Моля ви мили майки, помолете се за брат ми

  • 5 585
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 359
Омни,мила,  Praynig Praynig Praynig
 Толкова често съм си мислела за теб и Марти през тази година... Hug Hug Hug
KikiNiki , не съм спирала да миля за тяб. даже веднъж те видях с мъжа ти в парка ....но не се разпознахме-бяхте на колелета. Невероятно съм щастлива, че отново си бременна, готвех се за тпзи излив на емоции дълго време, но не намирах сили...искам да те видя, много бих се радвала да дойда живот и здраве след раждането да видя здравоъо и право бебче  Heart Eyes

 С брат ми нещета се развиват супер бавно, но според мен - положително.
Вече движи пръстите си, има лек дискомфорт, но това е нормало-има рязане на тъкани,кръвоносни съдове и сухожилия, вероятно ще се наложи повторна операция за някакъв нерв... Важнотоо е да е жив и здрав и да си деижи ръката, пък ако се наложи скедваща операция, както и пластика ще търсим най-доброто място, дори и в чужбина.
Днес отново го видях, тпй е ок, но на мен ми се струва някак странна ръката му,надявам се дс се възстанови скоро.

# 106
  • Мнения: 75
Здравей!
 Praynig Praynig PraynigДано всичко се оправи.Аз и моето семейство се молим за брат ти.Разирам какво ти е.И ние имахме подобен случай с дядо ми.Дано брат ти запази ръката си.Дядо се размина с загубата на три пръста ама всичко беше много ужасно.Дано всичко да е наред Praynig Praynig Praynig

# 107
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моля се за брат ти Praynig Praynig Praynig

# 108
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Дано се възстанови възможно най- добре. Стискам му палци   bouquet

# 109
  • Мнения: 865
дано нещата се оправят,искрено му го желая Praynig Praynig

# 110
  • Мнения: 3 419
дано се оправи и повече никакви злополуки! Praynig Praynig Praynig

# 111
# 112
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дано всичко се оправи Praynig

# 113
  • София
  • Мнения: 5 790
С брат ми нещета се развиват супер бавно, но според мен - положително.
Вече движи пръстите си, има лек дискомфорт, но това е нормало-има рязане на тъкани,кръвоносни съдове и сухожилия, вероятно ще се наложи повторна операция за някакъв нерв... Важнотоо е да е жив и здрав и да си деижи ръката, пък ако се наложи скедваща операция, както и пластика ще търсим най-доброто място, дори и в чужбина.
Днес отново го видях, тпй е ок, но на мен ми се струва някак странна ръката му,надявам се дс се възстанови скоро.


Браво! Дано всичко бъде наред!  Praynig Peace

# 114
# 115
  • Мнения: 117
Омни, с теб съм! Hug И искрено се моля за брат ти и за бързото му възстановяване!Щом нещата вървят към добро,значи лошото е зад вас!Дано се оправи бързо ръката му,желая му много кураж и търпение при лечението!Хубаво е,че сте до него в този момент!Бог да е с вас! Praynig newsm10

# 116
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
С вас сме Peace Praynig

# 117
Моля се от все сърце всичко да мине добре Praynig Praynig Praynig

# 118
  • Мнения: 2 005
Искрено желая всичко да се развие в положителна насока Praynig Praynig Praynig

# 119
  • Мнения: 20
 Praynig Praynig PraynigДано всичко завърши добре. Моля се за брат ти. Добрите хора винаги получават подкрепата на Бог.

Общи условия

Активация на акаунт