За съвпаденията в живота

  • 12 428
  • 217
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Майка ми има едно интересно съвпадение. Като завършила я разпределили в Самоков, да работи. Отишла тя в личен състав да си оставя документите. Преди нея имало някакво момиче. Дошъл ред на майка, влязла тя. И я питали как се казва и на колко години е. Тя казала, а ония се опулили. Защото се оказало, че с другото момиче трите им имена били еднакви и били родени на една и съща дата, само на различни места.

# 211
  • Мнения: 17 407
С мъжа ми сме родени на 19-то число с 1 месец разлика, голямата дъщеря е на 29-ти, майка ми на 9( обичам девятките Wink)
Във Варна има адвокатка със същите име и фамилия като моите( фамилията ми е рядко срещана)- веднъж ме търси някакъв мъж по телефона, пита еди коя си, ти ли си? Казвам- да, той почва да говори, говори, аз не схващам, накрая се разбрахме.
МНого често ми се случва като си помисля за някого и много скоро след това го срещам на улицата или някъде другаде. Абе, медиум съм( това и  в хороскопа ми го пише).

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 15:05 от Дренка

# 212
  • Мнения: 1 045
От темата за Емилия се сетих , че преди години се шокирах от една статия за нея придружена със снимка на която е със същия синджир и медальон какъвто имам и аз .. След като се зачетах се изумих и като разбрах че сме родени на една и съща дата , месец и година и двете сме блондинки  Shocked  Ама аз поне се боядисах и знам от кого са ми децата  Whistling

# 213
  • Мнения: 1 802
Имах връзка(сериозна - години) с едно момче родено на 31.01.1971 следващата ми сериозна връзка - отново роден на същата дата 31.01.1971 - казваше се Николай, след него новият сериозен пак беше Николай ама на друга дата  Mr. Green

# 214
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В детските ми години ходих с баба ми на почивка в Говедарци. В почивната станция се запознахме със семейство с 2 деца, по-голямата ми беше връстничка и се казваше Диляна.

След 2 дни гледане баба ми й каза : "Твойта баба също е Диляна, нали?". Оказа се, че е била колежка с бабата Диляна по разпределение преди 40 години в техния град и във внучката я беше разпознала.

# 215
  • Мнения: 61
Имам приятелка Галя-като мен, брат й е Николай-така се казваше и моят, баща й беше Иван-като моя. Само майките ни се различаваха по имена.
Също-имам съученичка Галя, майка й е Иванка-като моята, моята дъщеря е Юлия-нейната-Юлияна  Mr. Green

# 216
  • Мнения: 147
    И при нас има съвпадения.
1. Аз и баща ми сме родени на дата 16, различни месеци, а последните две цифри от годините ни са в обратен ред. Съпругът ми, майка ми и брат ми са родени на дата 21, различни месеци и години. Мама и брат ми са с 20 години разлика.

2. От малка имам две страхотни приятелки - едната Близнаци, другата Везни (аз - Козирог). С едната имената ни са еднакви. Завършихме средното си образование и трите в Пловдив - аз и едната ми приятелка живеехме заедно - Татяна и Мария, а третата ни приятелка живееше със съученичка - и те Татяна и Мария. Simple Smile

3. Като студентка отново най-близките ми приятелки бяха Близнаци и Везни и отново с едната имахме еднакви имена. Grinning

# 217
  • Мнения: 985
    И при нас има съвпадения.
1. Аз и баща ми сме родени на дата 16
Съвпадение е, че аз и ти сме родени на една и съща дата, един и същи месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт