25.09 - Празникът на ДОБРИЧ (35)

  • 17 715
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 298
Честит Рожден Ден, Мамо Цоци! Бъди жива и здрава!
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!


krasobr , за сега сме добре Peace, каката още малко подсмърча и кашли, но в общи линии е добре. Малкия държи фронта, мина температурата и е като терминатор. Дано да е така, че иначе като са болни не ми е хубаво, то на кого ли е хубаво.

Днес ще съм по разходкииииииииии, хайде на кафенцетоооооо, то след тая почерпка на Мама Цоци само кафенце ще сложаааааааа

# 61
  • Мнения: 377
Честит рожден ден и годишнина  Мама Цоцоланка-Много здраве , щастие и късмет на теб и цялото ви семейство!
Благодаря за кафенцето и почерпката!За акцията не съм казвала нищо дали ще дойда защото просто незнам дали ще съм тук.Ако съм ще дойда!Не съм писала често т.к. нямах време и малко проблеми, но редовно ви четях.Лек ден на всички и приятни разходки на разхождащите се!

# 62
  • Мнения: 2 821
Цоцоланке, Честит Рожден Ден! Честита Годишнина!
Здраве и щастие ти желая!

# 63
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит рожден ден, Диде!!!
Честита ви годишнина от сватбата!
Желая здраве, късмет и благополучие на цялото ти семейство!!!

# 64
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит рожден ден и годишнина Мама Цоцоланке!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 110
Честит рожден ден и честита годишнина Мамо Цоцоланке!Живи и здрави и много щастливи!

# 66
  • Мнения: 166
Честит рожден ден и чодишнина Цоцоланке.Жива,здрава все така добричка,много щастливи мигове ви пожелавам.
едно скромно подаръче от мен

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 757
  Здравейте момичета!
 Ще подпишете ли петицията в подписа ми Peace

# 68
  • Мнения: 2 821
Подписах.

# 69
  • Мнения: 167
Честитка Мамо Цоци-здраве здраве здраве и любов любов любов
подписах, но без да се строим пред луксозните им пещери и да ги замеряме с яйца-няма да стане. Видяхте ли днес парламента- работил само 4 часа-нямали закони за гледане

# 70
  • Мнения: 41
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ГОДИШНИНА МАМО ЦОЦИ!!!!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И БЕЗГРИЖЕН ЖИВОТ  newsm51 Flowers Sunflower bdbaloni happy bd ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИ4КИ ЛЕКА И СПОКОИНА ВЕ4ЕР

# 71
  • Мнения: 41
Добро утро моми4ета кафето е днес от мен!!!! hahaha  food010  food010  food010 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 cookИ ЗАКУСКАТА САЩО Е ОТ МЕН

# 72
  • Мнения: 0
 Честит Рожден Ден, Мамо Цоце! Жива и здрава за радост на всички около теб.
 
 А това от мен послучай годишнината ви:

 Да си похапнете и да ви се ослади съвместния живот и за напред!

# 73
  • Мнения: 643
Съобщение!
Смятам че е време на да направим проучване във нашата си тема какво мислите за идеята за коледен базар. Аз вече съм се навила, и предложих на някои от майките които ще се включат в мероприятието. Смятам че не е рано, защото все пак нещата трябва да се изработят преди всичко, колкото до мястото за продажба, И там намерих кой ще помогне , ще се включим в едни други мероприятия, но това за сега не е крайнно сигурно! Така че искам който подкрепя идеята, смята че може да помогне с нещо, да каже за да се включи! Благодаря предварително на всички ентусиазирани! Hug

# 74
  • Мнения: 373
Малко със закъснение да благодаря за пожеланията ви по случай рождения ден на Дея!!! Много благодарим!

Общи условия

Активация на акаунт