Запушено носле! Кажете бабешки лек преди да дам капките...

  • 4 095
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Сливен
  • Мнения: 894
АМА бебка е на 6 м -може ли цяла ампулка
извинявам се,че се натрапвам в темата ама ми е много важно ooooh!

# 31
  • Мнения: 47 991
да, може

# 32
  • Мнения: 1 883
да попитам Embarassed
как се дава вит С и физиологичен р-р -смесват ли се

Физиологичния разтрор или Стеримара се впръсква за да прочисти ноздричките от секрети .След това се слага вис С.

# 33
  • Мнения: 68
аз в нослето слагам кърма и й правя чай от шипки за витамин с.никога не съм слагала капки.

# 34
  • Мнения: 47 991
аз в нослето слагам кърма и й правя чай от шипки за витамин с.никога не съм слагала капки.
и така става  Hugако помага

# 35
  • Мнения: 68
ами допирам гърдата до нослето и стискам няколко пъти.може да пръсне и от страни,важното е да влезе в нослето.после си измивам гърдата.до 3-4 дни секрета й спира.
аз в нослето слагам кърма и й правя чай от шипки за витамин с.никога не съм слагала капки.
и така става  Hugако помага

# 36
  • Varna
  • Мнения: 603
Изпитан метод от снощи - в  едно джезве вода нарязваш един - два лука и оставяш в стаята където ще спи детенцето да ври десетина минутки(вратите не стаята затворени)после оставяш джезвето цялата нощ в стаята. Поне при моята сладуранка имаше ефект - можеше да диша и да суче,че предната нощ беше кошмар.

# 37
  • Мнения: 164
За цвета на сополките аз лично знам че когато станат жълти значи е вирусно или грипно заболяването.Педито често ме пита какви са на цвят сополките жълти или безцветни.Предполагам че от жълти могат да станата и зелени.

Общи условия

Активация на акаунт