Снимайте ботушите си!

  • 88 104
  • 969
  •   1
Отговори
# 885
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 915

 newsm51 изскочиха ми очичките. Екстра са ботушите...по интернет ли си ги купила?

# 886
  • Мнения: 4 447

 newsm51 изскочиха ми очичките. Екстра са ботушите...по интернет ли си ги купила?

Да! За една седмица идват.

Само дето модела на когото са снимани е с по-дебели прасци от моите и на мен не ми стоят точно така...

# 887
# 888
  • Мнения: 3 641
Брей, очите ми остнаха.Много хубави пу, пу Wink

# 889
  • Мнения: 1 541
Анче_Мамче, страхотни са!!! Дай снимка на твоя крак да ги видим!

# 890
  • Мнения: 499
Моля ви, дайте ми съвет за едни ботуши. Вчера след толкова обикаляне най-после харесах едни точно по мой вкус черни, съвсем изчистени с нисък ток. Обаче 36 ми е голямо, толкова че и с термо чорапи да ги нося, пак ще ми хлопат,35ти номер, разбира се,няма. Чудя се, ако сложа стелка, дали няма да обере празното пространство и да ми станат точни...и още нещо да питам, има модели, на които линията не върви плътно по крака, а около глезена са по-широки. Има ли вероятност да се смачка кожата след време и да стоят като свлечени Rolling Eyes

# 891
  • Мнения: 84
Моля ви, дайте ми съвет за едни ботуши. Вчера след толкова обикаляне най-после харесах едни точно по мой вкус черни, съвсем изчистени с нисък ток. Обаче 36 ми е голямо, толкова че и с термо чорапи да ги нося, пак ще ми хлопат,35ти номер, разбира се,няма. Чудя се, ако сложа стелка, дали няма да обере празното пространство и да ми станат точни...и още нещо да питам, има модели, на които линията не върви плътно по крака, а около глезена са по-широки. Има ли вероятност да се смачка кожата след време и да стоят като свлечени Rolling Eyes
Мисля че едни стелки ще свършат перфектна работа! Миналата година си взех един номер по-големи ботуши, защото нямаше моя номер и така си ги нося- нищо им няма. А по-принцип ако ще се носят обувки със стелки, задължително се взимат по-големи. Така че, купувай си ги  Peace

# 892
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 915
При всеки номер извивката на подметката е различна...аз съм си взимала по-малък номер и съм си патила. То се усеща, че ако номера ти не е твоя - извивката не ти ляга на естествената на стъпалото. Аз имам обувки, които са моя номер, но с малко по-кофти извивка и за нула време ме заболяват краката. Мисля, че в такива случаи нативарването от ходенето се поема от други част на стъпалото и....може при ниски обувки да не е токлова фатално Sunglasses

# 893
  • Мнения: 487

Мила, ако е удобно да те питам от къде и за колко си ги взе?  Hug

Много ти благодаря Hug

# 894
  • Мнения: 459
След моста на "Захарна фабрика" по "Сливница" посока "Константин Величков" направиха доста магазини и до този за паркети и килими има магазин за обувки, който е номер 14. Незнам защо запомних номера, а не името... От него ги купих за 111 лв. После като намеря гаранцията ще пиша как се казва 

# 895
  • Мнения: 487
След моста на "Захарна фабрика" по "Сливница" посока "Константин Величков" направиха доста магазини и до този за паркети и килими има магазин за обувки, който е номер 14. Незнам защо запомних номера, а не името... От него ги купих за 111 лв. После като намеря гаранцията ще пиша как се казва 


  bouquet

# 896
  • Мнения: 3 356
Ето ги и мойте,пресни пресни:
 
http://www.bgphoto.net/photos/8281/o633364502626123750.jpg


Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 22:52 от Дивиана

# 897
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 915
Ще спра да посещавам тази тема Laughing сърцето ми няма да издържи на толкова хубави обувки

# 898
  • Мнения: 4 447
Ще спра да посещавам тази тема Laughing сърцето ми няма да издържи на толкова хубави обувки

Ами, ами... не само тук... аз влязох в сайта на Виктория Сикрет и щеше да ми се пръсне сърцето  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 899
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 915
Ще спра да посещавам тази тема Laughing сърцето ми няма да издържи на толкова хубави обувки

Ами, ами... не само тук... аз влязох в сайта на Виктория Сикрет и щеше да ми се пръсне сърцето  Rolling Eyes Rolling Eyes
Май ще реша проблема глобално - ще си изключа интернета и телевизията Joy

Ooo, наистина страхотни неща има във Виктория сикрет....особено обувките....а и никак не е скъпо
Нали доставят за България?

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 02:21 от Tanati

Общи условия

Активация на акаунт