София - кв.Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (2)

  • 24 031
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 268
Ей, здравейте. И аз попаднах тук, ровейки се за педиатър. Ще се радвам да се присъединя към вашата надежденска компания, че и без тов ами е малко трудно да свикна тук.  Rolling Eyes

Ние сме в Надежда 6, бл. 603. Бебо е роден на 14.04.2007.

Мелодия, моля те сподели за тази д-р Беремлийска - чака ли се много, обръща ли внимание, помага ли или при проблем само вдига рамене и казва не знам (както сегашната ни лекарка  Close ), дава ли направления. Че трябва сега декември да си изберем педиатър за малкото съкровище.

# 31
  • Мнения: 444
Здравейте момичета!
Надявам се скоро и мен да ме впишете във вашия списък за Надежда 5. Надявам се скоро да разбера дали ще ставам мама Simple Smile Hug

Поздрави от мен на всички ви и дано скоро излизаме заедно по градинките!!! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 444
Момичета и този път пропускам, надявам се поне около Коледа да се присъединя към вашата майчина група  Praynig  bouquet
Целувки на всички ви!!!

# 33
  • Мнения: 4 242
Здравейте и от мен!
Макар да не съм надежденка вече няколко месеца, надничам да ви видя и чета с носталгия темите...
Имам и нужда от услуга, трябва ми спешно адреса на социални грижи зад Ена, не знам в Надежда ли се водят, май по скоро в Свобода. Налага се да пращам писма и да си оправям документи, но нямам адрес и телефон. Ако някой живее наблизо би ли минал да попита? Ако не, който получава детски и си оправя документите там, в разрешението което си взимаме две седмици след молбата има адреса, бихте ли ми го написали, моля ви! Благодаря предварително момичета!  Hug

# 34
Относно педиатъра - ние сме в 8ма при Наасан -страхотен е , никога не пропуска нищо , при най-малкото съмнение за проблем ни пусна изследвания на бебо,отнася се все едно е баща на всички деца и винаги казва телефона ми е включен 24 часа за вашите деца , а "сестрата му" е направо страхотна , мнооого добричка - тя преди да претегли Марти ни иска разрешение да му се порадва малко и го нарича с такива сладки думи,че все едно гледам майка ми как му се радва...това е за нашия педиатър.. разказах това и една приятелка която беше разочарована от своята педи и тя се убеди че не преувеличавам..

# 35
Какво трябва да направя, за да се появя в списъчето отпред?

# 36
  • Мнения: 832
педиатъра ни е в 24 д-р Ася Илиева - имам забележки, но като цяло съм доволна...
категорично обаче не се доверявам на 100% и при сериозни случаи (а такива при нас не липсват) търся и второ мнение.
Мери порови в сайта на az.government.bg там ще намериш адреса

# 37
  • Мнения: 491
Здравейте момичета Simple Smile

малкото мишле в спиъка може да те включи този, който е пуснал темата - в случая това съм аз. Напиши си данните, ако желаеш може и на лични и ще те добавя.

Snuki успех мила. Ако искаш може да те включим като бебеправеща (мисля, че никой няма да има против). Ти само кажи Peace

# 38
  • Мнения: 4 242
Мери порови в сайта на az.government.bg там ще намериш адреса

Благодаря ти много, ще потърся!

# 39
  • Мнения: 444


Snuki успех мила. Ако искаш може да те включим като бебеправеща (мисля, че никой няма да има против). Ти само кажи Peace[/color]

Благодаря ти Melodiya, ще се радвам да ме включиш в списъка дори и като бебеправеща Simple Smile Аз съм в Надежда 5 и се надявам поне този месец  Praynig да стане чудото за Коледа  Praynig Praynig Praynig
  bouquet

# 40
  • Мнения: 4 242
Снуки стискам ти палци и ти хвърлям малко бременни хормони  Hug
xai не успях да намеря каквото ми трябва, аз ли не се ориентирах не знам, но адреси на социални грижи не видях никъде...  newsm78

# 41
  • Мнения: 444
Снуки стискам ти палци и ти хвърлям малко бременни хормони  Hug
xai не успях да намеря каквото ми трябва, аз ли не се ориентирах не знам, но адреси на социални грижи не видях никъде...  newsm78


Благодаря ти Мери!!! Simple Smile
Днес бях на преглед за планиране на бременност и лекаря ми каза че съм съвсем нормално развита и тръби и матка ... Доминантен фоликул - 16мм. Можете ли да ми кажете дали това е добре и нормално?  Embarassed Каза още че овулацията ми трябва да е между 9.12 и 14.12  Praynig
Много се надявам този път да стане   bouquet

Каза доктора че ме чака бременна  Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 6 268
Snuki , пожелания и от мен за скорошна бременност. Действайте усърдно сега между 9.12 и 14.12 и да имате добри новини по Коледа. Нали знаете, по Коледа стават чудеса  Praynig

# 43
  • Мнения: 444
Благодаря ти catty m и аз се надявам на Коледно чудо!!!! Praynig
Лекаря ми каза че не трябва да има проблем да забременея и ме чака да дойда следващия път бременна  newsm53

# 44
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте!
Може ли във вашият отбор да се включи една бъдеща мама (в осмият месец)?
Ако може, Melodiya , моля те впиши ме в списъка, аз съм от Надежда II, бл.244

Общи условия

Активация на акаунт