Какво може и какво не да яде кърмачката - ве4е се обърках

  • 7 898
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 652
Ами да, то и аз какво ли не четох и то не остана какво да се яде. При мен проблемът е с течностите - вода не мога да пия, от сокове беб получава колики, газирано не можело, кисело мляко - ограничено, какво тогава, дайте някоя идея, че си ходя само жадна с оплезен език.

# 31
  • на Север
  • Мнения: 503
Не пуша и не пия, но за сметка на това си похапвам всичко, вкл. пия и кафе

# 32
  • Мнения: 73
Избягвах зеле,лук,чесън,боб,пържено,газирано.Ядох много плодове и пих вода.Но и много вода не е хубаво.Пийвах по чаша бира.от нея толкова кърма ми идваше,че бебо все се давеше.

# 33
  • Троян
  • Мнения: 141
Искам и аз да попитам нещо,тъй като очакваме нашият бебо януари съм чувала ,че трябва да с еизбягват и трушиите.Има ли нещо вярно в това?

# 34
  • Мнения: 4 242
Ами да, то и аз какво ли не четох и то не остана какво да се яде. При мен проблемът е с течностите - вода не мога да пия, от сокове беб получава колики, газирано не можело, кисело мляко - ограничено, какво тогава, дайте някоя идея, че си ходя само жадна с оплезен език.

Прави си рядък плодов или билков чай (шипка или лайка).

# 35
  • Мнения: 5 598
Искам и аз да попитам нещо,тъй като очакваме нашият бебо януари съм чувала ,че трябва да с еизбягват и трушиите.Има ли нещо вярно в това?
Особено ако са с консерванти,аспирин и т. н.Иначе по малко може,като ти се хапва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт