Сериалът "Отчаяни съпруги"-сезон 4

  • 23 883
  • 621
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 558
от възрастните съседки, едната е г-жа Макласки, която гледа децата на Линет, а Айда е другата по-възрастна

# 601
  • Canada
  • Мнения: 277
.....Не разбрах умира ли Виктор или не? Ако да, много кофти. .......

Нещо ми убягва коя беше Аида?  newsm78

Айда беше една клюкарка дето знаеше за всеки по нещо и им напомняше в удобен момент за себе си Mr. Green може би затова погребението й ще е важно....или кой ще наследи информацията(дневник с описание за вси4ко ) и уликите Mr. Green

А за Виктор си мисля, 4е е жив. Нали хвана Габи да говори по телефона с Карлос и май й взе телефона под предтекста,4е са си обещали да се "изклю4ат" от вси4ко и всеки за да си оправят проблемите...Представете си, 4е телефона му е в джоба и се е обадил на някой от хората си да го прибере от океана, като после им натрие хубаво носа под прикритието 4е е мъртъв  Wink

# 602
  • Мнения: 2 631
Работещ телефон насред океана...  Crazy

# 603
  • Мнения: 1 666
Абе, хора, вие гледали ли сте серията до края? Какъв умрял Виктор? Жив си е? Аз дето само набързо успях да я попрегледам, но видях, че Карлос накара Габи да се върнат, а после имаха разговор тримата на яхтата.

# 604
  • Мнения: 2 254
Мммм...набързо си прегледала епизода,вЕрно е  Mr. Green

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 702
Йони бонбони бърка Айда с Марта Хюбър,
а  Елс не е догледала серията до края   hahaha  hahaha  hahaha

# 606
  • Мнения: 1 666
Не само докрая, изобщо не съм я гледала, само я "превъртях" така да се каже... Какво, да не би да го бутат пак в океана?

# 607
  • Мнения: 2 550
Не само докрая, изобщо не съм я гледала, само я "превъртях" така да се каже... Какво, да не би да го бутат пак в океана?

аха

# 608
  • Мнения: 2 631
Коя пък беше Марта Хюбър?  newsm78
Позабравила съм я...

# 609
  • Бургас
  • Мнения: 702
Марта беше въпросната клюкарка с дневника с компромати. Заради изнудващата й бележка Мери Алис се самоуби, а когато Пол Янг разбра, че тя я е пратила, я уби.
Айда общо взето е пълнеж, до сега не е участвала в сцена като главно действащо лице. Май първото, което се сещам е, че с нея започва 2ри сезон: как обичала чашката и не може да спре. И един ден Айда се помолила на Господ да спре неутолимата й жажда и Господ я чул (и пратил куршума от пистолета на Зак в нейната бутилка с уиски)  Joy

# 610
  • Canada
  • Мнения: 277
................Йони бонбони бърка Айда с Марта Хюбър,...........

Tези двете не бяха ли много близки приятелки  newsm78 Доколкото си спомням когато Марта умря, дойде именно Айда и епизода завърши многозна4ително по въпроса за  тайните на околните.........може и да бъркам. Blush

Работещ телефон насред океана...  Crazy

къде по странни неща сме виждали, може да е някакъв водорезистентен Thinking

# 611
  • Мнения: 1 992
Някой знае ли дали и тук ще правят големи почивки покрай стачката?

# 612
  • Мнения: 2 550
Някой знае ли дали и тук ще правят големи почивки покрай стачката?

да, има още 4 серии и ако не свърши стачката ще чакаме...

# 613
  • Мнения: 721
Така или иначе ще има пауза след Тhanks giving до след Коледа, поне така беше предишните сезони, би трябвало да видим 2 епизода преди сезонната пауза.

Дано стачката приключи навреме и да няма прекъсване...

Cant wait!

# 614
  • Мнения: 2 839
Субтитри за 7ми епизод

Общи условия

Активация на акаунт