Как живеете с цялата тази натрупана агресия?

  • 3 199
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 62 595
Открих! Еврика! Тук е Раят на Земята. Психоаналитиците ще умрат от глад! Тук няма агреси и всички са ангелчета.

# 46
  • Мнения: 677
Добре де, аз съм пацифист по природа. Обаче съм и агресивен. Има ли агресор-пацифист? Освен Буш де.
Кейси се прави на новопопаднал. Нормално е в сезона на зимнината хората да са агресивни. Мда.

# 47
  • Мнения: 7 837
При нас е вечно лято все пак.
А Буш скоро  отлита у дома. Земята ще бъде спасена.

# 48
  • Мнения: 25 657
Мнооого ми е лесно. Имам си БГ-мама.  Hug
Нали, Кейси?   Wink Joy

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Все още успявам да я държа, че в последно време доста се понатрупа. Но тя си е към други хора, едните са близо до мен, когато ходя на работа, другите ми се подиграват по медиите и са министри някакви от рода Вълчеви.
Някой ден ще трябва да я освободя, надявам се да не е тук.
Събота и неделя отивам в гората, дано помогне малко поне.

А как живея - засега не ми пречи много.

# 50
  • Мнения: 126
Добре де, аз съм пацифист по природа. Обаче съм и агресивен.
Ако някога успея да изравня пацифизма с вътрешната си агресия към околните направо мир и хармония ще настъпи покрай мен.А пък и защо ли да се тормозя той живота сам ще ми направи същото,ама и аз че изокам некои ден,не че нещо ама Кака си има БГ-мама,а пък тати си няма БГ-тати,ммда замислям се да спретна един форум където татковците ще обменяме опит как се оправя кисела ракия,мърмореща жена и пищящи деца.

# 51
  • Мнения: 2 386
Когато започна да разсъждавам като теб, Кейс, осъзнавам колко нереално голямо значение отдавам на форума в този момент. Това е просто форум.
Какво правя? Разсъждавам си, отговарям си сама на голяма част от нещата, които ме глождят... и се убеждавам, че няма смисъл да пускам тема, защото няма да бъда разбрана и няма да ми бъде отговорено.
Действа.  Wink

# 52
  • Мнения: 13 512
а пък тати си няма БГ-тати,ммда замислям се да спретна един форум където татковците ще обменяме опит как се оправя кисела ракия,мърмореща жена и пищящи деца.
закъснял си , отдавна има такъв форум.
http://bgtati.com/forum/

# 53
  • Sf
  • Мнения: 808
А, да, забравих да допълня, че и ходя до тоалетна. Агресивно  Mr. Green

3 страници, малко е, давайте още.

# 54
  • Мнения: 3 835
Като гледам първа страница и заглавията - трудно...
Не търся сметка на никого, неудобно ми че "тровите" себе си така. За околните, да не говорим.
Съчувствам ви и ви прегръщам  Hug

Боже, Кейси, съчувствам ти! Съжалявам, не знаех, че така се чувстваш! Tired  bouquet
Не съм чела, но и нямам намерение да чета подобни деградивни теми, купонЯ си тече! Mr. Green Що се спичате бе, кво е станало?

# 55
  • Мнения: 2 759
                    Щастлива съм, имах страхотно лято, обичам си работата, кефя се на хората, с които работя, вкъщи всичко е ток и жица... И освен всичко друго, Джулианна ми се възхищава  Mr. Green:

...Сега сериозно - искрено се възхищавам на хора, които могат да игнорират всички тези неща,
които някои с простотията си оставят след себе си.

                    Е, откъде да дойде агресия в мен? Здрави сме, че и ваксинирани вече, абе животът е хубав... Не ме дразни, ако някой прави нещо кофти, не ми пречи да почистя нечии боклуци, да дам огънче на непознат, дори клошар, да поработя без пари за някоя кауза или да дам от моето на друг. Скоро дарих дрешки на различни домове и сега съм дори малко прекалено доволна от себе си. Може би има значение, че по характер съм сангвиник, с много лек привкус на меланхолия, но много обичам живота си!

# 56
  • Мнения: 25 657
...ама и аз че изокам некои ден,не че нещо ама Кака си има БГ-мама,а пък тати си няма БГ-тати,ммда замислям се да спретна един форум където татковците ще обменяме опит как се оправя кисела ракия,мърмореща жена и пищящи деца.

Хехе, къде си тръгнал да откриваш топлата вода? Ами те хората отдавна са изобретили начините! Викат им кръчма, стадион и публичен дом.  Wink Mr. Green
Всеки мъж излизал оттам прероден.  Whistling

# 57
  • Мнения: 1 169
Не бях изпитвала това чувство от дълго време, но точно преди 5 минути ми се "наложи".
Получих обаждане от родителите си, които са доста обезпокоени, защото:
Ще започна от тук:
1. Преди 7 месеца загубих единственият си брат. Той остави след себе си две слънчица и една прекрасна жена, която даде всичко от себе си, за да го спаси, но не успя.
2. Дечицата са все още в стрес от преживяното
3. Аз живея далеч от родината.
И така ето, какво се случва вчера пред блока в, които живее семейството на брат ми. Племенникът ми си играе докато мама пазарува в местното магазинче. В този момент всеизвестен пияница минава покрай дечицата и се обръща към племенника(10г.) ми с думите: "Хей момченце ще те убия и ще те пратя в гроба при баща ти", детето отговаря  "На мен ли говориш? Защо?", онзи "Защото някой ми е убил едното гълъбче" (човека отглежда гълъби на балкона) ooooh!
Повикали са полиция, но те са казали, че НИЩО не могат да направят.
Ами как да се чувства човек. Ден- два горчилка и го избива на агресия може би. Не зная аз по- скоро се страхувам за детенцето, отколкото да изпитвам агресия, защото закони няма в нашата мила родина...
Доколкото за форума: "Да" забелязала съм, че винаги има някой, които просто тенденциозно предизвиква гнева на останалите и след това седи отстрани и гледа сеир.
Обичам този форум по много причини и най- вече, че мога да комуникирам с мои сънародници на моя роден език.

# 58
  • Мнения: 25 657
Това с детето и пияницата е много гадно!  Stop
Честно казано, и мен ме изби на агресия, и затова ще попитам - няма ли кой да му удари един бой на този идиот?
Но...   Tired

Общи условия

Активация на акаунт