Предложете ми идея за подарък,моля!

  • 1 595
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Идеята е от форума. Купуваш едно гърне/гювеч /
Правиш всички пари, които си приготвила за сватбата на монети от по 1 лев и пълниш гърнето с жълтици Grinning
Форумката разказваше, че било малко тежичко, но всички са се кефили на идеята Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 897
Правиш всички пари, които си приготвила за сватбата на монети от по 1 лев и пълниш гърнето с жълтици Grinning

Много ценна идея!

# 17
  • Мнения: 22 444
Хехе, това с гърнето беше супер. )))))

Аз ноември месец отново съм кума на сватба, та вече се замислям за нещо оригинално и съветите ви тук са много ценни. )))

# 18
  • Мнения: 425

Солничка разбира се за да изядат цял чувал сол заедно и бъди сигурна, че никой няма да се сети......От опит ти го казвам. Избери стилна, иноксова, задължително по- скъпа солница или от тези солнички - животни/по 2 в комплект/ Измисли весело пожелание свързано със солта и готово. Все пак тук е въпроса в символиката на подаръка, а и без друго ще даваш пари

Понеже и аз скоро ще съм на сватба, та това със солничката много ми допада. Ако някой се сеща каква беше историята с чувала сол да я разкаже, че да не се изложа.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 901
В Крео омжете да изберете 2 чаши за вино с нещо към тях като комплект - имат страхотни от 1-2 преливащи цвята стъкло, ще ти излезе 40-60 лв. Не знам колко сте заделили за "подаръка" (парите имам предвид) по принцип. Да не се окаже, че след дребния подарък са останали и дребни пари в кеш.

Не знам, но на мен винаги ми се е струвало по-добра идея да се купи нещо, а не да се дават само пари. Парите винаги ще бъдат изхарчени за нещо, от което няма да им остане спомен точно от теб/вас/сватбата. Плюс това, в днешно време хората не могат да отделят кой знае какви суми за подарък - като банкноти на фона на цялата сватба ще изглеждат смешно малко, а в същото време с тези пари е можело да бъдат купени доста стойностни неща... Списък с подаръци му е майката, но това е друга тема...

# 20
  • Мнения: 1 897
Спряхме се на идеята с гърнето.Ммного ни хареса.Даже вече го купихме. Peace
Ще съм благодарна,ако някой успее да ми предложи и подходящо пожелание към подаръка,че аз съвсем зациклих и не ми идва нищо на ум.



Общи условия

Активация на акаунт