Проблеми със стомаха и напъни при бременност

  • 7 414
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
В шоколадчето Комфорт има сена/майчин лит/.Аз съм в 12 г.с. и съм пила чай от сена поне 5 пъти.Наистина има болки в корема,понякога доста силни и то по няколко пъти същия ден.Затова не се реших да си купя от шоколадчетата.Вчера моята АГ ми изписа Агиолакс/гранули/.Още не съм го пробвала,защото вчера ядох Активия и се разходих повече ,та нямах нужда.Но Активията не винаги ми действа,иначе не бих посегнала към нищо друго.Поздрави на всички

# 31
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Пийте зеления чай Сание, той помага, преди да го пия се консултирах с два гинеколога и един гастоентеролог - НЯМА ПРОБЛЕМИ да се приема по време на бременност!!! И забравяте проблемите със запека!

# 32
  • Мнения: 1 541
А аз защо си мислех, че този чай е АБСОЛЮТНО забранен по време на бременност?!? Аз преди да забременея всеки ден пиех такъв и сега просто не знам какво да правя, защото съм със сериозни проблеми в това отношение....ако наистина може да се пие това ще е просто  #Milti  #Milti  #Milti ! Но ме притеснява все пак, че предизвиква доста силни колики  Thinking

# 33
  • Мнения: 3 116
Mamcheta, pri men neshtata se normaliziraha. Zapochnah da pia Dufalak. V nachaloto vseki den okolo 4-5 dni, sega prez den-dva. V daden moment moje i da go spra.
Da vi kaja veche niamam problemi s koremcheto i sym mnogo mnogo shtastliva Simple Smile Edin problem po-malko Wink

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Моята лекарка ми каза сутрин на гладно да ям круша.Вече втори ден го правя-става.Дано ефекта не е краткотраен.

# 35
Ще споделя нещо. Миналата седмица си опекох цяла тава орехи. Направи ми впечатление, че колкото пъти посегнах към тавата, толкова пъти ходих в тоалетна. Струва ми се, че орехите имат някакъв очистителен ефект. Направо станах за смях вкъщи с тия орехи.

# 36
  • sofia
  • Мнения: 8 939
може да прозвучи смешно , ама пробвай клекнала Confused
Виж какво намерих http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=553

# 37
  • Варна
  • Мнения: 308
аз спрях зеления чай като разбрах че съм бременна.Не се препоръчва.Преди не можех да ходя без него,а откакто съм бременна съм си толкова редовна.За цяла бременност да съм пропуснала 3-4 дни.Направо ми се оправи стомаха.А междудругото когато попитах акушерката ми какво да правя ако имам запек,дали мога да пия Дуфлак или разни такива неща за които съм чувала.Тя ми отговори да не прибягвам до тях.Препоръчаха ми Блевит-Л.Това е чай за бебета.Скъпичък е,но аз досега съм изпила само една кутия,защото не се налагало толкова.Съдържа екстракти от киви,сливи и ябълки.

# 38
  • Мнения: 1 873
При мен рецептата е много стара и ефикасна.Навярно повечето от вас я знаят....Топла вода с 1 суп.лъжица мед на гладно и....  Oha! , а не обичайното... #Shocked

# 39
  • Мнения: 1 107
Аз съм с такива проблеми още от малка, вече знам кое единствено ми помага - едно хубаво, дълго кафе на гладно - без мляко, захар и др.
Проблемите с храносмилането са и едно добро извинение да продължавам да пия кафе   Embarassed

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
При мен май също кафето има най-добър ефект.Нито мляко или вода с мед,нито сини сливи и...............Естествено и разхлабителните,но гледам да ги отбягвам.Само дето понякога и кафето ме предава.

Общи условия

Активация на акаунт