Памперси Huggies

  • 18 339
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 231
Аз съм доволна и от кърпичките с масло от Шеа. Късат се като хартиа, защото СА от хартиа. На чувствителното дупе на дъщеря ми понасят идеално. А промоцията на Хъджис в Метро е от днес 20.03. Пакет Хъджис Премиум + 50% гратис (размер 8-14кг са 44+22бр =66) е 23.99лв.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 391
Извинявайте, но не разбраях кой е оригиналния Huggies. Нещо ми се върти в главата, че обсъждахте баркодовете. И още - каква е разликата между тези Премиум и другите.
Май ще взема да купя такива за бебето, като се появи, така че ми дайте съвет моля Peace

# 77
  • Мнения: 1 312
Аз съм доволна и от кърпичките с масло от Шеа. Късат се като хартиа, защото СА от хартиа. На чувствителното дупе на дъщеря ми понасят идеално. А промоцията на Хъджис в Метро е от днес 20.03. Пакет Хъджис Премиум + 50% гратис (размер 8-14кг са 44+22бр =66) е 23.99лв.
Е хубаво де,ама другите мокри кърпи да не са от пластмаса!
И те са хартиени,ама не се късат на 5 нишки на дупето на детето още.
По-разтеглива материя са някак-не като тоалетна хартия.

# 78
  • Мнения: 1 030
Аз съм доволна и от кърпичките с масло от Шеа. Късат се като хартиа, защото СА от хартиа. На чувствителното дупе на дъщеря ми понасят идеално. А промоцията на Хъджис в Метро е от днес 20.03. Пакет Хъджис Премиум + 50% гратис (размер 8-14кг са 44+22бр =66) е 23.99лв.
Е хубаво де,ама другите мокри кърпи да не са от пластмаса!
И те са хартиени,ама не се късат на 5 нишки на дупето на детето още.
По-разтеглива материя са някак-не като тоалетна хартия.
Аз си вземам кърпички / и памперски/ Huggies от Турция - кърпичките са съвсем различни, пакетът е с шарки като  пакетите на памперсите и освен това има пластмасово капаче - много съм доволна! 3 пакета кърпички излизат 11 лева там

# 79
  • Мнения: 9 973
в метро ги има

# 80
  • Мнения: 28
Mona 77- класика са по-нисък клас от премиума .Така ми обясниха в магазина.

# 81
  • Мнения: 984
А някой може ли да сподели дали и къде има гащички? За София питам.
Благодаря  Hug

# 82
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А някой може ли да сподели дали и къде има гащички? За София питам.
Благодаря  Hug

Гащички няма, не ги внасят, за мое огромно съжаление.

# 83
  • Мнения: 984
жалко  Confused
marulka_s благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт