Остаряваме бавно, неусетно почти

  • 7 184
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Искам да имам много деца, които да ме обичат..много внуци, на които да съм скъпа..да съм винаги в движение, заета с оправянето на Света и да нямам време да съжалявам за нищо

# 16
  • Мнения: X
Най-вероятно ще остарея като баба ми по бащина линия, понеже досега все на нея съм приличала. Баба-Фръцла! Но надявам се да не допусна толкова да напълнея.  Wink
Ще ми се да е като майка ми - тя още е момиче по дух, слабичка, пъргава, без бръчки и един бял косъм...но едва ли! Confused

# 17
  • Мнения: 7 111
Искам и когато остарея да играе пламъче в очите ми. И да имам хъс за живот.
Външността - каквато, такава.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Оооо, пламъчето в очите ми ще остане, сигурна съм. Ще го палят други неща, не сегашните. Но ще го има.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Аз искам да остарявам като Шон Конъри и Ал Пачино.

Никак не е зле,нали? Wink Simple Smile

Аз бих искала да остарявам като Катрин Деньов,но кой знае...По-вероятно е да съм спортна бабетка с детска физиономия и много бръчки Crazy
Специално Катрин Деньов има толкова пластични операции, че..... Абе едва ли нещо в лицето и е естествено.

# 20
  • Мнения: 2 070
Искам да съм здрава и подвижна, въпреки остаряването. Останалото ще си го наредя според ситуацията.

# 21
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не знам като кого искам да остарея...
Искам да съм така младолика и влюбена в живота до последно, както бяха прабаба ми и прадядо ми. Иска ми се да успея да запазя детското и на моменти лекомислено поведение. Иска ми се да остарея с любимите хора до себе си!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 405
Аз не искам да остарявам като Лили Иванова или като Бриджит Бардо.
Харесвам много Лили и музиката и, този талант прощава много неща, но понеже аз нямам тази дарба, не мога да си позволя да остарея кичозно. Нито да заблуждавам времето, че не съм на 60, а на 20.
Бриджит Бардо ми прилича на остаряло дете, гротеска.

Искам да остарея като София Лорен.

# 23
  • Мнения: X
Цял живот имам проблем с детската си физиономия. Още ме питат "майка ти и татако ти вкъщи ли са"...........та остаряването на мутрата не ме притеснява, притеснява ме амортизацията на тялото, ама к'во да прайш........

# 24
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
....като Мадона
Да разяснявам ли защо?

# 25
Според една приятелка на майка ми бабите се делят на Баби Яги и Баби Цоцолани.Като гледам майка ми и как трупам килца,пък не ги свалям май ще да съм от вторите,но със сигурност ще съм си така газирана.

# 26
  • Мнения: 2 897
....като Мадона
Да разяснявам ли защо?

Как можах да я пренебрегна ooooh!(дано систъра да не го види)
Естествено,че искам да остарявам като нея(да ме прощава Катрин,пристрастна съм) Sunglasses

# 27
  • Мнения: 4 733
Щастливо ще остарея, с някоя и друга мимическа бръчка в повече.

# 28
  • Мнения: 2 407
Ким, Мадона,Малина,защо не....или Лилито,София Лорен,пракрасна.

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Истинското име на Лили Иванова - Дънкан Маклауд.

Общи условия

Активация на акаунт