Готик, лак, кожа и мрак

  • 22 879
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Много любима моя музика дълги години....Радвах се на всеки нов албум и понякога беше много трудно да се намери/говоря за онези първи години след "раздвижването"/.
  Сега слушам повече джаз. Възраст.... Wink

# 16
  • Мнения: 6 999
Ммм, аз например...пиша доста тъмни неща... Embarassed Черно не нося, не обичам, залитам на синьо Laughing Но се гримирам в тъмни цветове...И нося (извън работа) нашийник с капси и гривничка с капси Whistling Баща ми много им се нерви, хехе. Имах си метъл сватба Flutter
А за демоните в нас...за това е и такъв рангът ми.

# 17
  • Мнения: 11 327
Никога не съм знаела, че точно тези групи са черни, готик, меланхолични.
Винаги съм ги оприличавала за себе си като друг тип музика.
Лека меланхолия - да, но чак черно и демони - не знам.
По-скоро тази музика ми носи съвсем друго внушение, което сега с думи не мога да обясня.
Младежките ми години минаха под звуците на ДМ, Клас, НГ, Виолетовия генерал.
Бяха интересни, нови, различни. Носеха в себе си някакво отчаяние от обкръжението, някаква безнадежност.
В моменти на тъга ми допадат много да ги надуя до дупка.
Специално за Мистик  - нещо много любимо и на двете
http://www.youtube.com/watch?v=icUC32-0WuY

# 18
  • София
  • Мнения: 365
 Hug разкрита съм ей, много се радвам, че някой тук свърза ника ми, а и мен с King Diamond. Да, от там идва с всичките му такъми... рождена дата на  07.07... тази година празнувах с торта с 230 свещички... може да ви пратя снимки, ако искате:)
Истината е, че аз истински готик не слушам, не за друго, а защото "готите" са много смешни позьори за мен... преекспонират всичко, а всъщност биха искали да носят розови прашки и да слушат чалга... говоря много общо и грубо, но така ми се струва у нас. А от уевготиктрефена... няма да говоря какви смешки видях:) но изборът си е техен.
Този сладур, който организира готик и фетиш партитата в СФ ми е личен много близък приятел... за Magistus-a говоря. Но и там само поза:) както и да е, изпуснах партито му на 22-ри заради изпит, но  смятам следващия път да съм там и ще ви разказвам:)
И аз си умирам за кожа и лак... имам лачена рокля, но откакто рипнах с килцата не ми става... Изкарах кника за мотор, живот и зраве и машинка ще си взема... т.е. пак кожа:)
Та, ако някой се отвори да пише за "С/М, бондаж, фантазии, тъмна литература, фотография" ще е много добре, че мен ме е срам Embarassed Embarassed Embarassed

# 19
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
От мен още едно видео (малко е хм, сексуално, за който отваря от работа):

http://youtube.com/watch?v=dC0IAyUnCfA

# 20
  • Мнения: 1 393
Е не, ще падна просто!  Shocked
Онзи ден се бях наканила да пиша тук за Нова Генерация и Димитър Воев (слушах по ю тюб Само двама и Тъмна земя, Скорпионите танцуват сами...и почти се разплаках от спомени) и после си викам, какво ще пускам, най- много Бубка да ги знае, Мистик е по- малка, отдавна е излязла от България, я ги знае, я не и ...пас.
А тя Мистик не само ги знаела, ами всичко знае ( аз помня, че Митко Воев почина от рак на мозъка, беше точно на 30, никога не съм го познавала лично, но бяхме в донякъде общи среди, познавах брат му Мони Воев), и за Виолетов Генерал, и за Мъртви Души, и за Васко Гюров, че чак и за Кале.
Мистик, ти в какви среди си се движила тогава- и в София ли??
Да не се окаже че се познаваме пък сега?   Wink

# 21
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Светът е малък, България още-по.  Laughing

# 22
  • Мнения: 97
Радвам се, че намерих съмишленици Hug

Поздрав, момичета  Hug 

http://www.youtube.com/watch?v=Y8i9dO2DZ3g

Гледала съм ги на живо,много са яки. С тази група ме зариби един финландец. Май там тъмнината им идва в повече, щото бъкат от готини дарк и готик банди, но какво по-добре от това за нас Mr. Green
Това лято ходих на концерта на Мерелин Менсън, но не толкова заради него, а заради Type O Negativ .  Разочарована съм от концерта, дарк група да свири на светло  -  19ч. през лятото?!? ..... някак не ми се вързваше.
Обожавам ДМ и Нова генерация още от далечната 92г., но за съжаление съм ходила само по веднъж на концертите им. За ДМ, живот и здраве, мога да се надявам на някой нов концерт покрай нов албум, но Нова генерация без Митко Воев не е Нова генерация. Иначе чинно си събирам дискографии, книжки, къде к'вото излезе на пазара  Crazy  Съжалявам, че хората от обкръжението ми не харесват моята музика, но тя е само за ценители , нали  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 1 410
Това лято ходих на концерта на Мерелин Менсън, но не толкова заради него, а заради Type O Negativ .  Разочарована съм от концерта, дарк група да свири на светло  -  19ч. през лятото?!? ..... някак не ми се вързваше.
И аз ходих със съпруга ми. Той им е повече фен, но наистина беше много тъпо , даже не вярвахме, че ще започнат толкова рано, та изядохме по една пица преди това и като отидохме, вече почти свършваха. Съпруга ми умря от яд, ама не беше за вярване да почнат в 7ч.
За Мерлин Менсън, аз лично бях разочарована. Може би защото  бях в еднин ъгъл, че в тълпата ми стана зле от звука (вече бях бременна) и някак звука ми беше дрънчащ, нещо аматьорско имаше в цялата визия.
Относно тъмната литература, у дома е пълно с книги - "Най-добрите истории за вампири", "Дневна стража", "Нощна стража" и други такива. Не мога обаче да се похваля , че съм ги прочела всичките. Малко ми идват шубеливи Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 410
Това много ми хареса. Като се има предвид , че немския ми е слабост , съвсем...

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 09:12 от Льонеберя

# 25
  • Мнения: 11 327
Моля да си споделите зодиите, че ме гложди едно подозрение Laughing.
Разбира се по желание Wink

# 26
  • Мнения: 3 447
Не е готик, но е мрак. Поздрав.

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Този път пък Дона ми е прочела мислите - вчера си мислех за Ник Кейв.

Споделям, че си купих черен лак за нокти, не съм сигурна защо.

И съм Дева.

# 28
  • Мнения: 2 907
Ех, Дона бравос. Тя сега и Лиска даже ще дойде щом такъв поздрав пусна  Grinning
И що бе, за мен НК& бед сийдс винаги са били в тази дарк графа между Джой Дивижън, Тъксидомуун, Сиокси и Кокто Твинс. Изредих ги много, но това е за да си направи човек микстурата сам.

Моята зодия ще я кажа за десерт.

Абигейл иска да говорим за секс. Ама ще е като се завърна, защото утре заминавам на път за 4 дни, вие може да почнете, аз ще ви се радвам на фантазиите после  Wink

Много се радвам, че и мадам Г. е тук! За нея бях убедена, че слуша хеви метъл от 80те и в най-добрия случай У2. Незнам защо си мислех така, май имаше музикална тема в чужбинския и ми бяха останали такива спомени. А тя виж, че много добре се познавала със сцената.

Хайде и от мен поздрав с много любима група:

Cinema Strange
( признавам си, че от всичките гот-течения душата ми е привлечена най-вече от добрия стар баткейв )

Карпе ноктем девойки и умната до другата седмица.

# 29
  • Мнения: 97
Аз съм зодия РИБИ, най-мрачната, меланхолична, мистична..... и т.н., напълно в тон с любимата ни музика  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт