Кога да эапочна с кухнята?

  • 1 403
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 098
да де ама тези за бебета май така ги наричат, не знам каква е разликата, май във всички яденета слага мляко, докато на тази за по-големи само десерта е млечен...

# 16
  • Мнения: 297
Ние започнахме с детската кухня от седмия месец. И детето ми приемаше добре храната. Горе долу по това време започна да отказва от време на време зеленчуковите пюрета, затова тази промяна й се отрази добре. Но път след 3-4 месеца и храната от кухнята й омръзна. Сега сме на обща храна - приготвям й храната сама. Така, че ти решаваш. Зависи как приема храната детето ти. Можете да се запишете на кухня през ден /ние така постъпихме/ и така разбрах, че е време, защото храната й харесваше. Успех!

# 17
  • Мнения: 985
да де ама тези за бебета май така ги наричат, не знам каква е разликата, май във всички яденета слага мляко, докато на тази за по-големи само десерта е млечен...
да.И в кухнята,в която беше дъщеря ми слагали прясно мляко Роса в бебешките супички и пюренца #Crazy

# 18
  • Мнения: 1 371
....Намерих един тъмен,дебел,мазен косъм на дъното на бурканчето с пюре SickПредпочитам сама да й готвя...
оооо, доста описателно.  Sick  Shocked
Мисля да го запиша другия месец, т.е. на девет месеца.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Тук е от 4-я месец, аз я записах на 6.

# 20
  • Мнения: 27 524
Според мен - не преди годинка  Peace

# 21
  • Мнения: 1 668
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички! smile3525 smile3525 smile3525

# 22
  • Мнения: 7 723
И двете ми деца са не детска кухня от 10- месечни Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 908
Записах я на 5.5 месеца на 1-ва група.Зависи къде живееш,каква кухня имате, от каква възраст започва...

# 24
  • Мнения: 2 159
ами много зависи... ти дали имаш желание и време да готвиш, дали е претенциозно бебето и т.н.
аз лично ще я записвам след годинка ако го направя
за сега готвя общо за нас и нея, като нейното го отделям преди подправките, не ми тежи
а тя е много претенциозна на храна не би помирисала нещата от кухнята, съдейки мамите-съседки какво ми казват че папат техните бебчовци от кухнята Confused

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз го записах на 6 м.

# 26
  • Мнения: 593
При нас кухнята е от 6 мес., и тогава го записах, първите 2 седмици мн. трудно приемаше храната, въобще не я харесваше, но вече си я хапва  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 313
При нас изискването за записването на кухня е детето да е захранено с всичко, лекарите препоръчват да е на осем месеца. Ние тръгнахме на седем и половина.

# 28
  • Мнения: 5 362
Нашата ДМК е от 4-я месец.Аз записах Калина на 6 мес.,т.е. взимах й храна за 2-ра група.Бях я захранила със същите неща,с които и ти.Не сме имали проблеми с храната от кухнята-харесваше й,хапваше си.А и храната е съобразена с възрастта на децата,за това е по групи,така че не се притеснявай-спокойно можеш да даваш ядене от там.

# 29
  • Мнения: 3 500
Ние започнахме от 10 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт