# 37
  • Мнения: 3 042
Кой е Паркър??? Не беше ли полицая? И кой е баща му... май много съм изтървала..  ooooh!

Мат Паркман e полицаят да. За бащата стана дума в 4-тата серия, която след обяд успях да изгледам.  Grinning Явно баща му е от старото поколение герои. Но дали все още е жив и каква ще е ролята му в сериала.  Thinking
 Бащата ли е този, от който Моли викаше Паркман да я спаси или търсейки го попадна на този, от когото се страхува!?  Thinking Или пък бащата на Паркмън и този, от който моли се страхува са едно и също лице.  newsm78

# 38
  • London, baby
  • Мнения: 800
Много объркано става.. този сезон ми е пълна мъгла  Crazy Хиро отиде да се бие.. изобщо нищо не разбирам  ooooh!

# 39
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не е объркано. Моли каза, че не иска да търси бащата на Паркман, защото той е мъжа от сънищата й. После опита да го намери и той някак я "хвана" - тя още в първия сезон си каза, че има един човек, когото никога няма да потърси, защото ако се опита, той също може да я намери. Бащата на Паркман.

# 40
  • Мнения: 15
Точно от бащата на Паркман се страхува Моли,интересно ми е какво ще стане когато се срещнат баща и син  newsm78

# 41
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E05 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E05 - в DMCA-removal-from-Google

Следващи епизоди според tv.com :

Епизод   6:   29 октомври 2007
Епизод   7:     5 ноември 2007
Епизод   8:   12 ноември 2007

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 09:35 от Бонбони_със_сол

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кристен Бел! Кристен Бел!!!

Ужасно много я харесвам, много е готина и тук, нищо че май е лоша. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 663
В новата серия ли участва?
Сега прецъках и я видях, сядам да гледам. Laughing

# 44
  • Мнения: 3 042
Да и аз бях приятно изненадана да я видя в сериала. И пак в малко дедективска роля. Wink

# 45
  • Мнения: 663
А този с когото говореше на пристанището в началото на серията, е новият затворник в  Призън брейк.

# 46
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E06 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E06 - в DMCA-removal-from-Google

# 47
# 48
  • Мнения: 1 885
Излязоха ли суб за 7мия епизод...
оох, нямам търпение!

# 49
  • Мнения: 3 042
Още няма субтитри. Сега тъкмо си мислех да, че са готови и ще ги дръпна, а те в прогрес 7%  #Crazy #Crazy #Crazy #Cussing out
Чак утре ще трява да гледам, аз. Rolling Eyes

# 50
  • DE
  • Мнения: 521
Готови са вече субтитрите Peace

# 51
# 52
  • Мнения: 3 576
Много интересна започна да става последната серия.
И сега какво - тоя вирус ще мутира и ще зарази целия свят??
А този "белия" японец (забравих  му името, дето беше с Хиро в древна Япония) хубаво е неуязвим, ама как е доживял до 2007, безсмъртен ли е???

# 53
  • Мнения: 663
Явно е безсмъртен наистина, ама кой знае де как са го измислили сценаристите. Много беше интересна серията.

# 54
  • Мнения: 3 042
Да става доста интересно.

А този Адам,  както вече се нарича, нали има способност да се самолекува и регенерира, също като Клеър, за това явно е безсмъртен. Явно той стои в основата на всичко.
Когато даваха серията с участието на Кристен Бел, накрая тя се обади на баща си. Дали той не е нейният баща!!?? Thinking

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Много интересно взе да става. За това ми харесва този сериал-не цикли на едно място.

# 56
  • Spain
  • Мнения: 3 750
този сериал продължава да ме изненадва приятно и все по приятно - то4но си милси6 4е вси4ко си разбрал и вси4ко е ясно , и тупват някоя нова загадка Simple Smile

# 57
  • Мнения: 233
Аз изгледах 1-вия Сезон на един дъх, сега малко ще почакам и втория така ще направя, че той е толкова зарибяващ, просто не мога да чакам цяла седмица, докато дойде другата серия...  tantrum

Един от най-добрите сериали на всички времена!!!

