"Дневникът 26" – иде есен и да я посрещнем с бедър тесен

  • 13 359
  • 334
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 155
Здравейте в новата тема. sisin4e, още утре ще го сваля и гледам.
__MIMA__, как успя да ги свалиш. Дори като ученичка не съм носила S. Сигурна съм, че усещането е страхотно. Поздравления!
Миранди, приятно изкарване!

Аз смятам да направя една ударна диета 5 дена и да сваля 4-5 кг. А после да задържам 1 месец, за да не си увреда организма.

Правя една диета, която правеше майка ми.
1-ви ден мляко; 2-ри ден зеленчуци, 3-ти ден пиле, 4-ти ден плодове, 5-ти ден 5 яйца.
Дано издържа. Ориза беше по-лесен.

Успешна седмица на всички!

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Здравейте симпатяги!Така и не се научих как да слагам картинки с кафенце Cry.Станах в 5 часа да готвя,пускам пералня,мих чинии и сега си направих кафе и ви чакам Laughing.Дребната нещо зъби я мъчат та затова не съм спала много.
Миранди,до скоро и знам със сигурност,че ще намериш време да ни навестиш Peace.Успех с плодуването Hug
Сисинче,излиза ми на линка ти заглаванта страница на Замунда,но кажи как се казва предаването Praynig
Мима,браво за постигнатите резултати,заслужаваш да си в табличката на успелите и пр имерни дневничета   bouquet
Stryper ,това е монодиетка нали newsm78,четох я преди малко тази тема само че с вариации на картофи 1 ден
Хайде да пожелая на всички успешен ден и много усмивки! Heart Eyes


Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 07:12 от valeria81

# 47
  • Мнения: 1 975
Добро утро на всички   bouquet

Аз вече се завърнах и съм отново на линия Flutter Да пием по кафенце

При мен само тъжни неща, но не откъм кг, там всичко е ОК, предпочитам там да бяха. Няма да ви занимавам с моите проблеми, но ми е доста тъжно и сигурно ще се усети от постовете ми. Както и да е

Не успях да гледам Сисинчето и много съжалявам, но ще изтегля после от замундата, сигурна съм, че си била неотразима Peace

Миранди дано скоро се стегнеш и ти оправят и кроса  Hug

Stryper успех с диетката  Peace дано се получи както го мислиш, въпреки че 4-5кг за 4-5дни са прекалено много според мен Hug

Целувки на всички и до скоро  Heart Eyes

# 48
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Добро утро и от мен момичета! Изпратих голямата на детска градина с баща й, и сега си пия кафенцето, преди малката да се е събудила. С хрема е и ще пропусне яслата днес и утре.

Stryper , успех с диетата. Интересна звучи, ще кажеш до какви резултати води накрая!

__MIMA__, поздравления за постигнатите резултати! Страхотно наистина! Освен ината. с какво други успя да ги пребориш?

Миранди , приятно изкарване! Забавлявай се!

valeria81 , как успяваш да станеш в 5 часа? Аз в седем едва отлепям от леглото! Браво на теб!

Лек и успешен ден, момичета!

# 49
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ирка,то не че много ми се става,обаче към 5-6 храня малката и някой път сядам на компа или върша нещо,ако преценя че съм се понаспала,но сега ще имаме първи две зъбчета и затова се буди по-начесто.Като си спомня преди време спях по 12-15 часа,особенно ако съм била нощна смяна,а сега както дойде,но никога повече от 8-9часа.Замислих се за килограмите ми че по едно време бях точно толкова дебела колкото сега и с приятеля ми(бившия) често разхождахме на шефа сина му(тогава беше на 2.5г) и всички си мислеха,че съм понадебеляла,защото съм раждала и това е нашето дете hahaha Crazy.После като се разделихме и по някое време отслабнах 16кг за половин година(от 74 на 58кг) и всички започнаха да си мислят пък че съм болна от нещо,луда работа ви казвам.Знам,че най-лесното нещо за слабеене е мъката Thinking,но не си струва едното за сметка на другото Naughty
galiq_82 ,недей така  Sad,няма да си тъжна,всичко каквото и да е то ще се нареди PeaceСтискам палци бързо да се усмихнеш и да ти мине тъгата!  Heart Eyes   bouquet

# 50
  • Мнения: 305
водка с лед,благодаря ти.Да,китайско е.Жалко,защото и аз много го обичам и снощи май попрекалих  Cry ooooh!

# 51
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Здравейте и от мен!
Аз съм нова в темата!
След отстраняване на щитовидната жлеза, а и едно лято с лакомства съм качила доста (почти колкото бях в 9-ия месец).
Искам да сваляр но не ми се прилага нещо драстичнор а и е противопоказно.
От вчера не ям сладко и не съм пила бира, студени чайчета и сокчета.
Сутрин хапвам 1/2 Активия и това до 13ч., но от 17 до 23 ч ми е много трудно....
Дайте съвети!
Темата е много интересна и полезна!
Успех на всички!

# 52
  • Мнения: 6 904
Добре дошла, b_ivanova Hug
Защо не пробваш да хапваш повече сутринта и по обяд? Аз като съм яла достатъчно през деня вечер изобщо не се чувствам гладна, а дори и да съм малко гладна някак не ми е до ядене точно тогава. А и ако изпия една чаша вода ми помага донякъде за притъпяване на глада.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро и от мен  bouquet
Галя- недей така, дано всичко се нареди, имай вяра и кураж Hug
Страйпър- успех с диетата Hug
Миранди- приятно прекарване  bouquet
Валерия- Hug
б-иванова- успех знапред и здравей  bouquet
Мима- браво за упоритостта и за това да съумееш да задържиш постигнатото, гледала съм твои снимки, страхотна си  bouquet
Смайл- и аз съм била на гроздобер, фитнес си е отвсякъде Crazy
Аз днес съм с новия си панталон, ама гледам че не ми стяга така, както като го купих, да видим занапред как ще стой Rolling Eyes
Желая ви лек и прекрасен ден, момичета   bouquet

# 54
  • Мнения: 463

 

Това от мен защото имам повод да черпя. Тази сутрин изби първото зъбче на моята малка буболинка. Много съм щастлива. Вчера направихме такава разходка, че вечерта едва си стоях на краката - 5 часа ходене и стоене на крак. Вечерта се чувствах доволна от себе си. Хайде днес пак так, използвайте хубавите слънчеви дни, защото може би са ни последни за тази година.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Мнения: 463
Това беше торта, ама така и не схванах как се слагат снимки, ще ме прощавате, представете си я, беше много хубава.

# 56
# 57
  • Мнения: 305
Здравейте   bouquet .Как сте,момичета?Приемате ли ме във вашата темичка  Blush Blush .Аз така няяяяколко пъти се включих лекичко без да питам,прощавайте  Hug

# 58
# 59
  • Мнения: 1 424
Добро утро момичета
Аз съм -1кг, много се радвам  Party но пък ми е лошо, ще търпя какво да правя  Confused
Галя- дано всичко се нареди, имай вяра и кураж  Hug
Stryper  виждала съм тази диета, успех и после да се похвалиш колко свали   bouquet
Лек и диетичен ден  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт