Среща на ЛЛЛ на 29 септември

  • 1 669
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 467
Побут темичката.
Ще се отчетем и ние  Hug

# 16
  • Мнения: 8 242
И ние, и ние Wink
И ще се опитам да домъкна братовчедка ми (бременна в 6м.) да и налея малко кърмачески мозък  Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Искам и ааааз  Thinking обаче пак сам на работа  newsm78. Пфуууу, а така ми липсвате Hug  нищо ,че вече не съм кърмачка  Embarassed

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Пфуууу, а така ми липсвате Hug  нищо ,че вече не съм кърмачка  Embarassed
Че то какво общо има Laughing Бивша кърмачка няма, както каза другарката Сладка хапка Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз ще дойда вече с бебе Mr. Green

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
Последно - в ДКЦ или в Градската градина?

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Гласувайте Simple Smile времето е приятно, но си преценете.

# 22
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
И аз мисля, че времето ще е хубаво. Бу, понеже не съм член как може да присъствам и как можа да си заплатя целогодишния членски внос? А темата каква ще е този път? Бу, писала съм ти на лични. Помагай!  Cry

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Можеш да присъстваш и без да си член - събира се дарение в размер 2 лв/среща; можеш и цял членски внос, както предпочтеш Simple Smile
Темата - захранване и хранене.

# 24
  • Мнения: 2 614
Искам и аз, искам и аз!!! (и това, ако не е спам  Mr. Green)

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Много ми се искаше да дойдем, но сме болни и двете  Cry
Следващия път ще се отчетем  Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
Ние с Иван-Асен сме на линия. Толкова много искам да се похваля как ходи човека....... Sunglasses

# 27
  • Мнения: 488
Привет  Grinning

Както показват резултатите, повечето май са за среща в Градската градина. Значи остава така, 10,30 часа.

Очакваме ви!


Ако е студено или завали, имаме резервен вариант наблизо, нИ бойтИ сЪ  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 467
A kъде в Градската градина?  Blush

# 29
  • Мнения: 1 691
Ние почти сигурно отпадаме #Cussing out Разболях се и не искам да ви изпозаразя. А и утре май ще ми бъде оказана високата чест Mr. Green да участвам активно в консервната промишленост.
Ако може после да изкоментирате/ме тук как е минало Heart Eyes А така ми се щеше да споделя опит със захранването и изобщо похапването!

Общи условия

Активация на акаунт