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Остаряването е смърт на клетките - при Клер, както и при Адам те се възстановяват. Затова и двамата би трябвало да са неуязвими за естествената смърт. Би трябвало да могат да умрат само ако ги нарежеш (смъртоносно!)на парчета и ги заровиш на различни краища на света. Или вселената. Или да ги убиеш с нещо и да не го извадиш от тялото им - както убиха Клер с оня клон. Иначе ми е странно защо Адам би изпратил дъщеря си да намери Питър, аз първоначално си помислих дали не е дъщеря на Боб, но нямам никакви доказателства, просто така реших, едва ли е. Той знаеше, че е бил в Ирландия, може би от нея. Сигурно ще разберем в другия епизод - името му подсказва, че ще се разказва за Питър, евентуално и за нея.

# 59
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E08 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E08 - в DMCA-removal-from-Google

# 60
  • Мнения: 3 576
Жалко за Ди Ел, тъкмо се събраха...  Sad

# 61
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, то беше ясно, че е умрял. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 878
Записвам се само,4е сега нямам време Peace

# 63
  • Мнения: 2 407
Гелдах 8 серия от 2ри сезон, направо много як сериал вчера ги изгледах 8те наведнъж.

# 64
  • Мнения: 2 407
Този Адам-каква ли му е целта newsm78

# 65
  • Мнения: 878
Първия сезон го изгледах на един дъх и много ми хареса.Засега от втори сезон съм гледала само 6 епизода,ама много гадно,4е се 4ака една седмица и затова не бързам.Голяма фенка съм му на Питър,особено с къса коса Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E09 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E09 - в DMCA-removal-from-Google

# 67
  • Мнения: 1 775
Юруш на субтитрите от DMCA-removal-from-Google.

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 20:17 от Stitch

# 68
  • Мнения: 929
Субтитрите ги изтеглих ама нещо саита неще да ми се отвори  Sad

# 69
  • Мнения: 3 042

Вечер и аз понякога имам проблеми. Явно сървърът се претоварва. Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 49
Фенка съм на сериала от още от първите серии миналата година newsm10
записвам се в темата и ще я следя редовно

# 71
  • Мнения: 3 576
Много интересна серия  Peace
Нямам търпение за следващата!

# 72
  • Мнения: 2 407
Много интересна серия  Peace
Нямам търпение за следващата!
И аз!

# 73
  • Мнения: 158
lubim moi serial ne o4akvah tozi da e ubieca golqma intriga e.stana mi tajno za ba6tata na hiro

# 74
  • Мнения: 3 576
Аз пък точно този очаквах, че ще е убиеца.
Дори предполагам, че Адам е в основата на епидемията в бъдещето...нали се зарече да руши всичко, което Хиро обича, може после да е решил да си отмъщава и на света...
Сайлър нещо зачезна, не дадоха нищо за него и ония близнаци (които никак не са ми симпатични между другото) в последната серия.
Много се радвам, че бащата на Клер оцеля, щеше да е празен сериала без него, много силен и интересен характер е!

Другата седмица ще имаме ли серия, нали няма да правят почивка и тия, че оставам без любими сериали...

# 75
  • Мнения: 3 042
Другата седмица ще имаме ли серия, нали няма да правят почивка и тия, че оставам без любими сериали...

Ще има.
Епизод 10 ще го излъчат на 26.11.2007г.
Епизод 11 ще го излъчат на 03.12.2007г.
за следващи епизоди обаче нищо не пише tv.com.

# 76
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Може би и те щи си го отнесат покрай стачката на сценаристите.

# 77
  • Мнения: 878
На мен пък ми е супер лиубопитно коя е жената от снимката?Някакви предположения newsm78
И друго неможах да зацепя защо Адам да е толкова опасен,4е да го затворят,нали той каза,4е е искал да помогне с кръвта си newsm78И друго след като са имали Адам в продължение на 30г защо им е Клеър newsm78Нали казаха,4е просто искат кръвта и,за да помогнат на хората newsm78,май баща и ще се окаже прав,4е искат нещо пове4е.

# 78
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E010 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E010 - в DMCA-removal-from-Google

# 79
  • Мнения: 515
На мен пък ми е супер лиубопитно коя е жената от снимката?Някакви предположения newsm78
И друго неможах да зацепя защо Адам да е толкова опасен,4е да го затворят,нали той каза,4е е искал да помогне с кръвта си newsm78И друго след като са имали Адам в продължение на 30г защо им е Клеър newsm78Нали казаха,4е просто искат кръвта и,за да помогнат на хората newsm78,май баща и ще се окаже прав,4е искат нещо пове4е.

Имаше една серия където Текезо Кенсей каза че ще се бори със всички сили да разруши света на Хиро и да му "почерни" живота, според мен  това се опитва да направи Адам", опитва се нещо да ги изиграе, и  компянията го е подушила и затова са го затворили знам ли?  newsm78 newsm78

# 80
  • Мнения: 100
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=download&attach_id=11527

Ето и суб.Дано да е правилен линка.
А жената от снимката мисля че е майката на Клер.На нея ми прилича.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 20:41 от papita

# 81
  • Мнения: 3 042
Жената от снимката май беше чернокоса  newsm78, а майката на Клеър беше руса. Thinking


# 82
  • Мнения: 3 576
Майката на Клер отдавна се разбра коя е - онази подпалвачката.
Червенокосата е доста по-възрастна освен това.....

# 83
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Някой знае ли защо Клер въобще има брат? Това момченце гласа не му се чува, като част от декора е  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 878
Много гадно свърши тая серия,4ак ме хвана яд Mr. GreenА брат и на Клеър вярно има много незна4ителна роля.

# 85
  • Мнения: 2 407
Страшна серия.

# 86
  • Мнения: 49
Този Питър не ви ли дразни? Поне малко? И в 1 сезон не го харесвах, много е някакси наивен и този невинен поглед направо ми идва да  #2gunfire
Виж, Сайлър е як! Праволинеен, човека си има цел и си я гони. Характерът му е многопластов - има си добри и лоши страни, показа ни вътрешна борба в серията, в която уби майка си.
А Питър - ще се взривяяя, ще се взривяяя, ревльо newsm45. За съжаление и в този сезон ще е същия. Да не говорим , че сега актьорът като е понаправил някои и друго мускулче трябваше в предишните серии да го гледаме постоянно гол до кръста. smile3507

Gabriel rulez!  Twisted Evil

# 87
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
На мен пък Хиро ми е на сърцето. Не че Сайлър не е..... Whistling

# 88
  • Мнения: 878
Хихи радвам се,4е няма други фенки на Питър,пу си е за мен.
А ХИро и аз много го харесвам,отива му ролята на полуидиот.

# 89
  • Мнения: 1 775
Хихи радвам се,4е няма други фенки на Питър,пу си е за мен.
AAA, ще станем на кълбета тука! Mr. Green

# 90
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как да няма фенки на Питър бе?

# 91
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз харесвам брата на Питър Whistling

# 92
  • Мнения: 3 576
Питър ми беше готин единствено в клипа на Фърги, там го докарваше секси с тия татуировки, но в сериала ми е лигав....
Сайлър е готин  Heart Eyes, спор няма, на всичкото отгоре и Адам започва да ме кефи, явно си падам по лоши момчета  Blush

Като характер бащата на Клер за мен е но.1 обаче, добре че остана жив  Party

# 93
  • Мнения: 100
Жената от снимката май беше чернокоса  newsm78, а майката на Клеър беше руса. Thinking



Да не би вече да не правят бои за коси?

newsm78
Майката на Клер отдавна се разбра коя е - онази подпалвачката.
Червенокосата е доста по-възрастна освен това.....
Нямах предвид истинската й майка!

# 94
  • Мнения: 878

Сайлър е готин  Heart Eyes, спор няма, на всичкото отгоре и Адам започва да ме кефи, явно си падам по лоши момчета  Blush
Сайлър най ме кефи с лизнатия бритон и о4илата Joy
Аз си имам лошо мом4е вкъщи,не ща пове4е Whistling
Затова си падам по Питър с този поглед на божа крави4ка Laughing

AAA, ще станем на кълбета тука! Mr. Green
Naughty
Аз си го заплиух първа пък Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 49
Този поглед на "божа кравичка" е абсолютно не естествен. Смият образ на Питър е тотално измислен - нищо общо с реалността, сценаристите не са ли виждали живи хора не знам. Вие виждали ли сте човек с характер като Питър в реалния живот? Не, защото просто не може да просъществува. И това е което ме дразни. След като всички други си стоят на екрана като истински живи хора, защо главния герой трябва пак да е измислен?!?

Иначе самия актьор не е лош, симпатично е момчето, но определено не е от тези на които бих им запомнила името.

# 96
  • Мнения: 878
Миму то май никой не е истински,с тия свръх естествени способности Mr. Green(бъзикам се Wink)
Ами Мая и тя е супер наивна.Ами Хиро дето все вярва в доброто и до последно вярваше в Адам(4е му забравих другото име).

# 97
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
.....Ами Хиро дето все вярва в доброто и до последно вярваше в Адам(4е му забравих другото име).

Ааааа, Хиро нЕма да го закачате. Душица ми е той. Порастна пред очите ни.

# 98
  • Мнения: 49
Хиро обаче, не издържа на изкушението нали?
Мая ще е наивничка горката още един-два епизода, после очаквам да стане супер зла и да убива наред. А накрая естествено ще се обърне срещу Сайлър и ще се покае newsm45
Дори си мисля,че тя ще унищожи Адам.  fight
Идеи?  Simple Smile  newsm08

# 99
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ще падна, ако братът на Клер се справи с Адам, дето не се чува.

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 18:11 от Гита Ог

# 100
  • Мнения: 2 897
Само на мен ли ми иде да прасна кретен номер 1 Мохиндер ?!?!?!

# 101
  • Мнения: 3 042
Последният епизод за сезона, който излезе вчера:

Heroes S02E011 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02 всички епизоди 1 - 11 - в DMCA-removal-from-Google

Преди малко го изгледах и останах като гръмната, че това е финалът на сезон 2. Rolling Eyes

# 102
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Да, аз без да знам, че е последния, се светнах, докато го гледах. Пак яко развитие. Това най-ми харесва, няма циклене.

# 103
  • Мнения: 71
Преди малко го изгледах и останах като гръмната, че това е финалът на сезон 2. Rolling Eyes

Малко го съкратиха с 12 серии

# 104
  • Мнения: 3 042
Преди малко го изгледах и останах като гръмната, че това е финалът на сезон 2. Rolling Eyes

Малко го съкратиха с 12 серии

Явно заради стачката, но пък е хубаво, че ще има и 3-ти сезон, който сигурно ще е доста интересен.  Grinning

# 105
  • Мнения: 49
Това ли беше? Не мога да повярвам  ooooh!
Защо не го доразвиха този сюжет? Как можа да свърши толкова тъпо? Тези сценаристи много ги мързи еййййй, да ме вземат мен да пиша.   hahaha Такъв сериал ще им спретна  #Crazy

# 106
  • София
  • Мнения: 5 828
Това ли беше? Не мога да повярвам  ooooh!
Защо не го доразвиха този сюжет? Как можа да свърши толкова тъпо? Тези сценаристи много ги мързи еййййй, да ме вземат мен да пиша.   hahaha Такъв сериал ще им спретна  #Crazy

Сценаристите стачкуват от един месец, затова всички сериали са спрени.

# 107
  • Мнения: 49
Сценаристите стачкуват от един месец, затова всички сериали са спрени.

Знам, но по-добре щеше да излязат във ваканция докато си оправят взаимоотношенията и парите, най-вече от колкото да завършат сезона така  smile3515

# 108
  • Мнения: 71
Има и положителен ефект от стачката

Възвръщането на способностите на Сайлър не предвещава
нищо добро за нашите герои - споделя Тим Кринг, но
признава, че стачката в случая е имала положителен ефект :
Първоначално, Закари Куинто е нямало да бъде свободен за
снимки в голяма част от Част 3, поради неговите ангажименти
в новия филм за Star Trek. Докато сега, с протакването на
стачката, той ще приключи с ролята на младия Спок по времето,
когато ще стартират снимките на Heroes.

Закари Куинто ще бъде  по-лош отвсякога и когато се завърне ще убие една от "звездите" в шоуто.

# 109
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Има и положителен ефект от стачката

Възвръщането на способностите на Сайлър не предвещава
нищо добро за нашите герои - споделя Тим Кринг, но
признава, че стачката в случая е имала положителен ефект :
Първоначално, Закари Куинто е нямало да бъде свободен за
снимки в голяма част от Част 3, поради неговите ангажименти
в новия филм за Star Trek. Докато сега, с протакването на
стачката, той ще приключи с ролята на младия Спок по времето,
когато ще стартират снимките на Heroes.

Закари Куинто ще бъде  по-лош отвсякога и когато се завърне ще убие една от "звездите" в шоуто.


Ти това ли правиш по цял ден? А аз си мисля, че си на работа...... ooooh!

# 110
  • Мнения: 929
Вие ме убихте стая новина че това е последния епизод от сезона  Tired

# 111
  • Мнения: 878
Вие ме убихте стая новина че това е последния епизод от сезона  Tired
Да бе и аз съм шокирана и разо4аровна.Добре,4е си изтеглих 4400,4е да има какво да гледам.А така хубаво свърши първия сезон,тоя път тъпи4ко.А някой знае ли кога ще има 3ти сезон newsm78
А Закари Сайлър ли е?

# 112
  • Мнения: 2 149
Аз останах доволна Laughing
Предвещава се да има хубав 3 сезон Heart Eyes

# 113
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Много кратък сезон, искам още Cry.

# 114
  • Мнения: 2 407
Ще чакаме трети, сега почвам да гледам последната серия Cry

# 115
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
Аз пък си мисля, че трети сезон няма да е никак добър.
Винаги ме кефят максимум първите 2 сезона от сериалите, после или се зацикля, или се размиват до неузнаваемост нещата...

# 116
  • Мнения: 878
Аз пък си мисля, че трети сезон няма да е никак добър.
Винаги ме кефят максимум първите 2 сезона от сериалите, после или се зацикля, или се размиват до неузнаваемост нещата...
Не винаги е така,например сериала 4400 с всеки изминал сезон ставаше по добър според мен PeaceНякой знае ли кога ще запо4не 3ти сезон?

# 117
  • Мнения: 1 040
Не винаги е така,например сериала 4400 с всеки изминал сезон ставаше по добър според мен PeaceНякой знае ли кога ще запо4не 3ти сезон?

3-ти сезон на 4400 завърши още лятото на 2006, 4-ти сезон вървеше миналото лято (2007) и свърши септември някъде. Очаква се да има и 5-ти сезон, който ще се излъчва това лято (2008)  Peace

# 118
  • Мнения: 663

Не винаги е така,например сериала 4400 с всеки изминал сезон ставаше по добър според мен PeaceНякой знае ли кога ще запо4не 3ти сезон?
Явно е въпрос на вкус, на мен всеки следващ ми изтъпяваше адски. Но с  HEROES не вярвам да стане така, мисля че е доста обещаваш.

# 119
  • Мнения: 878
Ох ooooh! мисълта ми беше за 3ти сезон на Heroes newsm78 Hug

# 120
  • Мнения: 2 407
Кога ще има трети сезона?

# 121
  • Мнения: 2 407
Побут!

# 122
  • Мнения: X
Започват да дават първи сезон по Нова. "Скоро"  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 619
Днес попаднах на рекламата и ми допадна Simple Smile май ще го гледкам Simple Smile

# 124
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Започват да дават първи сезон по Нова. "Скоро"  Mr. Green

Да, но с дублаж  Sick

# 125
  • Мнения: 3 042
Започват да дават първи сезон по Нова. "Скоро"  Mr. Green

Да, но с дублаж  Sick

Излъчването започва от 27.02.2008г

# 126
  • Мнения: 2 407
Аз си чакам новите серии по нета.

# 127
  • Мнения: X

Да бе, снощи се светнах и аз като видях по-дългата реклама. Верно, че те недублирани сериали нямат. Как мразя.. Angry

# 128
  • Мнения: 233
Започват да дават първи сезон по Нова. "Скоро"  Mr. Green

Да, но с дублаж  Sick

Мале-мале, цялата автентичност на сериала ще отиде по ....  ooooh!
Аз чак сега намирам време да гледам втория сезон!!!

# 129
  • Мнения: 2 407
Koга излизат новите серий?

# 130
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Септември, октомври....там някъде Peace

# 131
  • Мнения: 878
Септември, октомври....там някъде Peace
Да и аз така 4ух,37 епизода,ако не се лъжа newsm78

# 132
  • Мнения: 515
Септември, октомври....там някъде Peace
Да и аз така 4ух,37 епизода,ако не се лъжа newsm78

Да, така  е  понеже заради стачката на сценаристите  #Cussing out този сезон беше толкова кратък, май септември ще са новите...

# 133
  • Мнения: 2 407
Септември, октомври....там някъде Peace
Да и аз така 4ух,37 епизода,ако не се лъжа newsm78

Да, така  е  понеже заради стачката на сценаристите  #Cussing out този сезон беше толкова кратък, май септември ще са новите...
Ей чак до септември!

# 134
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
да се запиша и аз - голям фен съм на сериала - аз дотук съм изгледала половината на втория сезон - надявам се че скоро ще се завърнат!

# 135
  • Мнения: 3 042
Според IMDb началото на Сезон 3 ще е на 15.09.2008 г . Предвидени са 23 епизода.

# 136
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Яяяяя, то имало нова тема, чудех се къде изчезнахте, а ето ви тук. Сгащих ви!  Mr. Green

# 137
  • Мнения: 743
Открих ви и аз най-после. Ще следя.

# 138
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, кой епизод излъчиха тази вечер по Нова?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт