HEROES - season2

  • 7 802
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 042
Другата седмица ще имаме ли серия, нали няма да правят почивка и тия, че оставам без любими сериали...

Ще има.
Епизод 10 ще го излъчат на 26.11.2007г.
Епизод 11 ще го излъчат на 03.12.2007г.
за следващи епизоди обаче нищо не пише tv.com.

# 76
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Може би и те щи си го отнесат покрай стачката на сценаристите.

# 77
  • Мнения: 878
На мен пък ми е супер лиубопитно коя е жената от снимката?Някакви предположения newsm78
И друго неможах да зацепя защо Адам да е толкова опасен,4е да го затворят,нали той каза,4е е искал да помогне с кръвта си newsm78И друго след като са имали Адам в продължение на 30г защо им е Клеър newsm78Нали казаха,4е просто искат кръвта и,за да помогнат на хората newsm78,май баща и ще се окаже прав,4е искат нещо пове4е.

# 78
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E010 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E010 - в DMCA-removal-from-Google

# 79
  • Мнения: 515
На мен пък ми е супер лиубопитно коя е жената от снимката?Някакви предположения newsm78
И друго неможах да зацепя защо Адам да е толкова опасен,4е да го затворят,нали той каза,4е е искал да помогне с кръвта си newsm78И друго след като са имали Адам в продължение на 30г защо им е Клеър newsm78Нали казаха,4е просто искат кръвта и,за да помогнат на хората newsm78,май баща и ще се окаже прав,4е искат нещо пове4е.

Имаше една серия където Текезо Кенсей каза че ще се бори със всички сили да разруши света на Хиро и да му "почерни" живота, според мен  това се опитва да направи Адам", опитва се нещо да ги изиграе, и  компянията го е подушила и затова са го затворили знам ли?  newsm78 newsm78

# 80
  • Мнения: 100
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=download&attach_id=11527

Ето и суб.Дано да е правилен линка.
А жената от снимката мисля че е майката на Клер.На нея ми прилича.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 20:41 от papita

# 81
  • Мнения: 3 042
Жената от снимката май беше чернокоса  newsm78, а майката на Клеър беше руса. Thinking


# 82
  • Мнения: 3 576
Майката на Клер отдавна се разбра коя е - онази подпалвачката.
Червенокосата е доста по-възрастна освен това.....

# 83
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Някой знае ли защо Клер въобще има брат? Това момченце гласа не му се чува, като част от декора е  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 878
Много гадно свърши тая серия,4ак ме хвана яд Mr. GreenА брат и на Клеър вярно има много незна4ителна роля.

# 85
  • Мнения: 2 407
Страшна серия.

# 86
  • Мнения: 49
Този Питър не ви ли дразни? Поне малко? И в 1 сезон не го харесвах, много е някакси наивен и този невинен поглед направо ми идва да  #2gunfire
Виж, Сайлър е як! Праволинеен, човека си има цел и си я гони. Характерът му е многопластов - има си добри и лоши страни, показа ни вътрешна борба в серията, в която уби майка си.
А Питър - ще се взривяяя, ще се взривяяя, ревльо newsm45. За съжаление и в този сезон ще е същия. Да не говорим , че сега актьорът като е понаправил някои и друго мускулче трябваше в предишните серии да го гледаме постоянно гол до кръста. smile3507

Gabriel rulez!  Twisted Evil

# 87
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
На мен пък Хиро ми е на сърцето. Не че Сайлър не е..... Whistling

# 88
  • Мнения: 878
Хихи радвам се,4е няма други фенки на Питър,пу си е за мен.
А ХИро и аз много го харесвам,отива му ролята на полуидиот.

# 89
  • Мнения: 1 775
Хихи радвам се,4е няма други фенки на Питър,пу си е за мен.
AAA, ще станем на кълбета тука! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт