Часът на мама по БТВ

  • 7 053
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 15 222
Точно както предполагах, за съжаление. Писала съм по-горе.  Confused
Всички "бебешки" предавания си приличат, всички бебешки списания-също.

# 61
  • Мнения: 822
Да бе, има го това! И още нещо - водещите много прекъсват тези, които се изказват! Сякаш все бързат за някъде и няма да им стигне времето!
Но иначе ми харесва  Peace !

# 62
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Гледайте ни със Сладкиш и Ламята Неспаска - на 26-ти октомври, на 30-ти гледайте Матакосмата и на 31.10. гледайте 4 съфорумки, многодетни майки Simple Smile

# 63
  • Мнения: 822
Ихааааа  Hug ! Ще ви гледаме!

# 64
  • Мнения: 728
Харесва ми предаването! Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 3 114
Непременно ще гледам съфорумките!  Hug

Аз засега така и си останах с първото предаване- все се каня да наваксам с останалите от видеотеката на Нетера ТВ....но си мисля, че все пак в основата на предаването стои развлекателното и не трябва да очакваме, че могат да се получат кой знае какви знания или информация. На мен лично ми беше приятно, че има динамика, водещите се справят доста добре (прекъсването, изглежда е неспасяем професионален дефект Wink), създава се непринудена раздвижена обстановка на приятен разговор. Въпросът е докога и как ще се експлоатира това в по-нататъшните предавания и за съжаление си мисля, че предаването няма да издържи дълго, просто дори само заради спецификата на темите и липсата на полемика.

# 66
  • Мнения: 11
Не лошо предаването,но всичко което се обсъжда вече съм го чела в "Моето бебе".Засега няма особено нови неща,но ще видим по-натам.Успех на екипа!!!

# 67
  • Мнения: 297
От време на време поглеждам към телевизора по време на предаварето, но малката не ми позволява да го следя както трябва - горе-долу по това време се събужда и ме занимава, не мога да го гледам внимателно и в същото време да я занимавам. Ох, може би трябва по-късно да я приспивам, за да спи до по-късно.

# 68
  • Мнения: 1 849
Не ми харесва особено, много повърхностно се разглеждат проблемите, абе нищо ново. Но съфорумките ще ги гледам непременно.

# 69
  • София
  • Мнения: 518
Много ми харесва Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 3 679
Гледайте ни със Сладкиш и Ламята Неспаска - на 26-ти октомври, на 30-ти гледайте Матакосмата и на 31.10. гледайте 4 съфорумки, многодетни майки Simple Smile
О, ще ви гледам непременно!

# 71
  • Мнения: 705
побут  Laughing

поради независещи от мен причини, ми се налага да постоявам пове4е вкъщи пред ТВ-то, та се загледах в предаването. изобщо не е лошо, напротив  Peace

за първи път го гледах с многодетните майки на 31.10 - не знам кои бяха, но бяхте страхотни, моми4ета, поздравявам ви   bouquet

в4ера пък много ме заинтригува темата за договарянето на част от задълженията на децата, т.е заплащане за свършена работа. мисля, 4е откъслечно сме обсъждали този въпрос тук, но не намерих отделна тема. вие как мислите - до каква степен и под какъв вид можем да предлагаме заплащане за свършена работа  newsm78.

# 72
  • София
  • Мнения: 62 595
Днес случайно попаднах на това предаване.
За съжаление не ми хареса. Много ми е сапункаво, сладникаво и прекалено нахилено. И часовото време е точно за такова предаване - вместо поредната сапунка.

Ще ми хареса малко, ако зная, че участва някоя съфорумка. Но това сигурно ще е заслуга на съфорумката.

# 73
  • Мнения: 7 821
Има тема в под-форум Кино.

Общи условия

Активация на акаунт