Леко петъчна

  • 2 367
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ставам мноооого смотана! Хиля се като пълна глупачка, почвам да бъркам думи и/или словореда! Абе,  не е за разправяне, срам ме е от себе си! Embarassed

# 31
  • Мнения: 2 792
 Нормално се държа, виж ако почне да флиртува с мен, почвам да дрънкам много глупости и да се шегувам, което не е най-добрия вариант като се има предвид цапнатото ми чувство за хумор.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
Иначе на левентите им гледам дупетата, като си тръгват.

То, това си е едно на ръка  Mr. Green Понякога и в коридора се заглеждам и когато някой внезапно изникне от някоя врата, се опитвам да залича хиенския израз от лицето си  Whistling

# 33
  • Мнения: 5 468
и да се шегувам, което не е най-добрия вариант като се има предвид цапнатото ми чувство за хумор.
Аз с който мой поклонник съм се "пошегувала", повече не съм го видяла Tired Simple Smile. Има хора с чувство за хумор, над което само те си се веселят. Аз се опиянявам от моите си шегички Joy, за сметка на другите, които ги приемат ей така Shocked.

# 34
  • Мнения: 6 417
Държа се като пред рампа-оглеждам се, ослушвам се и ако няма конкуренция нападам  Whistling

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Правя се на абсолютно незаинтересована, ангажирана с нещо много важно,  след това естествено съжалявам...

# 36
  • Мнения: 3 423
Иначе на левентите им гледам дупетата, като си тръгват. Държа се чаровно преди това.
Много ценно време отива на вятъра.
Ако дупето си струва, вкарвай чара.

# 37
  • Мнения: 7 418
Как се държите в присъствието на привлекателен екземпляр от срещуположния пол?

   Привлекателен - в смисъл,красив?Или привлекателен - в смисъл,събуждащ интересни чувства у теб?
   Ако е първото......Усмихвам се.Наслаждавам се на гледката.......
   Ако е второто.....Усмихвам се.Наслаждавам се на присъствието му...........по някакъв подходящ за случая начин  Wink
 

# 38
  • Мнения: 27 524
Обикновено се правя на хладна и че той всъщност хич, ама хич не ме интересува  Flutter

# 39
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Предвид това, че хубавците са предимно млади екземпляри, гледам ги, както мен ме гледаха татенцата като бях на 22 Wink На останалите (немлади) хубавци им се наслаждавам и неприкрито им показвам, че ги харесвам Simple Smile

# 40
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ние в офиса сме само женки Mr. Green

# 41
  • Мнения: 7 474
Аз като се притеснявам ,започвам да говоря много,
което не винаги е добре  Flutter и по-скоро мога да
притесня обекта  Laughing

# 42
  • Мнения: 2 161
Ако някой мъж истински ми хареса,млъквам.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
Обикновено се правя на хладна и че той всъщност хич, ама хич не ме интересува  Flutter

Понякога, когато не ръся глупост след глупост и не се опитвам да потроша целия инвентар и аз се държа така.
В последващи разговори са споделяли с мен, че всъщност много са искали да се запознаем или да установим по-близък контакт, но надутото ми и студено държание ги е спирало...
Хак ми е...

# 44
  • Мнения: 2 407
Не,държа се професионално Wink

Общи условия

Активация на акаунт