Нова година-2007

  • 5 863
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Чух от тук- от там за НГ на кораб по Дунав? Някой пробвал ли го е? Хубаво ли се изкарва? Защото на мен идеята ми звучи интересно, а и мъжът ми е съгласен. Някой ще помогне ли с линк?
Благодаря.

# 61
  • Мнения: 7 947
Да, едни познати ходиха мин година - около 5,6 дена е цялото нещо, ама Новогодишната вечеря им беше не на кораба, а във Виена. Останаха доволни, само дето кораба не бил много удобен - те по Дунава били от по-малките. Иначе предлагат и тая година - в www.travel.bg напр., но на нас цената ни е малко височка, за съжаление. Продължавам да се оглеждам за нещо в БГ.

# 62
  • Мнения: 937
До колко помня някой от компанията ходи на място да организира всичко че бяхме около 20 души не беше скъпо 50 лв за вечерята като някой си носеха по бутилка от каквото пият а хотела беше 40 лв. стаята.

# 63
  • Мнения: 7 947
До колко помня някой от компанията ходи на място да организира всичко че бяхме около 20 души не беше скъпо 50 лв за вечерята като някой си носеха по бутилка от каквото пият а хотела беше 40 лв. стаята.
Супер - а кой е Хотела???Голям ли е, малък ли е - ресторанта как е, каква беше самата вечер, моля те пиши подробности Praynig

# 64
  • Мнения: 210
Незнам ама офертите който рацглеждах аз не падаха под 500 лв. за три нощувки и честно казано не предлагаха кой знае какво.

# 65
  • Мнения: 7 947
Незнам ама офертите който рацглеждах аз не падаха под 500 лв. за три нощувки и честно казано не предлагаха кой знае какво.
Така е, обикновено предлагат просто хотел и вечеря - ама ние така една година попаднахме на забутано малко хотелче с мизерен ресторант - то и ресторант не може да се нарече! Затова търся отзиви тук - някой нещо да препоръча.

# 66
  • Мнения: 7 947
След дълго ровене в нета, най-сетне решихме - да си наемем вила някъде в планината, в близост до курортите. Ако някой от вас знае нещо по въпроса - нека сподели!

# 67
А ние търсим някоя хижа из Стара планина,ама нищо не намираме,тъй като искаме само ние да  я наемем,а повечето хижи са големи и искат поне 30места,а ние сме 15души.Ако някой може да помогне да заповяда.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 161
За хижите  , май сме на опашка  Mr. Green
Иначе и аз още се ослушвам  ама...

# 69
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
И на мен ми допада идеята за круиз за празниците.

# 70
  • Мнения: 7 821
Слях темите.

# 71
  • Мнения: 7 947
А ние търсим някоя хижа из Стара планина,ама нищо не намираме,тъй като искаме само ние да  я наемем,а повечето хижи са големи и искат поне 30места,а ние сме 15души.Ако някой може да помогне да заповяда.
И ние искаме да си е само за нас, ама нашия проблем е , че сме само 2 семейства - 5 човека, а всичко което намирам е поне за 10 души! Един съвет - в  Google напиши "вили под наем" и излизат много предложения! А ние все още си търсим нещо по-мъничко...

# 72
  • София
  • Мнения: 1 826
Ние за поредна година ще си останем в къщи - пета, ако не ме лъже паметта. Не знам какво ни стана, но това ни влече най-много.

# 73
  • Мнения: 7 947
Ехооо, имате ли вече някакви идеи - ако имате-споделете Praynig

# 74
  • Мнения: 67
Всички нещо са се побъркали. Като гледам за какви дупки, какви пари искат за празниците просто не мога да повървам. Вярно е, че никой насила не те кара да ходиш, но просто повечето минават границите на приличието.

Общи условия

Активация на акаунт