Ръстомер!

  • 4 787
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Това е нашия ... но щипките са му ръчички, направени така, че с показалец да сочат височината ...вече са разглобени  Crazy

Това по средата е плат, главата и долната част са от дърво ... можеш и сама д аго направиш , ако имаш време ...със сигурност би станал много хубав..аз имам идеи, но нямам пространство

# 16
  • София
  • Мнения: 362
Това с направата е страхотна идея - не съм се сещала, тъй като нямам и особено много свободно време, а и да не Ви лъжа - въображение Simple Smile
Засега съм се спряла на чудесен ръстомер от ebay. Основното, което ме привлече, че е в тон с детската - зелен, а и е дървен! Окаже ли се, че не могат да ми го купят - имам роднини в чужбина - ще си направя Simple Smile

# 17
# 18
  • Мнения: 2 591
сикрет, твоят много ми хареса  bouquet  bouquet  bouquet

може да се пробвам да си направя Rolling Eyes но малко ми липсват талант и умения Mr. Green

аз иначе купих един (единственият който намерих, освен онзи кичозния, но не ми харесва особено Mr. Green) една колежка ми каза да търся по книжарниците и намерих един на издателство Фют....

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тъпото е, че съм забравила да ви дам адреса...ето от тук се купуват:

http://dar.bg/product_info.php?products_id=2710&osCsid=56d34 … 149257defd8353b19

http://dar.bg/product_info.php?products_id=2711&osCsid=56d34 … 149257defd8353b19

А тези от плат лесно се правят ...взимаш красив плат, разграфяваш , нашиваш копчета , въженца, мъжиста и връзчици и слагаш по един тигел за мерките

# 20
  • Мнения: 2 591
мисля да направя нещо като твоя само че от картон (и евентуално от дърво за главата и шортите)  Rolling Eyes

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
мисля да направя нещо като твоя само че от картон (и евентуално от дърво за главата и шортите)  Rolling Eyes

 Hug Успех ... после ще сложиш снимка , нали  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 591
стига да го направя Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт