Консултирах се с д-р Стаменов!

  • 19 559
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
# 16
Здравей,Имам вяра  bouquet
аз пък имам записан час при д-р Стаменов за 12.08.2008г.били ми казала след колко време ти отговори на въпроса чрез имела,защото и аз имах запитване към него,но още нямам отговор. newsm78

# 17
  • Мнения: 3 376
carovska, Стаменов не отговаря по мейл, а онлайн във форумите на Зачатие. Виж линка, който е пуснала Цветунчо.

# 18
  • Мнения: 1 715
Здравей,Имам вяра  bouquet
аз пък имам записан час при д-р Стаменов за 12.08.2008г.били ми казала след колко време ти отговори на въпроса чрез имела,защото и аз имах запитване към него,но още нямам отговор. newsm78
Да,Гризката е права Hug
Отговори ми на следващия ден,или по-следващия newsm78
Сравнително бързо

# 19
  • Мнения: 4 700
ИМАМ ВЯРА..., a kakви други хормони си иzследвала? Консултирала ли си се с ендокринолог? 

# 20
  • Мнения: 1 715
ИМАМ ВЯРА..., a kakви други хормони си иzследвала? Консултирала ли си се с ендокринолог? 
Една от лекарките при които бях,посещавах я преди  да се насо4а към д-р Минев(тя ме изпрати за лапароскопия при него),ми пусна хормонални изследвания,каза,4е от тях ще разбере дали не съм за ендокринолог,но изследванията бяха добри.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 10:14 от Верити

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
А кои точно хормони са изследвали?

# 22
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ИМАМ ВЯРА..., при поликистоза е хубаво да се посещава и гинеколог и ендокринолог. Така както описваш симптоматиката и лечението си са много сходни с това през което преминах аз. Лекувах повишен тестостерон с Диане, после тогава доц. И. Козовски ми препоръча фенистрация, но отказах, защото нямах намерение да забременявам в близките година-две. Овулация започнах да следя 2 години преди да забременея - никаква я нямаше, цикъл ту имах, ту не. В крайна сметка ендокринолога, при когото ходех, откри че освен леко завишения пролактин, имам високи нива на инсулина.

# 23
  • Мнения: 1 715
Изследвала съм вси4ки хормони,няма да мога да ги изпиша правилно,а и не ги помня,но скоро не съм правила изследвания.Но като отида при д-р Стаменов ще направя отново жси4ки хормони,които ми каже,и когато трябва.Сега и да ги направя до март има много време.Сигурно нещо не е наред,но какво незнам???Единственото което ми откриха до сега лекарите беше висок тестостерон,който уж се нормализира,но в момента как е...незнам!!!

# 24
  • Мнения: 1 715
ИМАМ ВЯРА..., при поликистоза е хубаво да се посещава и гинеколог и ендокринолог. Така както описваш симптоматиката и лечението си са много сходни с това през което преминах аз. Лекувах повишен тестостерон с Диане, после тогава доц. И. Козовски ми препоръча фенистрация, но отказах, защото нямах намерение да забременявам в близките година-две. Овулация започнах да следя 2 години преди да забременея - никаква я нямаше, цикъл ту имах, ту не. В крайна сметка ендокринолога, при когото ходех, откри че освен леко завишения пролактин, имам високи нива на инсулина.

Какво стана при теб,в крайна сметка,забременя ли?А овулация появи ли се?
На мен ми казаха да изследвам кръвна захар на гладно,беше 4,6.
Д-р Минев ми препоръ4а да пия Метформин 500,2х1,и ве4е 4 месеца го пия.

# 25
  • Мнения: 1 715
Ох,моми4ета сега като се замисля,пролактин съм изследвала само веднъж,и то преди 4години,беше в норма.Пове4е не са ме карали да го изследвам,ина4е другите хормони съм правила по няколко пъти.Дали проблема няма да е в пролактина???Възможно ли е после да се е пока4ил или да не е верно изследването???Но нито един лекар не ме накара да го повторя,а и липса на менструация,овулация,като 4ета ,при високия пролактин е така Sad
Лесно ли влиза в границите,какви лекарства се приемат,дълго ли е ле4ението?
Дали да не си пусна един пролактин???

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Пиле,не се шашкай.Първо изобщо не знаеш дали ти е увеличен,за да питаш за лекарства.Но лесно се вкарва в норма.Според мен,ако те притеснява,нищо не ти пречи да си го пуснеш-от 12 до 14 лв. мисля,че е цената,като преди да ти вземат кръв лежиш половин час,но това сигурно го знаеш.
Забравих да ти кажа,че аз си имах и цикъл,и овулация,но въпреки това пролактинът ми беше завишен,а и в последствие се оказа,че имам аденом.Така че липсата на цикъл и ову не винаги е от увеличен пролактин.

# 27
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ИМАМ ВЯРА..., аз си имам осем месечен пискун, след лечението на пролактина и инсулина. Мисля, че е добре да се консултираш и с ендокринолог, който също може да ти пусне хормони и да назначи адекватно лечение. Така докато чакаш часа за д-р Стаменов няма да губиш време, а ще имаш възможност да коригираш хормони, ако се налага. Специално аз пих 3 месеца метформинов препарат, а бромокриптина си го пих по 1/2 таблетка до 8г.с.

# 28
  • Мнения: 4 700
ИМАМ ВЯРА... , нямай вяра на Минев.  Naughty Каzвам го от опит

Ако не се бъркам имаШ оЩе няколко месеца до часа си при Стаменов. Преz това време можеШ да отидеШ да се консултираШ с ендокринолог. Аz съм много доволна от проф. Павлов, работи и с касата. А Цветито ходи при доц. Орбецова или Обрецова. ТЯ съЩо е добра. И аz съм с аденом на хипофиzата и zавиШен пролактин, но с медикаменти всичко се регулира и пак имам спонтанна овулация.  Peace

 

# 29
  • Мнения: 1 715
ИМАМ ВЯРА... , нямай вяра на Минев.  Naughty Каzвам го от опит

Ако не се бъркам имаШ оЩе няколко месеца до часа си при Стаменов. Преz това време можеШ да отидеШ да се консултираШ с ендокринолог. Аz съм много доволна от проф. Павлов, работи и с касата. А Цветито ходи при доц. Орбецова или Обрецова. ТЯ съЩо е добра. И аz съм с аденом на хипофиzата и zавиШен пролактин, но с медикаменти всичко се регулира и пак имам спонтанна овулация.  Peace

 
Благодаря ви моми4ета! Кои хормони се изследват за щитовидната жлеза?За да видя дали съм ги правила.
Аз не съм сигурна,4е имам проблем с пролактина,но явно някой хормон не е наред за да се образуват тези кисти.

Общи условия

Активация на акаунт