Режим на Пиер Дюкан - 30 част

  • 24 320
  • 607
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 2 245
Аз днес ще съм добричка и режимна...  baby_neutral Hug

# 601
  • София
  • Мнения: 807
За закуска кафе без захар и 1/2 коф. кис.мляко
Обяд омлет с извара
За вечеря -нещо от темата с рецептите /с червен цвят/
newsm78 Не знам дали е от това, но ми се струва, че малко хапваш... и само 3 пъти... Доста е малко! При толкова малко храна се включва режим на "запасяване" /или поне Дюки така го обяснява в книгата/
Ами, както решиш, разбира се за режима, но и моето мнение е следното - за първи път намерих режим, който спазвам повече от 3 месеца, без дори да усетя, ме съм на "диета", без да се изнервя, без да се почувствам гладна! А, излъгах...  Embarassed Щом се почувствам леко гладна - отивам и ям!  newsm22   eat

Аз днес ще съм добричка и режимна...  baby_neutral Hug
Аз съм си всеки ден така!  Sunglasses

# 602
  • София
  • Мнения: 2 613
Да кажа и аз здравейте за днес  bouquet
Имах многор абота от сутринта, все излизаше по нещо, не мога да седна да ви видя, я вие изписали 10 страници Shocked Mr. Green
Сега ще се връщам да ви чета, само да кажа че ви обичам и се радвам, че съм тук сред вас Hug
Иначе аз съм си режимна, даже снощо ядох към 21,30 чак, ама пак си беше режимно де, та затова не се притесних, че е толкова късно Grinning
Хайде целувки от мен и отивам да чета Hug

# 603
  • Мнения: 1 241
И аз съм тук, но мноооого работа имам, шефката излезе сега за малко и успях да вляза, тя не че ме спира, де, ама работата ни е много и едва смогваме.

тези дни съм страшно нережимна, а съм мотивирана уж, ама нямам време и въртя, суча- все кремвирши набивам на работа.

Ще пием ли кафе в Пловдив днес или да го оставим за събота и неделя?

# 604
  • Мнения: 2 180
Здравейте!    bouquet
Май не съм липсвала на никой.... Имах проблеми и затова не пишех.  Rolling Eyes Ухото ми още глъхне, прокървих по време на овулация, а никога не ми се беше случвало. Всичко отдавам на режима- няма друга причина да се разпадам така.  Tired Криво ми е, но отказвам да ходя по лекари.
Въпреки това съм стриктна и не съм прекъснала, но незнайно защо кантара показва +0.500 до +1 кг. Имам и проверка по ДДС на 3 фирми, изобщо ми е много весело напоследък.  Confused На всичкото отгоре утре вечер идва родата на приятеля ми - 4 човека да пренощуват само у нас, а ние сме на квартира в боксониера и имаме едно легло. Как е възможна подобна наглост от тяхна страна, не знам.  #Cussing out
И с водата съм зле- по-малко от литър пия- не мога повече и не се опитвам да се зоря.
Айде оплаках се.

# 605
  • София
  • Мнения: 2 613
Така, сега да започна и аз  bouquet
Водих си записки, сега да попиша Joy hahaha hahaha
Честит рожден ден на детенцето на Мамаоо7- много щастие и усмивки желая от сърце Hug  bouquet
Добре дошла на Вили  bouquet
Джини- прегръщам те толпо и дано всичко се оправи, прокървяването при овулация не е шега работа, защо по-добре не отидеш на лекар Rolling Eyes Може и нищо да не е, но за всеки случаи, иначе и аз ги зная такива роднини-нахалници-натрапници нали са само за една нощувка, ще издържиш Hug Hug Hug Hug
Радвам се, че ви е вие харесвате тази книга, момичета Grinning

# 606
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте!    bouquet
Май не съм липсвала на никой....

Хмм, не е верно още вчера казах, че ми се губиш... Sad

Ще се оправиш Джини! Пиеш ли противозачатъчни? Ако да си прокървила от тях... не е от Дюкан.
Май си с 1 килце си минус?  Hug

Пий, повече вода!Ако сега отидеш да се налееш с една чаша и ето ти 200 гр +

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета, пускам нова темичка, корекциите ще ги направя по-късно, ще ме извините, че нали съм на училище и ...  Flutter

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226824.new#new

Общи условия

Активация на акаунт