Новият сезон на Шоуто на Слави

  • 5 653
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 404
хаха голям майтап с тези очила


Какво по-точно е смешното на очилата? Не смятам, че има място за майтап когато става дума за здравето на човек.

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ съм го гледала, но с тези очилца, мязи на педи-гри-пал-че  Joy

Отивам да си го пусна предаването...

# 32
  • Мнения: 853
хаха голям майтап с тези очила


Какво по-точно е смешното на очилата? Не смятам, че има място за майтап когато става дума за здравето на човек.
много странно чувство за хумор имаш anilevi

# 33
  • Мнения: 9 050
Хайде сега. Не и скачайте. Изразява си мнението. Така е. Когато си публична личност, нямаш право да се разболееш, да имаш проблеми....Някои хора цели месеци правеха предавания покрай това му заболяване. Албена Вулева цял сезон си запълни. И аз не виждам нищо смешно в ситуацията, обаче....на някои хора това им доставя удоволствие. Ако си беше сложил очилата от гъзария, разбирам да е смешно. Обаче, когато очилата са необходимост - не ми е смешно.
Аз му се възхищавам. Май месец - сляп. Август - на турне. Септември - съвсем в кондиция си води шоуто....

# 34
  • Мнения: 11 747
Слави Трифонов определено е най-големия шоумен в България,но самоизтъкването му за различни неща е прекалено.Ето това не харесвам у него.Себичен и самовлюбен е и много добър водещ също.Много ми идва обаче вече присъствието му на екрана.
ох,и аз тъй!За което много съжалявам!
Ще ми се някой ден да го гледам по ТВ и да е весел,мил и ненатрапчив като преди 5 години...,но той вече е друг човек.

# 35
  • Мнения: 3 268
Да,друг човек е и този не ми харесва.

# 36
  • Мнения: 43
Гледах го и ми харесва. Харесвам и повечето неща които прави. Бях на един от концертите от турнето и беше невероятно newsm10

# 37
  • Мнения: 139
Няма мнение, позиция, случка или каквото и да е друго нещо, което да ми промени мнението за Слави.
Аз го харесвам. С очила или без, с рога или без, с хубави песни или лоши, с вярно пеене или фалшиво, с лапсуси или без, аз го харесвам.

# 38
  • на село
  • Мнения: 3 916
Казаха,че ще строят паметник на Хан Аспарух в София.В България нямало такъв освен в гр.Исперих...Аз пък защо си мисля ,че точно над Шумен на едно високо бИло  има паметник на Аспарух


Паметник на хан Аспарух има в Добрич, от сумати години си е там.
А този над Шумен е монумент за 1300г. България.

# 39
  • Мнения: 11 747
И аз в Шумен не съм виждала,но странното е,че и в Добрич не съм го видяла...,а толкова пъти съм ходила там  ooooh!

Не мога да преценя дали това е момента,мястото и човекът на който да се направи паметник,но факт е,че вече не се строят такива неща,та може би не е лошо.

# 40
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Не ми се яде вече претоплен боб Joy

# 41
  • Мнения: 5 478
Първо да кажа за паметника, защото сте останали май с грешно впечатление. В България може да има - не споря, не съм запозната. Росен Петров говореше за това, че в повечето или май всички (не помня) европейски столици има паметници на основателите на държавата, а в нашата столица няма.

За очилата... Можеше лещи да сложи. Но около тези очила съм сигурна, че до Коледа ще има майтапи в предаването на гърба на Слави. Поне до колкото съм запозната с работата на сценаристите му  Joy
Ето ви снимка, ако не сте го видели... http://slavishow.com/files_new/11_7723_image1_slavi2_310.jpg

# 42
  • Мнения: 11 747
Ха,че той с очила изглежда както и без - не ми е смешен... Thinking

# 43
  • Мнения: 329
Аз лично Слави не го харесвам като водещ.Има някой хубави песни.Не мисля да гледам предаването му едва ли ще покаже нещо ново.

# 44
  • Мнения: 1 950
Слави си е един тоталитарен продуцент, водещ и шоумен. Неговият проблем са сценаристите, ако ги поразбута малко или ги промени може и да се вкара свежа нотка. Но с тези момчета трудно ще стане, ще си ядем "претопления боб" както е казала мини парче и това е.
Трудно е с години да си в ефир без да се изтъркаш,  затова хората имат правила, сменят декори, концепции, екип. Телевизионерството е занаят като всеки друг, не е нужно да се открива топлата вода.

Общи условия

Активация на акаунт