Дънки тип цигара

  • 14 993
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 146

Нося такива дънки и се харесвам.. Определено на висок ток са мн добре..Но  носени с маратонки... Confused някак краката изглеждат като плавници  Sick

# 121
  • София
  • Мнения: 7 097
Ето това наприме ми харерсва...горе е тясно и е по дупето...и надолу от коляното тръгва  лек клош Heart Eyes




Това и на мен ми харесва  yes

# 122
  • Мнения: 4 734
 За цигара като мен, дънки по мялка все още не произвеждат  Tired Иначе супер яки са комбинирани с обувки с висок ток Crazy

# 123
  • Мнения: 312
Ето това наприме ми харерсва...горе е тясно и е по дупето...и надолу от коляното тръгва  лек клош Heart Eyes




Това и на мен ми харесва  yes

 newsm10

# 124
  • Мнения: 1 526
много ги носиха миналата година, предполагам и тази ще се носят,
но аз лично предпочитам прави

# 125
  • Мнения: 952
доскоро на мене не ми допадаха тези дънки като модел, но интересно че точно преди 4дена си купих такива,/то и нямаше други модели де/и вече много ги харесвам. Crazyа и се харесвам с тях Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 1 541
Харесвам и ги ми стоят добре в повечето случаи. Нося ги с висок ботуш или чехли с висок ток лятото, защот на ниски обущета нещо доста ми скъсяват крачката.   

А пък аз ги нося предимно на ниска, равна обувка, най-ми харесва така. Нямам притеснения, че ще ми се скъсяват краката. Има достатъчно материал  Joy

Ти може да имаш материал, ама аз чак като за ниска обувка нямам и го компенсирам с токове. Работим с каквото разполагаме  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 7 186
То и аз имам материал, но този модел специално ме кефи с висок ток. Иначе някак му се губи ефекта, особено пък с маратонки е ужас Rolling Eyes

# 128
  • Мнения: 297
Ето това наприме ми харерсва...горе е тясно и е по дупето...и надолу от коляното тръгва  лек клош Heart Eyes




Това и на мен ми харесва  yes

Подкрепям, и на мен ми харесва. Напоследък много такива модели виждам да се носят, явно се харесват.

# 129
  • Мнения: 2 563
Не съм пробвала, защото ми изглеждат ужасно грозни. Особено наденати над обувки човка...Ужас.

# 130
  • Мнения: 1 672
ами на мен много не ми допадат.Те са идеални обаче за носене с ботуши вътре в тях.Няма да ги тъпчат в ботушите както беше до миналата година

Общи условия

Активация на акаунт