Това видяхте ли ?

  • 4 396
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Анче,те на тази възраст всички момиченца си казват-дебела съм.Ти знаеш как изглежда момичето в пубертета.90 процента не се харесват.Въпросът е системно да не го притискаш с тази мисъл,да не му промиваш мозъка.Специално при Бояна Карабакалова анорексията се е отключила след брутално изнасилване,после още някои повратни моменти е имало в живота й.

Да, на същото менние съм и аз, просто от първото ти мнение останах с впечатление, че си психирала едва ли не дъщеря си да не яде и да си следи теглото, сегаразбирам, че друго имаш предвид. Аз на 13 не помня да съм била психирана относно тегло, ядяла съм си всичко, единствено не мислех, че съм имахал хубаво дупе, ама толко ми е бил акъла тогава.  ooooh!

# 31
  • Мнения: 8 917
Реших тук да го пусна, а не в Красива мама, че не е красиво  Mr. Green

http://www.dnes.bg/article.php?id=41711
Това е ужасно, не виждам повод за смях....както се казваше някъде "ако не можеш да бъдеш добър пример, бъди ужасно предупреждение"....

# 32
  • DE
  • Мнения: 967
Имам близка, която не яде от около 5 години.
Все още не е чак като тази на снимката, но натам върви.
Първия проблем - отказ на бъбреците!!!!!

# 33
  • Мнения: 3 268
На моя позната и спря цикъла след продължително гладуване, а беше на 22 години.Сега може да се оправила,не съм я срещала скоро.Трябва наистина да има правилен режим на хранене,а не гладуване.И на мен страшно ми се яде баничка понякога,направо умирам,и кифла с шоколад ми се яде,ама не си вземам.Преди от нищо не се лишавах,сега е друго.като чета какви питки правят някои в Готварския,направо ми премалява.

# 34
  • Мнения: 4 451
Страшно е, не е смешно. Close

# 35
  • Мнения: 2 407
Много неприятно,много..

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Гледката е ужасяваща. Това заболяване се лекува много трудно доколкото знам. Господ да пази децата ни! Praynig

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
И ние.

# 38
  • Мнения: 141
Моята дъщеря е малка,на 13 и не мога да ви опиша как си следи теглото.То и аз имам вина,де.Постоянно я наблюдавам,защото като малка съм имала проблем с килограмите и на тая тема издивявам просто.Ама от известно време насам все ми говори:Дебела съм,дебела съм.А има страхотно телце,спортува,танци.Не близва хамбургери,пици.Това пак от мен е насадено,хм.Но й показах няколко снимки на анорексички и й обясних,че границата е много тънка и сама няма да усети,как ще я прескочи.Добре,че е здравомислеща и със самочувствие.Трудно е.Особено за по-чувствителните и раними души.
повярваи ми,дъщеря ти изобщо не е малка.не 4е те плаша или се правя на интересна,но от тези години запо4ват проблемите.следи си детето и бъди с него по-скоро приятел,отколкото родител-поне ще ти каже,ако нещо се слу4и.изгледах си дъщерята съвсем сама и знам какво говоря.тя ве4е е на по4ти 18г. и мога да кажа,4е съм се справила прили4но

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Реших тук да го пусна, а не в Красива мама, че не е красиво  Mr. Green

http://www.dnes.bg/article.php?id=41711
Защо си се озъбила???Видях го. Боряна  умря миналата година . Това е инфо на моя светски репортер- баба ми.

# 40
  • Мнения: 1 715
Реших тук да го пусна, а не в Красива мама, че не е красиво  Mr. Green

http://www.dnes.bg/article.php?id=41711
Защо си се озъбила???Видях го. Бояна  умря миналата година . Това е инфо на моя светски репортер- баба ми.
Наистина ли дано почива в мир милата! Flowers Rose

# 41
  • Мнения: 66
 Praynig  Praynig  Praynig
Моля се за  болните от тази коварна болест да оздравеят и дано да опазим дечицата ни .
А като малка си мислех,че това заболяване не е реално,а измислено за филмите. Rolling Eyes
И аз също съм мислила по същият начин.

# 42
  • Мнения: 3 835
Реших тук да го пусна, а не в Красива мама, че не е красиво  Mr. Green

http://www.dnes.bg/article.php?id=41711
Защо си се озъбила???Видях го. Боряна  умря миналата година . Това е инфо на моя светски репортер- баба ми.

Съжалявам за момичето!

И аз не разбрах защо се е озъбила, не разбрах и смисъла на тая тема, не разбрах и защо не е изтрита отдавна.

# 43
  • Мнения: 106
кофти.....майка ми имаше една позната...тя също беше анорексичка...но....почина.... Cry

Общи условия

Активация на акаунт