Кога разбрахте че сте бременни.....

  • 54 295
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Не знаех че съм бременна докато не си направих тест, 4 дни след закъснението на мен. ми.Направих го на работа и понеже не изчаках достатъчно дълго ,беше се появила само една чертичка бях много разочарована и го хвърлих в боклука но в стаята  не в тоалетната.Ходих на обед със съпруга ми и му казах разочаровано че и този месец няма да станем родители.Той настоя да види теста, отидохме в стаята и аз го извадих от боклука Embarassedтеста беше с две чертички JoyНа другата сутрин повторихме теста и той отново беше с две чертички.
  Това което ме караше да се чувствам странно още преди закъснението беше, непрекъснатото ми желание да спя

# 166
  • Мнения: 231
Малко преди деня на очаквания М. Имах болки и парене при уриниране, подобни на симптомите при цистит. Бяхме ходили на риба и явно бях настинала. Все пак допусках, че може и да съм забременяла и реших да не взимам антибиотик за цистита, докато не ми дойде... После реших, че вместо да чакам да ми дойде М.,  който впрочем е доста нередовен - по добре е да си направя тест. Хич не ми се вярваше да е станало... Имах записан час в клиника по репродуктивно здраве... вече цяла година не можех да забременея... Но, на теста се появи втора много много бледа, почти въображаема черта. Е, свиках семейния съвет - майка ми и сестра ми. Едната каза, че резултата е отрицателен, а другата отговори уклончиво - и да и не... Аз се ядосах и направих на следващата сутрин втори тест. Отново излезе бледа втора чертичка. Това беше в деня в който трябваше да ми дойде. Тогава момичетата от форума ме посъветваха да си направя кръвен тест. Излезе положителен със стойности на ЧХГ за втора г.с. Отидох на АГ, който не видя плоден сак. Замалко да реши, че е извънматочна. Седмица по-късно вече видя плодното сакче, а после и ембрионче с пулсиращо сърчице... Дай Боже всичко да е наред, защото всичко е добре, когато свършва добре...

# 167
  • София
  • Мнения: 2 967
В момента, в който направихме бебето знаех, че съм бремена.

# 168
  • Мнения: 674
 Закъсня ми 10 дни, а това Никога не ми се беше случвало и направо отидох при гинеколог - бях 99% сигурна, че съм бременна!

# 169
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Знаех още преди да ми закъснее и нямах търпение да си направя тест и да видя двете чертички! baby_neutral

# 170
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Беше планирано и знаех още от първия ден на закъснение на МЦ.

# 171
  • Мнения: 1 420
Беше планирана бременност и бях почти сигурна преди да си направя теста, който излезе положителен. Не съм имала отрицателни тестове

# 172
  • София
  • Мнения: 518
след два отрицателни теста се оказа че съм бременна Joy

# 173
  • Мнения: 111
Може би аз май най - късно научих.Във втория месец EmbarassedНо нямаше никакви симптоми.А М. ми беше нередовен и не се усъмних.Чак когато гърдите ми почнаха да наедряват и да понапълнявам реших да си направя тест.И излезе положителен.После отидох на гинеколог и той потвърди.

# 174
  • Мнения: 5 026
След като не ми дойде-винаги съм точна иначе  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт