СПЕШНО! Фолксваген Голф 4 или Ауди А4 ??

  • 9 330
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 300
Верно си е това за Голф-а- каруца Mr. Green Даже мъжът ми, който е луд фен на WV, го признава. Ама пък Голфа по принцип е малка кола, тя си има други предимства. Нашия специално гори 4.5/100 бензин, паркира се във всякакви малки местенца и е евтин за поддръжка. Ама ако решиш да натовариш нещо в него или да се возят повече от двама човека......по добре се откажи. Да не говорим че по магистралата самата кола се усеща нестабилна.
Зависи каква кола ти трябва и къде ще я караш.

# 46
  • София
  • Мнения: 67
Напълно съм съгласна с Десиx2!

# 47
  • Мнения: 56
Семейната ни кола е Ауди а4 и е много здрава и конфортна ,частите са скъпи наистина но са много издържливи особено за нашите пътища.

# 48
  • Мнения: 852
Верно си е това за Голф-а- каруца Mr. Green Даже мъжът ми, който е луд фен на WV, го признава. Ама пък Голфа по принцип е малка кола, тя си има други предимства. Нашия специално гори 4.5/100 бензин, паркира се във всякакви малки местенца и е евтин за поддръжка. Ама ако решиш да натовариш нещо в него или да се возят повече от двама човека......по добре се откажи. Да не говорим че по магистралата самата кола се усеща нестабилна.
Зависи каква кола ти трябва и къде ще я караш.



Подкрепям,моето мнение по въпроса е същото като на  r0ksi  Peace

# 49
  • Мнения: 2 908
Предпочитам Аудито-никога не съм харесвала Голфовете-и мъж ми не ги харесва-чак се чудя какви сравнения може да има между тях. newsm78Освен това първата ни кола беше двувратка и затова като бях бременна си купихме с 5 врати рено,за да имам кола,не каруца,всеки който влизаше в нея,трябваше да мине през мен първо Sick...и аз бременна в 7 месец ставам за да седне някой Sick-благодаря много Naughty
Какво стана-купи ли си приятелката ти кола?

# 50
  • Мнения: 1 058
Ауди  Peace.

# 51
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Не я ли купихте вече Колата? Каквато и да е избрана.

# 52
  • Мнения: 674
Здравейте на всички. Извинявам се че вчера не можах да ви напиша за избора на колата на сестра ми с който ви безпокоих цяла седмица.
Вчера дойде втори автовоз в същият автосалон този път от Австрия и там имаше още един Голф Ауди и Форд Фокус.  И така отидохме в Автотрейд /официалния сервиз/ с Аудито 96г. което е внос от Италия и един Голф който е с 5 врати и е 99г. от новия автовоз внос от Австрия.
И там 2 часа им правиха пълна диагностика и излезе че Голфа е в пъти в по добро техническо състояние от Аудито. На сестра ми и стана криво искаше и се да вземе Аудито но и казаха че ремонта му ще излезе най малко към 2000-2300 лв  Sad Sad и след консултации с мъжа си купиха новия голф който е с 5 врати 1.6 климатик ел.стъкла и още доста екстри. Така че сагата приключи.
Благодаря на всички!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт