Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 29 / 24.09 - 30.09 /

  • 40 046
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 6 885
От къде се вземат пратките над 2кг във Варна? Embarassed
Къде е митницата на пощата?

# 91
  • Мнения: 4 202
момичета аз сега си взех поръчката от 12.09 беше едни маратонки и сервиза и тежи 3.040 и ходих до митница сервиза не е нещо особено но като за без пари е идеален става предимно за студени неща на самите чинии пише че на са за микро за сега това от 13.09 ми я няма на митница поръчката помолих да проверят и учудващо не ми взеха пари за проверката

И аз го чакам прословутия сервиз и то с едни маратонки, ако ме пратят на митницата заради него ще се пукна от яд  Sick

# 92
От къде се вземат пратките над 2кг във Варна? Embarassed
Къде е митницата на пощата?

На моето известие пише
 Митница получаване: Варна ПС Варна 28
пл. Славейков № 2 това е май на гарата
има и работно време

# 93
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз си взех днес поръчката от 13.09. от пощата

# 94
  • Мнения: 855
Не са ватирани, по-скоро есенни, но са си плътни де. Мисля че и зимата ще ги носим, с един чорапогащник отдолу  Peace
Не можах да се стърпя и облякох на Сисо коледното костюмче, супер е  Heart Eyes Ето и една снимка да видите коледното ми джудже

# 95
  • Мнения: 1 269
иве,какво сладко джудже си имаш  bouquet

# 96
Не можах да се стърпя и облякох на Сисо коледното костюмче, супер е  Heart Eyes Ето и една снимка да видите коледното ми джудже

Ееееее голямо е сладурче много му отива.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 326
Вече направих две поръчки със сешоара. Тази оферта ми се струва най-изгодна за  колекциите есен-зима............ама како ще ги правя не ми е ясно. Май ще заминат за подаръци по Коледа  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 4 202
Вече направих две поръчки със сешоара. Тази оферта ми се струва най-изгодна за  колекциите есен-зима............ама како ще ги правя не ми е ясно. Май ще заминат за подаръци по Коледа  Simple Smile

Да, много е изгодна, преди малко с нея си поръчах една чанта и един пуловер, общо бяха към 50 евро, а с офертата станаха 25+ сешоар Mr. Green

# 99
  • Мнения: 73
това са маратонките които взехме днес  http://www.laredoute.fr/vente-tirand-ii-d-adidas.aspx?productid=324109708&documentid=346107&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12&vsn=lesaub +прослувутия сервиз и на мен не ме се вярвяше да е за минтица ама теглото е 3.040 а  миналата поръчка беше едни маратонки +едни ботуши и беше 1.470 и затова не мислех че ме чака разходка до митница ама уви

# 100
  • Мнения: 4 202
това са маратонките които взехме днес  http://www.laredoute.fr/vente-tirand-ii-d-adidas.aspx?productid=324109708&documentid=346107&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12&vsn=lesaub +прослувутия сервиз и на мен не ме се вярвяше да е за минтица ама теглото е 3.040 а  миналата поръчка беше едни маратонки +едни ботуши и беше 1.470 и затова не мислех че ме чака разходка до митница ама уви

Щом казваш, че е тежало 3,40, колкото и по-леки да са моите маратонки, едва ли ще падне общото тегло под 2 кг.  Sad
Мерси все пак, че сподели, сега ще знам къде да ги чакам.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 326
някой получи ли вече това яке

как е? ако може някакви размери

Взехме такова за баща ми. Доста е твърда материята, отвън е дебел промазан плат , отвътре е гумиран плата, а подплатата е полар. Той си го хареса. Размерите си отговарят. Той беше XL  по тяхната таблица и такъв номер поръчахме, даже му е леко свободно, а той е с голямо шкембе.  Grinning

Не бих препоръчала това яке.  Бих добавила към горното, че якето е много тежко и мирише адски на мушама........Картинката доста лъже. Изглежда по-хубаво от колкото е

# 102
  • Мнения: 73
сега премерих сервиза без кутията в която е опакован че я изхвърлих и на електронната везна показа 1.308 така че да сте подготвени за килограмите на пратките Simple Smile

# 103
  • Мнения: 352
Момичета за колко най-малко дни ви е идвала поръчка от редут?

# 104
  • Мнения: 73
сега последната ми дойде най бързо за 9 дни

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт