Колко пари сте склонни да дадете за обувки?

  • 16 434
  • 199
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 27 524
60-100. Повече е надуто и неоправдано.  Peace

# 121
  • Мнения: 750
AniSim, има в МОЛ-а на Стамболийски - стари модели, двойни цени спрямо Швеция и Дания

Djane, ти ме уби
1600 давам само ако е PRADA напр. или някоя друга немасова марка
предполагам, че точно това имаш предвид
D&G са...И са 1 400,взех ги с намаление(от 1 600) Mr. Green
Разбира се,4е не вси4ки обувки и ботуши са ми ''цифри''....Имам и по200 лв....Но като видях D&G казах,4е трябва да ги имам... CrazyНо,не оби4ам обувки за по 20-30 лв.Предпо4итам един 4ифт за 100 лв от колкото 3 4ифта за по 30 лв.
Не е важно коли4еството,важно е ка4еството за мен! Peace

# 122
  • Мнения: 1 546
От 100-150...повече ми се струва безумие.

# 123
  • Мнения: 2 575
МНого държа на обувките и не правя компромиси с качество, естествена кожа ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отвътре и дизайн. Така че 150-200 давам, но не си купувам всеки месец. А познавам хорам които за нищо на света не биха дали повече от 40-50лв., но пък купуват на килограм. Аз НЕ СЪМ от тях  Wink

Друг е въпросът, че тук в БГ са твърде надути цените на масови световни марки като например HUSH PUPPIES, които навсякъде могат да се купят за по около 70-80 USD, а тук летните чехли тръгнаха от 160лв - безумие.
Така, че ако пазарувам от тук обичам да купувам при намаления - което ще рече, ако нещо хубаво, качествено с готин дизайн и марково е струвало 250-300лв, да си го купя при 50% намаление. Не държа да нося позледни модни писъци, така че не е проблем ако са от миналогодишна колекция Naughty

# 124
  • София
  • Мнения: 3 880
при мен зависи от възможностите...преди време съм носила по-евтини, сега мога да си позволя по-скъпи и си купувам. обикновено в представите ми гледам да се вместя в 200 лв. и успявам /аз пък много лесно си харесвам обувки и въобще всичко...прати ме по магазините и съм готова, всичко си харесвам много бързо:)/...сега последно си взех невероятни обувки, които са най-скъпите ми до момента /350 лв. на Elle/, но"оправдах" покупката със сватбата на най-добрата ми приятелка:)
в магазина, от който ги взех имаше невероятни ботуши на Ботичели...обаче, виж за тях не мога да откъсна от сърцето си 1020 лв. и това си е...просто има неща, които са до възможности, но има и такива цифри, които просто в съзнанието ми не се побират...

# 125
  • София
  • Мнения: 18 679
Ау, темата ми е много актуална, защото се влюбих в едни ботички за 325 лв. Чудни са, но просто са над психологическата ми граница за цена, а и наистина не мисля, че струват толкова Confused Боли ме сърцето да ги дам сега тези пари и да ги видя след 2 месеца за 200 лв., както си знам, че ще стане...Боря се със себе си в момента Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: X
Djane, разбрах аз, че става въпрос за нещо специално

а картинка може ли?

# 127
  • Мнения: 459
Обувките за мен е задължително да са супер качествени и красиви, затова никога не съм пестила от обувките.  Гласувах за последната опция

# 128
  • Мнения: 419
Зависи от обувките.По принцип давам около 100 лв,но ако много ми харесат бих дала и повече.

# 129
  • София
  • Мнения: 38 590
Оп, не видях и гласувах за цена за ботуши - до 150 лева.
Иначе за обувки - до 60.

# 130
  • София
  • Мнения: 4 294
Втора опция  Peace

# 131
  • Мнения: 1 250
Болна тема. Бих дала до 100 лв за обувки, повече ми се виждат много, но да са МОИТЕ обувки. А то какво? Навсякъде едни грозни, едни евтини, от където и да ги погледнеш, но безумно скъпо оценени.

# 132
  • Мнения: 5 500
МНого държа на обувките и не правя компромиси с качество, естествена кожа ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отвътре и дизайн. Така че 150-200 давам, но не си купувам всеки месец. А познавам хорам които за нищо на света не биха дали повече от 40-50лв., но пък купуват на килограм. Аз НЕ СЪМ от тях  Wink
.... Не държа да нося позледни модни писъци, така че не е проблем ако са от миналогодишна колекция Naughty
На същото мнение съм, даже 3-та година ще ходя пак със същите ботуши от 240 лв. Не разполагам с неограничени възможности, от 1000 лв обувки едва ли ще си купя, но предпочитам едни, но качествени, а не 5 по 20 лв Crossing Arms

# 133
  • Мнения: 4 358
За обувки до 70 -80 , за ботуши максимум 200. Повече не давам Stop

# 134
  • Варна
  • Мнения: 3 415
точно в момента си търся обувки, но по магазините няма нищо, което да ми хареса...така че ако си намеря някакви обувки, които да ми харесват бих дала повече пари (100-200 лв), но бих си ги купила... Peace

Общи условия

Активация на акаунт