Фирма за разкрояване и кантиране на ПДЧ и MDF плоскости

  • 17 219
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 88
Търся фирма за разкрояване и кантиране на ПДЧ и MDF плоскости в София.Някой,ако знае нека ми даде кординати на фирмата.

# 1
  • Мнения: 1 152
Нюман.

# 2
  • Мнения: 296
ще следя темата, ние си поръчвахме до сега на "винзавода" това е някъде около зоопарка, ако искаш ще дам поне телефон някъде трябва да е останал, но не сме доволни съвсем от кантовете- иначе рязането е прецизно и не е имало фалове 5-6 мебела си направихме, но година-2 по късно още не мога да си изчистя добре кантовете от лепилото.
иначе ми казаха точните размери на плоскостите и ти трябва да им занесеш по тях разкрой, а не да кажеш какви части ти трябват т.е. плащаш си цялата плоскост дори да ти се е паднало че ти трябва 1/4 от нея-незнам дали навсякъде из подобни работилници е така( в практикер не е примерно, ама там не кантират май)
За съжаление и цена не мога да кажа, но се плащаше на плоскост и на метър кант така че ако някой има по свежо инфо много ще се радвам.

# 3
  • Мнения: 4 202
Питай в тази фирма : http://www.dimboss.com/
Преди години са ми обкантвали и разкроявали една плоскост.

# 4
  • Мнения: 4 202
То май ще се окаже същата фирма, за която говори nasya.
Единият им цех е до винзавода, а аз съм ходила в другия, на Тотлебен

http://www.dimboss.com/DIMBO_Contact_us.htm

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Да,една и съща е фирмата,има 2 цеха.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Нюман!Няма да съжалявате.Благодарение на тази фирмата апартамента ми беше обзаведен за една седмица.

# 7
  • Мнения: 1 152
Нюман!Няма да съжалявате.Благодарение на тази фирмата апартамента ми беше обзаведен за една седмица.

Така и не видяхме резултат. Поне аз съм пропуснала.... Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Нюман!Няма да съжалявате.Благодарение на тази фирмата апартамента ми беше обзаведен за една седмица.

Така и не видяхме резултат. Поне аз съм пропуснала.... Hug
Не,не си пропуснала ,в мен е причината.Няколко месеца не бях в София.Случиха ми се много неприятни неща.
Вече се прибрах.Оставаше да поръчаме единственно плота.Отново е от Нюман.Вкъщи е..Кабелчето на апарата липсва и не мога..а мъжа ми не дава с неговия моб. тел.Иначе съм много доволна от крайния резултат.Благодарна съм ти!Кухнята стана много хубава.Голяма е.Поръчахме и един гардероб.

# 9
  • Мнения: 4 970
То май ще се окаже същата фирма, за която говори nasya.
Единият им цех е до винзавода, а аз съм ходила в другия, на Тотлебен

http://www.dimboss.com/DIMBO_Contact_us.htm
Да разбирам ли 4е фирмата  изработва мебели по поръ4ка? Rolling Eyes В сайта уж така пише, но чета 4е само са ви разкроявали разни плоскости?Искам да ми направят няколко малки непретенциозни мебели по мои размери

# 10
  • Мнения: 1 152
Нюман!Няма да съжалявате.Благодарение на тази фирмата апартамента ми беше обзаведен за една седмица.

Така и не видяхме резултат. Поне аз съм пропуснала.... Hug
Не,не си пропуснала ,в мен е причината.Няколко месеца не бях в София.Случиха ми се много неприятни неща.
Вече се прибрах.Оставаше да поръчаме единственно плота.Отново е от Нюман.Вкъщи е..Кабелчето на апарата липсва и не мога..а мъжа ми не дава с неговия моб. тел.Иначе съм много доволна от крайния резултат.Благодарна съм ти!Кухнята стана много хубава.Голяма е.Поръчахме и един гардероб.

При добри стечения на обстоятелствата чакаме снимки. Wink

# 11
  • Мнения: 1 655
Да разбирам ли 4е фирмата  изработва мебели по поръ4ка? Rolling Eyes В сайта уж така пише, но чета 4е само са ви разкроявали разни плоскости?Искам да ми направят няколко малки непретенциозни мебели по мои размери
Да, изработва мебели по поръчка.

# 12
  • Мнения: 4 202
То май ще се окаже същата фирма, за която говори nasya.
Единият им цех е до винзавода, а аз съм ходила в другия, на Тотлебен

http://www.dimboss.com/DIMBO_Contact_us.htm
Да разбирам ли 4е фирмата  изработва мебели по поръ4ка? Rolling Eyes В сайта уж така пише, но чета 4е само са ви разкроявали разни плоскости?Искам да ми направят няколко малки непретенциозни мебели по мои размери

Да, главно с изработка се занимават.

# 13
  • Мнения: 4 970
Благодаря ви за отговорите  bouquet А на вас правили ли са ви мебели?Как са като цени,качество  и срокове? ( а ако може и снимки на нещата, които са ви правили.... Blush Hug)

# 14
  • Мнения: 4 202
Благодаря ви за отговорите  bouquet А на вас правили ли са ви мебели?Как са като цени,качество  и срокове? ( а ако може и снимки на нещата, които са ви правили.... Blush Hug)

Правили са ми няколко шкафа. Здрави са, но не са нищо особено на външен вид.
Имай предви, че правят по-масови мебели, но пък не са скъпи.
Можеш да отидеш в шоурума на ул. "Коста Лулчев", преди няколко години работеха мили момичета там  Wink

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 13:00 от red shoe

# 15
  • Мнения: 4 970
Много ти благодаря за отговора Hug Не мен не ми трябва нищо особено и претенциозно.Искам един шкаф с 2 врати4ки за мокрото помещение над пералнята и едно малко гардероб4е за вграждане за една нища в коридора.Ще взема да ида до тях Peace

# 16
  • Мнения: 1 655
Благодаря ви за отговорите  bouquet А на вас правили ли са ви мебели?Как са като цени,качество  и срокове? ( а ако може и снимки на нещата, които са ви правили.... Blush Hug)
Само сме рязали ПДЧ плоскости при тях, мебели не сме поръчвали. Ако съдя по цените за рязане, не би трябвало мебелите им по поръчка да са скъпи.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Благодаря ви за отговорите  bouquet А на вас правили ли са ви мебели?Как са като цени,качество  и срокове? ( а ако може и снимки на нещата, които са ви правили.... Blush Hug)

Правили са ми няколко шкафа. Здрави са, но не са нищо особено на външен вид.
Имай предви, че правят по-масови мебели, но пък не са скъпи.
Можеш да отидеш в шоурума на ул. "Коста Лулчев", преди няколко години работеха мили момичета там  Wink
По-масови мебели правят в цеха на Тотлебен,за другия цех не бих казала.Правят и чудеса,ако поискаш.В шоу рума сега работи момче,прави и проекти.

Общи условия

Активация на акаунт