Снимайте ботушите си!

  • 88 031
  • 969
  •   1
Отговори
# 915
# 916
  • Мнения: 4 447

Супер са. А топлят ли?

п.п. сивите от албума ми харесват много повече.

# 917
# 918
  • Мнения: 288

Супер са. А топлят ли?

п.п. сивите от албума ми харесват много повече.

Незнам дали топлят, мерих ги в магазина и ги взех. Не съм ги обувала още. Сивите всъщност са кафеникави  Grinning , но са от миналата година и беше време да ги сменя.

# 919
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837

Къде живееш да те причакам и да ти ги крадна newsm62...много ми харесват. Аз от доста време си търся някакви хубави спортни ботуши. Дали е останал някой чифт за мен???

# 920
# 921
  • Мнения: 109
ето и моите ботушки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=213303
кафевите са от миналата зима

# 922
  • Мнения: 487
Момичета,искам по нестандартни,хубави ботушки,знае ли някоя къде да потърся? Hug

# 923
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета,искам по нестандартни,хубави ботушки,знае ли някоя къде да потърся? Hug

 djolii, как по- нестандартни ?  Thinking

# 924
  • Мнения: 487
Ами незнам и аз точно,ама например токчето да не е нито тънко нито дебело, нещо средно.Отпред да не са остри или тъпи, пак нещо средно.Ох,мила дано ме разбра! Hug
Бях виждала на една мацка едни мн интересни,с много странно токче и отпред бяха много интересни,та некаква такава измишльотина ми се носи. Mr. Green

# 925
  • София
  • Мнения: 7 798
Ами незнам и аз точно,ама например токчето да не е нито тънко нито дебело, нещо средно.Отпред да не са остри или тъпи, пак нещо средно.Ох,мила дано ме разбра! Hug
Бях виждала на една мацка едни мн интересни,с много странно токче и отпред бяха много интересни,та некаква такава измишльотина ми се носи. Mr. Green

Разбрах те, и аз си търсих нещо по- различно и голямо обикаляне беше, но си ги открих. Ако видя нещо подходящо, ще споделя.

# 926
  • Мнения: 487
За тези дето си ги взе май от Ст Загора ли казваш?Аз май само тях съм ти видяла,и да,точно такива харесвам и аз! Hug

# 927
  • София
  • Мнения: 7 798
За тези дето си ги взе май от Ст Загора ли казваш?Аз май само тях съм ти видяла,и да,точно такива харесвам и аз! Hug

Да, точно за тях. Чак там ги открих, за това не те насочвам за адрес.

# 928
  • Мнения: 285
Ето ги и мойте:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5032932

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 18:45 от nina_ilieva4

# 929
  • Mонтана
  • Мнения: 413
нищо няма дала са на4алната страница на снимка

Общи условия

Активация на акаунт