Пак за корема

  • 2 745
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, пък аз съм по-доволна от крос тренажора.
Велоергометър съм карала от 96 година до 2003. По два пъти седмично, половин час. Последните две години - всеки ден по час. После ми омръзна и започнах да бягам. Ефектът от тичането за половин година беше много по-добър, да ви кажа.
След това продължих да тичам, а през студените дни тренирах на крос. От една година съм само с крос тренажор.
Много по-приятно е и наистина вади по-добър ефект.
П.П. Ренка, за корема. Опита ли с обръч?


# 16
  • Мнения: 4 678
За приятното това е вярно,за това вие все бягате от колелото щото е гадно,съгласен съм Peace
Но единственият уред с който топите най-малко мускул и повече мазнини е колелото.
На пътеката е 30 % мазнина 70% мускул  bouquet
Честит аватар  bouquet

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На теб честита годишнина, много любов ви пожелавам!  Heart Eyes
П.П. Премети пощата, пълна е.  Wink

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Каква е годишнината? newsm78

П.П. Ренка, за корема. Опита ли с обръч?
Не, но хубаво ме подсети- ще започна да въртя. Имам един пластмасов, лек- става ли или трябва да търся по-тежък? Имам спомен, че преди време ти писа, че си си купила дървен от ХИТ. Той върши ли хубава работа?

Май ще се навия да купя велото. Тия дни останах впечатлена от стегнатия корем на един познат, който каза, че от известно време всяка вечер върти педалите по 30 мин.

А преди години и аз тичах всеки ден, но сега ми е сложно- работа и деца, пък и има много агресивни кучета около нас и не смея...
Дали пък да не си купя бягаща пътека, какво ще ме посъветвате? Thinking

# 19
  • Мнения: 6 958
Хич ни са излагай, кроса си е крос мацка  Peace Хем топи, хем стяга, хем по лесно, хем по забавно, хем не можеш заспиш права, докато на велото заспалата работа... сори...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 678
Карай велото както трябва,с 35 км/ч (за жени,аз го въртя с 45км/ч)на 1-2 степен за 60 минути(както карате кроса ) и да видим  за какво става дума PeaceБез да падате и за секунда от тези 35/ч
Да си кажем самата истина-не можете ,кроса е по-мързелив  Naughty
На него съм издиржал по 90 мин.,я пробвайте на колело и половината време Hug
И най -интересното,след като сляза от кроса ,10 мин ми е тежко да ходя,след това все едно не съм тренирал Peace
Кроса е като мулти- уредите ,много неща правят едновременно ,но  нищо не е качествено  bouquet

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 08:17 от Поци

# 21
  • Мнения: 4 678
ВеЩИЦЕ,изринах кутията  bouquet

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
Тлъстини,подут ,отпуснат-какво 
 
 

А ако е всичко?

# 23
  • Мнения: 4 678
Върви във фитнес при инструктор,без да те видя не мога да ти направя програма Peace
По нета е несериозно да стрелям слепешката  bouquet

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам много програми, но всички са толкова различни... не знам коя да избера.

# 25
  • Мнения: 4 678
Точно за това ти казвам ,че трябва да те погледне някой,така без виждане не става.
Програми и съвети много Peace

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ми Поци, нали все са ме гледали преди да напишат програмата. Ама например в една програма ако на кардиото се набляга в началото, то на друга ще е в края. Или според някои тренировката трябва да започне с упражненията за крака, а други смятат, че те трябва да са най-накрая. Ей такива разминавания има много... объркват ме и не знам кого да слушам.
Или пък ми обясняват противоречиви храни за храненето (в частност за протеините) Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 4 678
Права се,има инструктори които не разбират,но за съжаление аз не мога да те видя Wink

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За обръча. Онзи от "Хит" беше дървен (това хубаво), ама детски (това лошо). А аз се чудех защо не мога да го завъртя. Laughing Накрая си купих един пластмасов и веднага го подкарах.  Mr. Green Лек е, но има добър ефект.
За корема. Аз имам силно извит кръст, което значи че отпред се издува. И с годините ще се пъча все повече, няма начин. Структура, какво да правиш. Обаче поне мога да махна да няма мазничко  отгоре, на корема. Wink
След първата бременност качих не на дупе (като нормална жена), а на торс.  Rolling Eyes Гадост. Нищо не помагаше. Сега, (по време на втората бременност) всеки ден тренирах на кроса. И като родих - чудо! (Като се махна корема, се видя Joy.)Ръцете отслабнали, гърбът също, и около кръста изчистено. Сега ми остана само коремчето, че то голям зор видя Mr. Green. Бебето беше доста голямо, та бях като глътнала бъчва.  ooooh!
Продължавам с кроса, режим и обръч въртя.
 Peace
 

# 29
  • Мнения: 4 678
На пластмасовия може да накараш мъжо да му пробие една дупка с дрелката, и да го напълниш с пясък.  bouquet
Рени, какво ядеш newsm78

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 11:40 от Поци

Общи условия

Активация на акаунт