HEROES - season2

  • 7 809
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как да няма фенки на Питър бе?

# 91
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 929
Аз харесвам брата на Питър Whistling

# 92
  • Мнения: 3 576
Питър ми беше готин единствено в клипа на Фърги, там го докарваше секси с тия татуировки, но в сериала ми е лигав....
Сайлър е готин  Heart Eyes, спор няма, на всичкото отгоре и Адам започва да ме кефи, явно си падам по лоши момчета  Blush

Като характер бащата на Клер за мен е но.1 обаче, добре че остана жив  Party

# 93
  • Мнения: 100
Жената от снимката май беше чернокоса  newsm78, а майката на Клеър беше руса. Thinking



Да не би вече да не правят бои за коси?

newsm78
Майката на Клер отдавна се разбра коя е - онази подпалвачката.
Червенокосата е доста по-възрастна освен това.....
Нямах предвид истинската й майка!

# 94
  • Мнения: 878

Сайлър е готин  Heart Eyes, спор няма, на всичкото отгоре и Адам започва да ме кефи, явно си падам по лоши момчета  Blush
Сайлър най ме кефи с лизнатия бритон и о4илата Joy
Аз си имам лошо мом4е вкъщи,не ща пове4е Whistling
Затова си падам по Питър с този поглед на божа крави4ка Laughing

AAA, ще станем на кълбета тука! Mr. Green
Naughty
Аз си го заплиух първа пък Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 49
Този поглед на "божа кравичка" е абсолютно не естествен. Смият образ на Питър е тотално измислен - нищо общо с реалността, сценаристите не са ли виждали живи хора не знам. Вие виждали ли сте човек с характер като Питър в реалния живот? Не, защото просто не може да просъществува. И това е което ме дразни. След като всички други си стоят на екрана като истински живи хора, защо главния герой трябва пак да е измислен?!?

Иначе самия актьор не е лош, симпатично е момчето, но определено не е от тези на които бих им запомнила името.

# 96
  • Мнения: 878
Миму то май никой не е истински,с тия свръх естествени способности Mr. Green(бъзикам се Wink)
Ами Мая и тя е супер наивна.Ами Хиро дето все вярва в доброто и до последно вярваше в Адам(4е му забравих другото име).

# 97
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
.....Ами Хиро дето все вярва в доброто и до последно вярваше в Адам(4е му забравих другото име).

Ааааа, Хиро нЕма да го закачате. Душица ми е той. Порастна пред очите ни.

# 98
  • Мнения: 49
Хиро обаче, не издържа на изкушението нали?
Мая ще е наивничка горката още един-два епизода, после очаквам да стане супер зла и да убива наред. А накрая естествено ще се обърне срещу Сайлър и ще се покае newsm45
Дори си мисля,че тя ще унищожи Адам.  fight
Идеи?  Simple Smile  newsm08

# 99
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Ще падна, ако братът на Клер се справи с Адам, дето не се чува.

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 18:11 от Гита Ог

# 100
  • Мнения: 2 897
Само на мен ли ми иде да прасна кретен номер 1 Мохиндер ?!?!?!

# 101
  • Мнения: 3 042
Последният епизод за сезона, който излезе вчера:

Heroes S02E011 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02 всички епизоди 1 - 11 - в DMCA-removal-from-Google

Преди малко го изгледах и останах като гръмната, че това е финалът на сезон 2. Rolling Eyes

# 102
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Да, аз без да знам, че е последния, се светнах, докато го гледах. Пак яко развитие. Това най-ми харесва, няма циклене.

# 103
  • Мнения: 71
Преди малко го изгледах и останах като гръмната, че това е финалът на сезон 2. Rolling Eyes

Малко го съкратиха с 12 серии

# 104
  • Мнения: 3 042
Преди малко го изгледах и останах като гръмната, че това е финалът на сезон 2. Rolling Eyes

Малко го съкратиха с 12 серии

Явно заради стачката, но пък е хубаво, че ще има и 3-ти сезон, който сигурно ще е доста интересен.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт