Колко пари сте склонни да дадете за обувки?

  • 16 432
  • 199
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 375
Не давам прекалено много за обувки. Предпочитам да имам по-голямо разнообразие от обувки отколкото два чифта примерно с цена 200-300 и нагоре лева. Пък и доколкото се познавам обувките ми изкарват един сезон, после съм на друга вълна и си търся други.  Wink

# 61
  • Мнения: 1 045
Това е нещото за което давам най-много пари освен за мен и за децата  Grinning Видя ли обувките със главно О които съм търсила примерно месеци мога да дам  безумно много пари  Crazy  Embarassed
Е какво ще рече безумно много?Simple Smile
Значи че цената ще е без значение . Така стана ли по ясно  newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 4 966
Тоест и обувки за 1000лв.?Simple Smile

# 63
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не давам прекалено много за обувки. Предпочитам да имам по-голямо разнообразие от обувки отколкото два чифта примерно с цена 200-300 и нагоре лева. Пък и доколкото се познавам обувките ми изкарват един сезон, после съм на друга вълна и си търся други.  Wink

И аз съм така. Но, ако видя МОИТЕ обувки, давам и много пари.

# 64
  • Мнения: 1 045
Че и повече  Crazy Но все пак да отбележа , че от години си търся обувките мечта и не ги намирам  Tired

# 65
  • София
  • Мнения: 4 966
Че и повече  Crazy Но все пак да отбележа , че от години си търся обувките мечта и не ги намирам  Tired

Дано ги намериш!Пожелавам ти:)

Аз днес пак обикалях и нищо.А още по-лошото е ,че не ми стават.Отпред ме убиват,отзад са ми голями... Whistling
Много се дразня...

# 66
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Малееей  вие направо ме убихте... толкова ли са поскъпнали обувките в България?
Аз ли4но   предпо4итам да  сменям обувките всяка година, за6тото стават демоде до следва6тата... поради тази при4ина си купувам не6та на  нормални цени 40 50 евро за 4ифт...

# 67
  • Мнения: 3 835
Нося си старите обувки, защото нови не мога да си харесам. Не мога да дам 70лв. за обувки, които не са ми удобни.
А напоследък освен неудобни, са и грозни.
Ще мина направо на боти - дано там положението да е по-добро. Докъм 150лв. ще прежаля.

# 68
  • Мнения: 18 542
Aз този сезон не мога да си намеря типа обувка която съм си решила и това е! Обиколих къде ли не и няма, и няма  Cry
Търся нещо такова и по дяволите никъде в София не видях и доближаващи се до подобен модел.

# 69
  • Мнения: 6 958
До 60 лв. принципно

# 70
  • Мнения: 656
За маратонки съм склонна и давам до 150лв., за обувки до 60-70лв., за ботуши около 100лв.
Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 6 569
Отговорът ми е над 200 и го правя, но не от куртоазия или снобария, а защото усещам разликата, най-вече в удобството. Имам проблемни крака с множество стари спортни травм, а от година с шип на едната пета. Скъпите обувки определено ми помагат да се чувствам комфортно.

# 72
  • Мнения: 3 562
За обувки до 60 лв.
За ботуши до 150 лв.
Но от известно време пазарувам на разпродажби.
Преди месец си взех чехли Paolo Botichelli - 29лв. на разпродажба  Laughing
Сега ще чакам да започнат да чистят и ботушки  Laughing

# 73
  • Мнения: 5 577
За последните си обувки дадох 49 лв, вчера за ботички - 79 лв.

Говорим само за ест. кожа, бг-производство разбира се.

ЗА ботуши бих дала и над 100 лв, но трябва адски да ми харесат.

# 74
  • Мнения: 2 726
За обувки давам до 70 лв; за ботуши - до 100 лв. Нагоре вече ми се вижда множко
Peace

Общи условия

Активация на акаунт