О, соле мио!

  • 4 310
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 091
Шани, майтап бре! свиренето на арфа е задължително за една истинска ССФ и нейните отроци!

свирила съм доста дълго време на пиано (поне 5 години), но съм пословичен мързел и затова съм слухар! ноти не мога да чета... на солфеж и ден даже не съм била! изрод! срам за семейството!

чичо ми беше оперен певец.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 099
Някога бях солистка в един известен ансамбъл за народни танци. Някога.

# 62
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пея добре. Далеч по-добре от някои фолкпевици. Няма да назовавам поименно Кати, защото 90% от жените сигурно пеят по-добре от нея Crazy
Пеех във вокалната група на гимназията. Голям престиж, голямо чудо...

# 63
  • Мнения: 4 447
Имам слух, пробвах да свиря на пиано, но не станА, мога да пея.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 19
Не, не се и опитвам.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 792
Тази опция - Имам слух, не умея да свиря на инструмент, но пея вярно Peace , дори в училищния хор съм пяла, като почти всички тук  Laughing 

# 66
  • София
  • Мнения: 1 877
Свирих 7 години на пиано,имам много добър музикален слух,пея вярно.

все едно аз съм го писала .

# 67
  • София
  • Мнения: 4 294
Свирила съм на пиано като ученичка  (вече не ).
Пяла съм в хор в училище.
Та смея да кажа, че не съм музикален инвалид - мога да импровизирам дадена мелодия  Peace

За хората около мен:
Брат ми свиреше на китара като ученик.
Пее не много добре.

Баща ми е свирил на цигулка като дете, може да свири и на китара.
Пее много добре.

Майка ми не свири и не пее.
Мъжо ми също - пълен музикален инвалид както се казва Laughing

# 68
  • Мнения: 9 905
боя се, че четвърт век на сцената е много време. Сега не искам нито да свиря, нито да  слушам музика, понякога се прежалвам да пея на детето.

# 69
  • Мнения: 6 206
Нямам слух.
Не мога да пея вярно.
Което не ми пречи да пея с цяло гърло и аниматорите колеги да изпадат в потрес.
Идвам от музикално семейство, как стана така, че от мен не излезе музикант не е ясно.
Добрата новина е, че детето ми е музикално и ще си изкарам музикантските амбиции на него. Crazy

Забравих да добавя, че след първият ми урок по пиано, учителката, която е позната на баща ми, казала "търсете му силните страни на това дете другаде, определено не са в музиката"  Grinning

# 70
  • Мнения: 2 212
Само откъм слух го докарвам, да пея вярно са ми казвали, че ми се получава, ама ми бил много нисък глас...Да, ама аз съм се записвала и не ми се ще да го пускам това на никой друг  ooooh!
На инструменти не съм свирила, освен на разни детски джиджавки - йоника, ксилофон, хармоника...Като малка имах една хармоника, която много обичах и често съм надувала на наште главата, ама пусто да не чупят ентусиазма на детето са ме търпяли  Blush
Към днешна дата, а и от преди си пея с пълно гърло и от сърце. Когато дадена песен ме кефи, волумето е на макс и аз го надвиквам, дори както бях пускала тема си представям как съм на сцена пред много хора и се вживявам... Crazy

# 71
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Когато искам да изгоня досадни гости, започвам да пея.Така правя и със съседите.
С  инструментите се справям също толкова добре  Twisted Evil

# 72
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Имам слух, но нито пея вярно, нито мога да свиря на нещо  ooooh!

# 73
  • Мнения: 3 611


Умея да чета ноти. Mr. Green
И от онези... по-специалните.

Ти ме хвьрли в оркестьра... кои ноти са "по-специални"  newsm78

# 74
  • Мнения: 3 153
Свиря на пиано по слух, ама не съм го правила от години това упражнение...  Mr. Green
Пея прилично добре (поне хората не се разбягват, като се разтананикам).....
А за дезодоранта и огледалото-цялото ми детство и тийн години минаха по този параграф.......милите съседи-що вой са чули през годините Rolling Eyes Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт