18 ромски семейства се сдобиха с нови жилища за 25-30лв. наем!

  • 7 539
  • 220
  •   1
Отговори
# 60
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм съгласна. Трябва във Версай да ги настанят. Там е по-лъскавко.  Laughing

# 61
  • Мнения: 984
Прощавайте, ама кой идиот ви научи, че циганите били "роми"? Да започнем оттам, пък после ми умувайте за всичко останало!
Всеки има право да се нарича така като желае. Ако ти искаш да си 100ян - ние уважаваме това и те наричаме така. Аз искам да съм Мишон и всички така ми казват. Ако "ромите" искат да са "роми", какво ти пука, нека така да ги наричаме!
Прави сте за едно - налице е сериозна дискриминация по признак етнически.
Не сте прави да им се ядосвате - не е луд този дето яде баницата, а този дето му я дава. А "даващия баницата" е сред най-харесваните даващи в този форОм. 

# 62
  • Мнения: 5 370
. А "даващия баницата" е сред най-харесваните даващи в този форОм. 
Мишоне, ТОЙ е само параванът. Нали прочете, че Големият Брат от Европа стои зад всичко това?
А Домашният ни Голям Брат просто....реже лентите.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 6 167
да са живи и здрави новодомците.
тоя опит го имаше и по времето на комунизма. всичко ново е забравено старо.
както и да е, не е луд, който яде баницата.

препоръчвам на бойко борисов сега да ги освободи от такси, плащания и пр. да им даде пожизнени пенсии, а за децата им да построи няколко институции - от дом за медикосоциални грижи по веригата до навършване на 18г.
след това да направи една хубава програма и за поощрение на раждаемостта - да дава плодове социалната му политкика , а и  така най-после ще изпълни предизборното си обещание и ще изгони всички софиянци от софия и ще я насели със селяни, които да обслужват ромите на всички нива.

# 64
  • Мнения: 984
. А "даващия баницата" е сред най-харесваните даващи в този форОм. 
Мишоне, ТОЙ е само параванът. Нали прочете, че Големият Брат от Европа стои зад всичко това?
А Домашният ни Голям Брат просто....реже лентите.  Mr. Green
Да, де точно така си е! Голям Брат зема кинти и ришавъ на кого по колко да даде...всеки му според заслугити, чи и изборити чукат ли чукат... Laughing

# 65
  • Мнения: 5 370
Ми нека си чукат......изборите, де, и ние ще почукаме. Laughing
На мене тогава ми се пада да имам годишнина от сватбата. Дето се казва-всеки с дертовете си. Mr. Green

# 66
  • Мнения: 984
На мене тогава ми се пада да имам годишнина от сватбата. Дето се казва-всеки с дертовете си. Mr. Green
Пожелавам ти да падне чукане... Laughingна годишнината, де! Един дерт по-малко!И после оттам - директно в избирателната секция за секционно отчитане на дейност Hug

# 67
  • Мнения: 6 167
на коя дата са изборите, хора?

# 68
  • Мнения: 678
Прези години Франко е бил умен човек. За него сърничките и другите животни са били важни, но ловците е трябвало да ходят на лов и ...... Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 032
Не виждам нищо шокиращо в това, на социално-слаби, пък и низвергнати и оплюти хора да се помага.
Но това е капка в морето.

# 70
  • Мнения: 1 216
Не може човешки същества да живеят в мизерия и нищета. До нищо добро не води низвергването на тези хора и проблемите само биха се задълбочили с времето. 
Ако не се даде шанс да водят нормален живот, няма да имат нито образование, нито работа, нито сексуална култура, нищо. Горките дечица, жал ми е за тях.

# 71
  • Мнения: 6 993
Не може човешки същества да живеят в мизерия и нищета. До нищо добро не води низвергването на тези хора и проблемите само биха се задълбочили с времето. 
Ако не се даде шанс да водят нормален живот, няма да имат нито образование, нито работа, нито сексуална култура, нищо. Горките дечица, жал ми е за тях.
Нещо такова си мисля и аз...
Обаче пак не съм особено сигурна, че ще се получи Confused

# 72
  • Мнения: 685
...... бойко борисов сега да ги освободи от такси, плащания и пр. да им даде пожизнени пенсии, а за децата им да построи няколко институции - от дом за медикосоциални грижи по веригата до навършване на 18г.
след това да направи една хубава програма и за поощрение на раждаемостта - да дава плодове социалната му политкика , а и  така най-после ще изпълни предизборното си обещание и ще изгони всички софиянци от софия и ще я насели със селяни, които да обслужват ромите на всички нива.


Жалко много жалко, но точно натам вървят нещата...  Българите в нужда кучета ги яли. Моя приятелка с три деца няма шанс да се добере и до ред дори за общинско жилище.
А сега всички цигани на опашката пред урните  newsm80

# 73
  • Мнения: 5 370
Не може човешки същества да живеят в мизерия и нищета. До нищо добро не води низвергването на тези хора и проблемите само биха се задълбочили с времето. 
Ако не се даде шанс да водят нормален живот, няма да имат нито образование, нито работа, нито сексуална култура, нищо. Горките дечица, жал ми е за тях.
Ама разбира се, че не може. Само че в България за пореден път впрегнаха каруцата преди коня. Толкова много други неща има да се свършат преди това, ама на кой му дреме.....
Важното е да има предизборна заря и кьорфишеци.
 ooooh!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 242
ТИ какво разрешение предлагаш на този СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ?  newsm78
Как по-меко, по-безболезнено и по-толерантно да стане тази интеграция? Как да ги спрем да се размножават така безотговорно?
Не слагам всички под един знаменател, а само тези, които вършат безобразия - като например да раждат по 10 деца и да ги обрекат на своята съдба - мизерия, просия, насилие.

Абсолютно!! Ми като в Китай да стане бе - нямаш право на повече от 1 дете и толкова!!!! Като не можеш да ги гледаш, няма да раждаш! Какво значи - ми на нас това ни е традиция. И на българите е било традиция, ама сега се съобразяваме с икономическото положение. И аз искам 4 деца, ама като не мога да ги гледам и да ги осигуря, ще се радвам и на едно! Стига са се множали на наш гръб! Не могат себе си да изгледат, ама раждат по 10 деца! И кой да ги гледа после? Държавата, т.е. ние!

Общи условия

Активация на акаунт